2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

anneyasikilosubebisin dogumukacinci bebiscinsiyetiismison durum
ORKDM22651 ARALIK2.bebis:44::44:
s_tekinozcanan25601 ARALIK ilk bebis:44::44:
erva225625541 ARALIK ILK bebis:44::44:
livaza28802 ARALIK ILK bebis:44::44: ikizimiz olacak
dalin26????3 ARALIK3.bebis:44::44:
sarajo????3 ARALIK??:44::44:
gyshnky??????5 ARALIK 2. bebis:44::44:
alishia26576 ARALIKilk bebis:44::44:
EGEMM4425606 ARALIK 2. bebis:44::44:
e_life23488 ARALIKilk.bebis:44::44:
ruzgarrr26728 ARALIK 2. bebis:44::44:
yazgülüm34608 ARALIK 2. bebis:44::44:
hurser26638 ARALIK ilk bebis:44::44:
melihayigit28689 ARALIK 2. bebis:44::44:
burcu_gen33589 ARALIK ilk bebis:44::44:
maya887245211 ARALIK 2. bebis:44::44:
eylule??11 ARALIK 3. bebis:44::44:
biftek275313 ARALIK ilk bebis:44::44:
sonesinti336515 ARALIK ilk bebis:44::44:
naz8247015 ARALIK ilk bebis:44::44:
sucukluyumurta286315 ARALIK ilk bebis:44::44:
zeyon315315 ARALIK 2. bebis:44::44:
obsesif22237217 ARALIK ilk bebis:44::44:
[/QUOTE]

bayıldım kasım cücüklerineeeeee maşallah ya bir ay sonra bizimkiler de mi böyle olacak??? offffff resmen bebek olcak nohutlarımız

hoşgeldinnn aramıza hiç ayrılmayalım inşallah.[/QUOTE]

hoşbulduk canım inşallah hiç ayrılmayız hep böyle devam eder listeyede eklemişsin bi hoş oldum kendimi orda görünce hiç inanamıyorum hala şoktayım diyebilirim bu arada bende hiç gebelik belirtisi yok normalmi acaba birde gebelik çizelgesini yapamıyorum yardım

Ne kadar çabuk ilerliyor bu topic masallahhhh bütün bebeklere ve annelere

Benim ilk bhcg 136.9 ilk kese haftası 5+0, 0,65 cm kalp atışı 24 Nisan insallah

orkdemcim beni ikiz yazmışsın ama tek ikinci embiriyo tutunmamış tekizzzzzz
elendilcim benide düzeltirmisin 6 artı 5 gündü kese ve kalp atışını duydugumda bebeişde 8mm di fasulye kadar

merhabalar çalıştığm için pek giremiyorum ama mutlaka takip etmeye çalışıyorum. kese fotoları koyulmuş maşallah hepinizeeee

selam kızlar
geceleri uyku düzeniniz nasıl? gebelik öncesi gibi problemsiz bir gece geçirebiliyormusunuz ?
uyku düzenimde çok değişiklik yok aslında.uykum çabuk geliyor bi tek. bir de geceleri bazen 3 kere falan kalktığım oluyor wc için ((

ilk ultrason görüntüsü 5+5 teydi.
6+4te kotrole gittiğimizde de eşim kalp atışlarını gördü henüz küçük olduğu için duyamadık ama

ellerine sağlık elendil gerçekten bir bir uğraşıp yazmışsın bu bilgileri ben sana vermedim mesela arayıp tarayıp bulmuşsun helal sala

Ne kadar çabuk ilerliyor bu topic masallahhhh bütün bebeklere ve annelere

valla canım al bendende o kadar girince anca geçmiş okuyup çıkabiliyorum maşallah takır takırlarr
az kalmış canım inşallah sende hayırlısıyla duyarsın o pıt pıtları

hoşgeldinnn aramıza hiç ayrılmayalım inşallah.

hoşbulduk canım inşallah hiç ayrılmayız hep böyle devam eder listeyede eklemişsin bi hoş oldum kendimi orda görünce hiç inanamıyorum hala şoktayım diyebilirim bu arada bende hiç gebelik belirtisi yok normalmi acaba birde gebelik çizelgesini yapamıyorum yardım[/QUOTE]

CANIM PROFİLİN İÇİNDE BEBEĞİNİZİN DOĞACAĞI TARİH VAR ORAYA YAZ DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDET OTOMATİK O OLUŞTURCAK

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42cm..................24 nisan

oslem34..........................977............................................................1 mayıs

meriva...........................263...................20 nisan kese.........................

superisi87......................27......................28 nisan................................

AfraHatun.....................197................................................................

yeşil_55........................298.....................4+5 10mm............................21 nisan

nigar_50.......................244...............................................................

ruzgarr..........................161.......................9mm...................................24 nisan

kızlar konu açmıştım ama bide burdan sorayım size özellikle ikinci bebekleri olucaklar daha net yorumlayabilirler.erken döllenme erkek geç döllenme kız olucak diye rivayet varmı sizce? benim ilk gebeliğim çok erken döllenmişti ve gerçekten oğlum oldu.bu seferki baya geç döllenme olmuş dr bile şaşırdı :) inşalah kızım olur diyede dua ediyorum

valla bilemiyorum hiç duymadım tatlım ama takip edelim bende gittiğimde erkenmi geçmi döllenmişim sorayım
Cinsiyetide belli olunca yorumlayalım
inşallah allahta senin gönlüne göre versin

hiçbi fikrim yok cnm inan ki. ama inş. gönlünden geçen olur

ben şuan bi bardak sütle 3-5 tutku yiyorum. aslında pekmez içiyim bi kaşık diyorum sabahları, hep unutuyorum.
çay zaten içmem, kahveyi de kestim haftada 3-4 kez ancak oluyor.abur cubur çok yememeye çalışıyorum. başka sizin dikkat ettiğiniz neler var?

kızlar ılk lısteye benıde eklermısınız
yasım 30 kılom 64 tahmını dogum 16 aralık

bıde ıkıncı bebısım

selam arkadaşım, ben günde 6 kez az az yemeye dikkat ediyorum. sabah süt ile mısır gevreği müsli ile karıştırarak ve içine unutmuzsam kuru meyve atıyorum kuru siyah üzüm gibi, öğlene kadar bir kaç badem kuru kayısı. öğlen yemeği yine hafif. ve akşam yemeğinden 2 saat önce mutlaka meyve yiyorum, akşam yatmadan da ballı ılık süt. bende akdeniz anemisi olduğu için çok süt içmem tavsiye edilmiyor. tatlıyı ve hamur işini mümkün olduğunca kestim. nescafe içerdim her gün 2 bardak o da haftada 1 e indi. bu arada kızlar bebeğinizi beklerken sizi neler bekler diye bi kitap aldım internetten tavsiye ederim.

benım gec dollenme ıle kızım olmustu sımdıkıde gec dollenmeymıs dokjtor ole dedı kese gorunmedıgfı ıcın bakalım ne olacak bende oyle duymustum

Slm Alishia, ben ilk hamileliğimde neredeyse 20 kilo aldığım için açıkçası bu sefer kiloma dikkat etmek istiyorum. Bu aralar iştahım da yok zaten sabah kahvaltımı normal bir şekilde yapıyorum süt peynir et meyve gibi temel gıdaları atlamamaya çalışıyorum ve günde 5-6 bardak su içmeye dikkat ediyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…