2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

benim dediğim iğne kan sulandırıcı canım.başka yani.sen fitil olarak al progestanı ben de öle yapıyorum.

bilmiyorum canım ağız yoluyla al dedi bana yarın danışcam iyice bakalım ne diycek ama çok şükür ki şimdi kanama şeklinde değil pembe ve sarımsı bi akıntı çok az arada damla damla

Benim de aralık 20 görünüyor ...Umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız...

ahhh ne gusel hep ıkıncı ucuncu dordunculer harıka:)
bende normal dogum yaptım epıduralsız vede epızyosuz
umarım buda ole olacak amacım bu yonde zaten doktorların dedıgı zımpırtılar bana cok sacma gelıor neysekı doktorumu bastan tembıhlemıstım oda normal dogumu destekledı saolsun..basardık..benımde kızım yedı aylık nasıl yapacagız valla hep bunu dusunuyorum

emziriyomusun cnm ben bi tek onu düşünüyorum inş sorunsuz atlatırız

Eki Görüntüle 394354

bu da bizim kesemiz teyzeleri 5+3 iken...
maşallah deyin emii:nazar::nazar::nazar:
düşük riskimiz var ayrıca dualarınızı bekliyorum...:nazar::nazar::nazar:

maşallah canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza bende cuma günü görürüm inşallah:KK16:

benim yine kanamam başladı yarın dr yolu göründü bize:KK50:

ayy geçmiş olsun canım dikkat et kendine sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım güzel haberlerini ver bizede ve sakın kendini üzme iyi düşün iyi olsun :KK19:

http://www.VİRÜSVİRÜSVİRÜSVİRÜSVİRÜ.../portal/cinsiyet-hesaplama-cin-takvimine-gore kızlar bi bakın isterseniz ben diğer ikisini kontrol ettim doğru çıktı buna kız diyo

bende baktım 3 ayrı hesaplamada da kız çıkıyor gerçi ilk bebişim olduğundan bir tercihim yok sağlıklı olsun yeter :KK16::KK34:

Benim de aralık 20 görünüyor ...Umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız...

hayırlı uğurlu olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK9:

canım bende sezaryenle dogum yaptım dr bana 2yıl yeterli oluyo ama biz 3yılı hep neolur neolmaz bünyeye baglı die öle diolarmıs zaten yas aralarınn da 3yas olması ideal olanıymıs biz6yas koyduk araya:KK1::KK1:

rabbim esirgesin oflu melekler minik melegimizi korusun:nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar: bide bişi sorcam fotoyu nasıl koydun?ulturason kagıdındanmı cektin?:nazar:cuma 11de kontrolüm var pıtpıtlar için bende koymak istiyorum daaa inşaallah
sağolasın canım benim...
konuya cevap kısmına tıklayınca eklenti ekle ver aşağıda oraya tıkla dosya ekle de bilgisayarden ekle upload de..
yüklenir zaten cnaım :)
hayırlı haberlerle gel :)

benimde old2 2 tane ben bir çok test yaptırdım uğraştım hiç bişe çıkmadı Allah a şükür.önlem amaçlı cleaxen iğne kullanıyorum her gün eşim yapıyo.o yüzden doktorumda çok temkinli en baştan beri progestan ve folbiol içiyorum.çok şükür
ben hepsini yaptıramadım.
yaptırcağım ay hamile kaldım.
bende önlem olarak kullanıyorum clexaneyi.
bakalım sağlıkla gelsinler inşallah...
maşallah canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza bende cuma günü görürüm inşallah:KK16:

ayy geçmiş olsun canım dikkat et kendine sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım güzel haberlerini ver bizede ve sakın kendini üzme iyi düşün iyi olsun :KK19:

bende baktım 3 ayrı hesaplamada da kız çıkıyor gerçi ilk bebişim olduğundan bir tercihim yok sağlıklı olsun yeter :KK16::KK34:

hayırlı uğurlu olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK9:
İnşalllah canım resimleri bekliyoruzz :))

slmm anneler napıyorsunuz nasıl gidiyo :KK3:
ben uykudan kalkıyorum uyumaktan bi hal oldum yaa:KK14:
oflu maşallah bebeğine inşallah bebeğin tutunur sana allahı izniyle :KK16:

merhaba kızlar benimde satım 4 mart o tarihe göre 6 hafta 3 günlük hamileyim kan testim 1895 çıkmıştı daha kontrole gitmedim şimdi yorumlara baktıkça bende şaşırıyorum. herkesin son adet tarihinden daha erken çıkıyor doktor kontrolünde bebişi benimde döllenmem geçmi olmuştur merak ediyorum artık haftaya doktora gidince öğreneceğimmm.

