2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

canım öyleymiş benm annemde erken diyo 5+2yiz biz

bizimde mi başlıcak acaba 5+2ym ben

bende 5+4 üm ama daha ultrasona girmedim sata göre öyle heralde doktora gidince değişecektir :KK34:

annem yumurtlamadan itibaren 41 gün sonra başlar diyor sayalım bakalım :44:

canım öyleymiş benm annemde erken diyo 5+2yiz biz

bizimde mi başlıcak acaba 5+2ym ben

başlıcak başlıcak %80 başlıcak bende havalardaydım 5 haftamda bulantım yok dıye ama 2 haftadır helak oldum gecen cuma 3 şişe serum yedım kendıme geldım. ilk gebeliğim ve böyle bulantı yaşamadım hiç gün boyu hiçmi geçmez gece bazen uykumdan uyanıyorum bulantıdan uyuyamıyorum. zor kızlar zor
:KK37:

başlıcak başlıcak %80 başlıcak bende havalardaydım 5 haftamda bulantım yok dıye ama 2 haftadır helak oldum gecen cuma 3 şişe serum yedım kendıme geldım. ilk gebeliğim ve böyle bulantı yaşamadım hiç gün boyu hiçmi geçmez gece bazen uykumdan uyanıyorum bulantıdan uyuyamıyorum. zor kızlar zor
:KK37:

bende 5+4 üm ama daha ultrasona girmedim sata göre öyle heralde doktora gidince değişecektir :KK34:

annem yumurtlamadan itibaren 41 gün sonra başlar diyor sayalım bakalım :44:

benm annemde öyle diyo valla hayırlısı canm sağlıklı olsunda bulandırsın razım başım çok dönmeye başladı benm ya sizdede var mı???

ÇOK HOŞUMA GİTTİ KIZLAR YAAAA

Müstakbel anne ve baba,
Bir anlık zevk uğruna beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik.
Gelmeme az bir süre kaldı. Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Etti ikinci bir terbiyesizlik.

fotoğraf makinesine benzeyen birseylerle beni izlediniz beni kız olarak bekliyorsunuz. Güç bela sakladığım ppimi çıktığımda nereye koyacaksınız merak ediyorum.

Sevgili babacım, paraya kıyamayıp odamı kendin iğrenç bir şekilde boyadın. Yoruldun biliyorum ama şimdi o pembe boyayı kapatıp nasıl mavi yapacaksın onu da çok merak ediyorum. Annemin ismi koyacam diye annemle boşuna kavga ettiniz. Nasıl olsa ikinizin babasının da ismi golfettin artık onu koyarsınız bende ömür boyu sizden nefret ederim.

Annecim sana gelince, sanki benim sana bir zararım varmış gibi yalandan binbir türlü naz yaptın çıkınca bunları birbir anlatacam pedere. Ama anlaşabiliriz tabi herseyin bir karşılığı var.

Daha durun bu başlangıç. Neler yapacam size...

Not: Bebek arabasının kliması olsun bari:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

benm annemde öyle diyo valla hayırlısı canm sağlıklı olsunda bulandırsın razım başım çok dönmeye başladı benm ya sizdede var mı???

bende baş dönmesi ani kalkınca oluyor ama uyku hali var devamlı uyumak istiyorum been :KK53:

slm tatlı aralık anneleri mümkünse benide listenize alırmısınız 27 yaşındayım 83 kiloyum malum 4.5 aylık ve 3.5 yaşında iki oğlum var 3. ye hamileyim beklenen dt 14 aralık sat 9 mart henüz dr gitmedim heycanla süprizimizi bekliyoruz

Bende Bugün öğrendim hatta kesin mi emin değilim idrar testinde silik 2. çizgi çktı doktor duphaston vermişti kullan 3.gün gel testyapalım die ama hamileyim galiBa

slm tatlı aralık anneleri mümkünse benide listenize alırmısınız 27 yaşındayım 83 kiloyum malum 4.5 aylık ve 3.5 yaşında iki oğlum var 3. ye hamileyim beklenen dt 14 aralık sat 9 mart henüz dr gitmedim heycanla süprizimizi bekliyoruz

canım hayırlı uğurlu olsun aramıza hoşgeldin oğluşlara bir prenses gelir inşallah ama tabi önce sağlıklı olsun öptüm :KK16::KK9:

a.s benimde satım 9 mart cnm sanırım aynı gün olacak doğumumuz. gerçi ben sezeryan olacaağı için daha erken alır normal olsaydı 14.12.2012 de olacaktı.ben31 yaşındayım 3 kızım var.4 . bebeiğimi bekliyorum.bende henüz doktora gitmedim. allah herkese sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasib etsin.:KK16::KK16:

Bende Bugün öğrendim hatta kesin mi emin değilim idrar testinde silik 2. çizgi çktı doktor duphaston vermişti kullan 3.gün gel testyapalım die ama hamileyim galiBa

hadi bakalım inşallah bebiş vardır ne zaman gidiyorsun doktora haberlerini bekliyoruz :KK16:

bende baş dönmesi ani kalkınca oluyor ama uyku hali var devamlı uyumak istiyorum been :KK53:
canım benm otururken bile dönüyo valla
canım hayırlı olsun ama duphaston adet söktürücü deil mi hamilelik şüphesi olanlara niye veriyo ki doktor Allah muhafaza bebek gidebilir yani
hayırlı olsun canım rabbm sağlıkla kucaına almayı nasip etsin

Canım ya, ben hamileyken forumları takip ediyordum..Gerçi yazmıyordum ama seni hatırlıyorum..Gerçi zaten yazmışsın 4,5 aylık oğlum var diye..Benim de oğlum 25 kasım doğumlu..Benim merak ettiğim, sezeryanla mı doğum yapmıştın? Ben de çok fazla ara vermeden 2. bebek istiyorum..Öğrenmek istediğim iki bebek arası ideal ara ne kadar olmalı sezeryan doğum sonrası? Umarım özel olmamıştır sorum..Allah sağlıkla 3. bebeğine de kavuştursun:nazar:

$Resim 0013.jpg

bu da bizim kesemiz teyzeleri 5+3 iken...
maşallah deyin emii:nazar::nazar::nazar:
düşük riskimiz var ayrıca dualarınızı bekliyorum...:nazar::nazar::nazar:

X