2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

selam kızlar
geceleri uyku düzeniniz nasıl? gebelik öncesi gibi problemsiz bir gece geçirebiliyormusunuz ?

selam kızlar
geceleri uyku düzeniniz nasıl? gebelik öncesi gibi problemsiz bir gece geçirebiliyormusunuz ?
gebelikte çok daha uzun ve deliksiz uyuyorum.hatta bıraksan hep uyucam :KK1:
ben ıkızım olsun cok ıaterdım benımkı 977 yuksekmı dıye acaba ıkızmı dıye dusunuyordum ama senın degerı gorunce benımkı tırt kaldı:)
aaa hunı bana gerek yedı aylık bı cocukla hamıleyım:)

:)))))))

gebelikte çok daha uzun ve deliksiz uyuyorum.hatta bıraksan hep uyucam :KK1:

:)))))))

ya yorucu bir işte çalışıyorum benimde deliksiz uyumam lazım öncedende uykuyu severdım ama gebelikten beri uykuyu unuttum uyuyamıyorum uyusam bıle gecede 50 kere uyanıyorum :KK43: ve sabahları yataktan hiç dinlenememiş vaziyette kalkıyorum :KK43:

aaaa cok sevıdnım ne gusel tedavımı normalmı yoksa cnm
sucukluyumurta bence sen ıkız ıcın hazırlıklı ol derım ben sana:)

klomen ve çatlatma iğnesi cnm bende hiç bir sorun yoktu normalde eşimdede doktor hızlandırmak için verdi çok şükürki 2 yumurtamın ikiside tuttu inş bundansonra bende herkez gidi daha ii haberler alırım

merhaba arkadaşlar,
Ben oldum olası uyumayı severdim ama şimdi bıraksanız günlerce hiç yataktan kalkmadan günlerce uyuyabilirim.
Doktorumla konuştum çok normal dedi.Benim sıkıntım iş yerinde, hiçbirşeye konsantre olamıyorum.
Bu tür sıkıntısı olan varmı? Bu problemi nasıl aşıyorsunuz?:KK49:

merhaba arkadaşlar,
Ben oldum olası uyumayı severdim ama şimdi bıraksanız günlerce hiç yataktan kalkmadan günlerce uyuyabilirim.
Doktorumla konuştum çok normal dedi.Benim sıkıntım iş yerinde, hiçbirşeye konsantre olamıyorum.
Bu tür sıkıntısı olan varmı? Bu problemi nasıl aşıyorsunuz?:KK49:

malesef aşamıyorum ben paso yatıyorum ve normalde çıt sese uyanırken kafamda davul çalşalar uyanmıyorum işten ayrıldım zaten mecburen:KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar beni neden listeden çıkardınız zaten canım çok sıkkın dün gittim doktora kese görünmedi, 5 hafta 5 günlüktü 6 gün öncede bhcg 197 di.kesin görünmesi gerekiyorduu değilmı

canım hiç farkında değilim listede olmadığının herhalde kopyalarken bi yanlışlık oldu.yoksa neden çıkasın ki.aşkolsunn.bilgilerini tekrar yaz eğer yanlışsa düzeltiyim.ben bu listeyi içimden geldiği için yağtım zaten.size sormadım tüm sayfaları tarauarak yazdım.o yüzden çıkarma filan olamaz :)

Belki vitamindendir dedik değiştirdik ama alakası yok karpuz gibi yata yata büyüyoruz biz:nazar:
İşim aslında çok rahat bırakmayada içim el vermiyor.Okumam gereken o kadar makale varken ban ancak hamilelikle ilgili yazıları okuyorum

canım bak
kendini sıkıntıya sokma benm doktorum kanamanız olup parça dşürene kadar korkmayın dedi değişiklikler normaldir dedi

canıminşallah kısa zamanda geçer kanaman.eğer parça düşürürsen bunu suyun altına tut eğer suda dağılııp yok olmuyorsa bu et parçasıdır Allah korusun.eğer suda kaybolup giderse zaten kandır.

anammm benim cücükte bu kadarda dün gece doktor çoğul gebelik olabilir bu dedi :KK1::KK1::KK1::KK1: bitanesi olsunda 2. şurda kalsın razıyım birine

ciddi misin nerden anladı 2 kese mi var??

