2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

pozıtıf ol kesınlıkle aksını dusunme hersey beyınde bıter ınsallah bebegın ıyı olacak
inşallah canım teşekkür ederim ..
bakalım canım cumayı bekliyorum hayırlısı artık..

sebep kanpıhtılaşması çıkmıştı canım diğerleri düşük değildi yaklaşık 2 aylıkken kalpleri durmuştu vajinal jel kullanıyorum tutunmaları için birde pıhtı için aspirin ve iğne birde folik asit herkes gibi ..

kızlar 7haftamın içindeyim bulantılar pik yapmıs durumda özel bişi yemeye gayret etmyorum cünkü midemde kalmıyolar :2:ben azcık ayakta dursam veya biraz yol yürüsem hemen kasık agrım oluyo bide tuhaftır eski sezaryan dikiişlerim agrıyoooooo sizdede olan varmı böle

bana karından baktı cnm kan tahlili yapmadı keseyi görünce.vajinal yaptıramazdım zaten. bugün 5+2 yiz :) 9 mayısa gün verdi kalp atışlarınıda duyarız o zamana dedi. dualarınızı bekliyoruz teyzesi

canım şöyle diyebilirim erkeğin spermi içeride 72 saate kadar yaşıyor ya ee cinsiyeti de erkek belirliyor ya tamamen onla ilgili..kısmet yani bi yerde

yani kız olan spermler daha uzun yaşıyor dolayısıyla geç döllenmede kız olma olasılığı yuksek ama hırslı erkek spermler de oluyo yani

canım şöyle diyebilirim erkeğin spermi içeride 72 saate kadar yaşıyor ya ee cinsiyeti de erkek belirliyor ya tamamen onla ilgili..kısmet yani bi yerde

kesinlikle kısmet bu arada kanamam kesildi gibi böyle pembemsi lekem çok pembe değil sarı gibi ama pembelikte var teyzeleri dua edin lütfen :98:

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm

livaza ......................184......................... ............................6+5 8mm

alishia.......................319.................5+5 ...............................6+4

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42cm..................24 nisan

oslem34..........................977............................................................1 mayıs

meriva...........................263...................20 nisan kese.........................

superisi87......................27......................28 nisan................................

AfraHatun.....................197................................................................

yeşil_55........................298.....................4+5 10mm............................21 nisan

nigar_50.......................244...............................................................

ruzgarr..........................161.......................9mm...................................24 nisan

autumnleaf....................136,9...................5+00,65cm............................24 nisan

merhaba arkadaşlar,bir süredir giremiyordum..çünkü açtığım başlığa gelen bazı anlamsız yorumlar psikolojimi bozdu,yeni toparlanabildim..bir dahada beni tanımayan insanlarla gündelik olaylar dışında hiçbirşey paylaşmayı düşünmüyorum..çok sevenim ve sevdiklerim var en başta Allah var o bana yeter:)o topiğede bir daha girmedim zaten..
geçmişe bakamadım umarım iyisinizdir..benim halsizliğim devam ediyor..cuma günüde kontrolüm var,kalp atışlarına bakıcaz hayırlısıyla..hafta sonuda annemin yanına istanbula gidiyorum,değişiklik olsun biraz

boşverin böle seyleri ay ne güzel bende cuma günü gitcem kalp atıslarını duymaya 7+0dayım ben

beslenme şeklin çok güzel hele uyabiliyorsan ne ala. ben ne yazık ki sabah kahvaltı sevmeyenlerdenim.mecburen sütlü cornflakes yiyorum bazen.bazen de okula üçgen peynir simit falan götürüp yiyorum.

kitap da iyi fikirmiş takıldığın zaman elinin altında bulunması güzel.
umarım hepimiz sağlıklı ideal kilolu hamileler oluruz ben de dikkat etmek istiyorum şimdilik pek kilo artışı olmuyor tabi ama ilerde ne olurbilemem.
bence suyu daha da artırmalısın.ben 2 lt.yi bulmaya çalışıom her gün, ebe mutlaka su içmemi ve nedenlerini de söyledi o an heyecanla unuttum neden içicez ama içmeliymişiz işte

inş. çabuk atlatırsın bu dönemi. benim bulantılarım yok 7.haftamdayım inş. olmaz olursa da hafif olur kendini yorma fazla cnm, rahatsız oluosan yürüyüş falan yapma şimdilik. bana da bazen ne biliim 2-3günde bir anlık bi ağrı saplanıo ödüm kopuyor neyse ki geçiyor hemen

canım boşver gereksizleri en kesin bilgi doktorun dediği ve keseyi görmen kaç gündür kanamam vardı moralim bozuktu ama sağolsun burdaki arkadaşlar düzeltti moralimi Allah hepsinden razı olsun sende takılma herşey olacağına varır valla
boşverin böle seyleri ay ne güzel bende cuma günü gitcem kalp atıslarını duymaya 7+0dayım ben

inşallah duyarsın canım rahatına bak çok mutlu oluyorum böle haberler alınca

hepinizi çok teşekkür ederim kızlar rahatlattınız.. fakat gerçekten her doktor farklı konuşuyor bir doktor bhcg 1000 olduktan sonra eğer kese görünmezse dış gebelik olabilir diyor.. benim bugün bhcg 1500 çıktı ve kendi doktorum dediki 6000 olana kadar görünmemesi normal..o yüzden bekliyorum.. bu arada sayfalar ne çabuk ilerliyor, hızınıza yetişemiyorum kızlar :)

inşaallah duyarım inşaallah ay su mide bulantıları olmayanlara gıpta ediyorummmmmmmm

canım benimde 1542 çıktı ve doktorum 5 haftalıklarda normal dedi korkma dedi hiç sıkıntıya girme dedi kese kanaman olsada aşağı inmemiş dedi sende sıkıntı yapma düzelir inşallah
inşaallah duyarım inşaallah ay su mide bulantıları olmayanlara gıpta ediyorummmmmmmm

o benm işte hiç yok bulantım :)

benm6 hafta sonlarına dogru basladı tavan yaptı su5gün içinde

benimde yok bulantım ama annem daha erken diyor biraz daha geçsin başlarmış inşallah başlamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…