merhaba kızlar benimde satım 4 mart o tarihe göre 6 hafta 3 günlük hamileyim kan testim 1895 çıkmıştı daha kontrole gitmedim şimdi yorumlara baktıkça bende şaşırıyorum. herkesin son adet tarihinden daha erken çıkıyor doktor kontrolünde bebişi benimde döllenmem geçmi olmuştur merak ediyorum artık haftaya doktora gidince öğreneceğimmm.

testi ne zaman yaptın canım ben 2 nisanda yapmıştım 371.26 çıkmıştı sat da 5 mart herkesin bir olmaz ki canım bende daha doktora gitmedim kesin sonuç ultrasonda belli olur kaç haftalık olduğun :KK34:

günaydın kızlarrrr...,
kan testi yaptırmaya gidicem şimdi inşallah idrar testi doğrudur
son adet 13 mart 2 yavrum olucak allahımın izniyle 73 kiloyum :KK43:

günaydın kızlar, sanırım artık dışardan yemek yememek lazım önceki öğlen yediklerim dokundu sanırım bana, öğlenleri de evden getirmek lazım işe heralde, ama bu yorgunluk ve uykuyla o da her zaman olmuyor. Sık yazamasam da tüm sayfaları okuyorum , kanaması olanların allah yardımcısı olsun, korkmayın kızlar bebeğinizle konuşun ve dua edin. inşallah bu sayfadan hep birlikte anne olarak devam ederiz.

inşaallah duyarım inşaallah ay su mide bulantıları olmayanlara gıpta ediyorummmmmmmm:KK1::KK1::KK1::KK1:
ben varım

Eki Görüntüle 394354

bu da bizim kesemiz teyzeleri 5+3 iken...
maşallah deyin emii:nazar::nazar::nazar:
düşük riskimiz var ayrıca dualarınızı bekliyorum...:nazar::nazar::nazar:
maşallah canım rabbim kucağına aldığın günleri de göstersin

günaydın kızlarrrr...,
kan testi yaptırmaya gidicem şimdi inşallah idrar testi doğrudur
son adet 13 mart 2 yavrum olucak allahımın izniyle 73 kiloyum :KK43:
güzel haberlerini bekliyoruz doğrdur idrar tahlili merak etme

günaydın kızlar, sanırım artık dışardan yemek yememek lazım önceki öğlen yediklerim dokundu sanırım bana, öğlenleri de evden getirmek lazım işe heralde, ama bu yorgunluk ve uykuyla o da her zaman olmuyor. Sık yazamasam da tüm sayfaları okuyorum , kanaması olanların allah yardımcısı olsun, korkmayın kızlar bebeğinizle konuşun ve dua edin. inşallah bu sayfadan hep birlikte anne olarak devam ederiz.

günaydın bu sasatten sonra artık dikkat etmeliyiz bende evden getiriyorum birşeyler ama hiç iştahım yok meyve süt yoğurt öyle yiyorum öğlen inşallah hep beraber devam ederiz

günaydınnn taze annişler keyifler nasıl listeye kim ekliyorsa kilo 61 2. gebeliğim 1 tane kızım var yaş 35 galiba en yaşlınız benim bu arada :emir_bebek::emir_bebek:

bilmem ki canım vajinadan mı kullanıyosun.
iğne daha etkiliymiş.

canım benim doktor niye iğneye gerek duymuyor ya sinir oldum artık bi tek progestan devam ediyorum ve folbiol kullanıyorum benim kanamanın 4. günü bugün :KK50::KK50::KK50::KK50:

canım sana topluca cevap yazayım o arkadaş kan sulandırıcı iğne oluyor progestanın iğnesi var ama sen zaten vajinal alıyorsun
vajinal ağızdan alınan tek haptan 2 kat daha hızlı ve faydalı ben ilerleyen süreçlerde aşırı kanamm olduğunda kullanmıştım

canım çok geçmiş olsun nasıl bi kanama peki leke falan mı yoksa baya ciddi mi

kanamam aşırıydı kızlar dün gece durmak da bilmedi sıvı parça parça her türlsü oldu acile gittik bebeği gördük 4.8mm ve kalp atışını duyduk
çok şaşaırdım daha pazartesi kese 9 mm di dr. um yanlış ölçmş olamaz pazartesi çok dikkat ederek baktı hemde kaç kere
çok şükür pıt pıtlandık ama sonunda
bugün dr. umu arayacağım