kızlar şimdi doktordan geldim ve 2 kesem gözüktü ama bebekler yoktu içinde 10 gün sonra tekrar randevum var dua edin bana 2 side ii olsun

ne çok güzel haber var bugün yahu :) maşallah sen de yüklesene hiç 2 kese bir arada görmemiştik :KK1:

cnm ben bugün gittim dr a kese 8.8 mm:nazar: karından bakıldı ama henüz küçük olduğu için bebeği göremedik bi sonraki randevu 9 mayıs. dualarınızı bekliyoruz:KK49::emir_bebek:

ya benim doktor temkinli olcam diye gün boyu ağlattı benii.benim de 8mm di vajinal ultrasonda.bazen görünür bazen görünmez dedi.ama akşama kadar zırladımm :KK43: sennki nerden bakıldı? seni de listeye akliyim kan değerini de yaz haftanıda :)

günaydın allah nasip ederse bende aralık annesi olacağım dün öğrendim hamile olduğumu kanda baktırdım 224 çıktı yarın yine tekrarlayacağım ondan sonrada doktora gitmeyi düşünüyorum rabbim hepimize sağlıklı doğumlar yapmayı nasip etsin bu arada bende hiç belirti yok normalmi birde hamilelik takvimi nasıl yapılıyor yardımcı olursanız

hoşgeldinnn aramıza hiç ayrılmayalım inşallah.

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY:emir_bebek:

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm:emir_bebek:

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm:emir_bebek:

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan:emir_bebek:

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42cm..................24 nisan

oslem34..........................977............................................................1 mayıs

meriva...........................263...................20 nisan kese.........................

superisi87......................27......................28 nisan................................

AfraHatun.....................197................................................................

yeşil_55........................298.....................4+5 10mm............................21 nisan

nigar_50.......................244...............................................................

ruzgarr...................................................9mm...................................24 nisan

Son düzenleme:
slm kızlar ben bugün çok üzgün geri döndüm öğle arasındayım şu anda bugün bthcg yi tekrarladım 2 gün önce 25 ti bugün 50 olması gerekiyordu ama 32 çıktı sonuç çok üzgünüm doktorum cuma testi tekrarlayacaz ondan sonra karar verecez şimdilik birşey diyemem diyor ama sanırım ben aranızdan ayrılacam gibi gözüküyor :KK43:(

dur bakalım hemen öyle sıkma canını kötü tecrübeler olabilir ama buda öyle olacak diye birşey yok peki önceki düşüklerin sebebi neymiş bundada d,kkat ediyormuydun birşeye tutunması için yardımcı ilaç faln alıyormusun
inşallah artar değerin güzelce içini ferah tutu

canım bak benim kanamam başlamıştı pazar günü ve doktorum il dışına çıkınca araşatırma hastanesine gittim ve bana hemen kürtaj olmam gerektiğini söyleyip kürtaja alıyolardı ki girmedim umudumu kaybetmedim keseyi 3.5 mm ölçmüşlerdi ve kanamam su gibiydi kesin düştü zaen miyomun var falandediler çok korkuttular daha çok erken dur biraz canım bekledim ve dün pıhtı gibi bişi düşürünce kadın doğum kliniine başvurdum gece ve kesem yerinde ve düzgündü çok şükür ve 4.8 mm olmuştu lütfen moralini bozma bana burda bi arkadaş bebeğinle konuş demişti sende konuş bebeiğinle inşallah tutunur sana lütfen moralini yüksek tut en önemlisi bu hemen her söylenene inanma ve 2. bi doktora mutlaka başvur ben 3 doktorla devam ediyorum 2 tanesi güzel dedi bi tanesi sırf öğrenciler iyi öğrensin diye kürtaja alacaktı lütfen kendiliğinden düşük yapana kadar bebeğinden vazgeçme

şaka gibiler ya banada 11 mm kesemi görememişlerdi tatildi bakırköyde kadın doğum hast gitmiştim kese yokki dedi bana sonra pardon burdaymış demişlerdi al kafasına indir birşey

ya yorucu bir işte çalışıyorum benimde deliksiz uyumam lazım öncedende uykuyu severdım ama gebelikten beri uykuyu unuttum uyuyamıyorum uyusam bıle gecede 50 kere uyanıyorum :KK43: ve sabahları yataktan hiç dinlenememiş vaziyette kalkıyorum :KK43:

benimde sürekli uyuyasım var ama uyutmayan bir kızım var
arkadaşım doğum yaptı ona hediye kurabiye yapacağım daha
yemeğim yok çok işim var ve ben hala bilg başında dolanıyorum

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY:emir_bebek:

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm:emir_bebek:

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm:emir_bebek:

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan:emir_bebek:

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42cm..................24 nisan

oslem34..........................977............................................................1 mayıs

meriva...........................263...................20 nisan kese.........................

superisi87......................27......................28 nisan................................

AfraHatun.....................197................................................................

yeşil_55........................298.....................4+5 10mm............................21 nisan

nigar_50.......................244...............................................................

bende bende kese9 mm(16nisan) bir dahaki kontrol 24 nisan

Benide listeye ekleyin 11 mart sat 567 bhcg 5+3 keselerim gözüktü çok şükür resmide yarın yükleyebilirim şimdi işyerindeyim telefonla çekip yarın yüklerim kısmetse

X