yediklerimize dikkat etmeliyiz canım çok hassasız bu dönemde çok emin olduğun yerlerden ağır olmayan şeyler ye
benim bu sefer iştahım yok 72 dim zaten verdm sanırım bir iki kilo
ama ben canım isteyince kendimi kaybediyorum
kızımda 69 la hmile kalıp 82 le 33. haftada doğum yaptım daha alırdım klo bakalım bu ne olacak

herkese günaydın bu arada güzel günler

Cancanlar ve cücükleri herkese günaydın :KK1::KK1: ben bugün dışarı çıkcam kocişle şu göbüşüme bi krem alayım diyorum şimdiden süreyim diye çünkü doktorum bana çok çatlıcaksın çok kaslı bi yapın var dedi bacaklarımda var zaten göbeğimede ne yaparsam yapayım olacakta yinede bi önlem işte ne tavsiye edersiniz kimler ne kullanıyor cevaplarınızı bekliyorum :KK16::26:

Cancanlar ve cücükleri herkese günaydın :KK1::KK1: ben bugün dışarı çıkcam kocişle şu göbüşüme bi krem alayım diyorum şimdiden süreyim diye çünkü doktorum bana çok çatlıcaksın çok kaslı bi yapın var dedi bacaklarımda var zaten göbeğimede ne yaparsam yapayım olacakta yinede bi önlem işte ne tavsiye edersiniz kimler ne kullanıyor cevaplarınızı bekliyorum :KK16::26:

selam sana da canm :) ben bu ay niveanın bebeyağını almıştım. şeffaf dışı yanlış hatırlamıyorsam. genelde bebeyağlarının arkasında sadece bebeklerle ilgili yazılar olur, ama bu niveanınkinde anne çatlakları da yazıyor. memnunum şu anda. 4. aya başlarken lierac almayı düşünüyorum benim 1-2 çatlak olduu için basen bölgesinde çok araştırdım. sen de lierac ı bir araştır istersen. fiyat biraz yüksek ama hamilelik boyunca 4. aydan başlanacağı için 2 kutu yeter heralde.

Evet dikkat etmek lazım olsunlar diye canımız çıktı:KK1: şimdi değerlerini bilmemiz gerekiyor evet canım inşallah hepimiz sağsalim dünyaya getircez bebişlerimizi allahım korusun hepimizi :KK16:
günaydınnn taze annişler keyifler nasıl listeye kim ekliyorsa kilo 61 2. gebeliğim 1 tane kızım var yaş 35 galiba en yaşlınız benim bu arada :emir_bebek::emir_bebek:
hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun gebeliğin sağsalim kucağına alırsın inşallah birde kadınların helede annelerin yaşlısı olmaz :KK20: hepimiz muhteşem varlıklarız çünkü anneyiz :KK49:
canım sana topluca cevap yazayım o arkadaş kan sulandırıcı iğne oluyor progestanın iğnesi var ama sen zaten vajinal alıyorsun
vajinal ağızdan alınan tek haptan 2 kat daha hızlı ve faydalı ben ilerleyen süreçlerde aşırı kanamm olduğunda kullanmıştım

kanamam aşırıydı kızlar dün gece durmak da bilmedi sıvı parça parça her türlsü oldu acile gittik bebeği gördük 4.8mm ve kalp atışını duyduk
çok şaşaırdım daha pazartesi kese 9 mm di dr. um yanlış ölçmş olamaz pazartesi çok dikkat ederek baktı hemde kaç kere
çok şükür pıt pıtlandık ama sonunda
bugün dr. umu arayacağım

canım tekrar çok geçmiş olsun kesin birinden birinde bir hata vardır takma kafana bebişin sağlıklı sen iyiysen herşey düzelir inşallah :KK34:

yediklerimize dikkat etmeliyiz canım çok hassasız bu dönemde çok emin olduğun yerlerden ağır olmayan şeyler ye
benim bu sefer iştahım yok 72 dim zaten verdm sanırım bir iki kilo
ama ben canım isteyince kendimi kaybediyorum
kızımda 69 la hmile kalıp 82 le 33. haftada doğum yaptım daha alırdım klo bakalım bu ne olacak

herkese günaydın bu arada güzel günler

Günaydınlarrrr :KK16:

günaydın canım, tabi bakın önelemini al ama yeni doğum yapan bir arkadaşım var kullanmadığı birşey kalmadı ve çok çatladı yani yapı ile alakalı açık tenliler çok çatlıyor diye biliyorum. inşallah hiçbirimiz çatlamayız fiziklerimiz aynı kalır :) çok inandırıcı dimi :KK49:

Nasıl bir alıntı yapmışım öyle yahu karman çorman olmuş uyku sersemi idare edin artık :KK37:

X