2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Merhabalar:KK66:
benide aranıza kabul eder misiniz??
Çok şükür dün hamile olduğumu öğrendim...1491 bhcg...3 haftalıkmış...:nazar::nazar::nazar:

Tatlı anne adayları :KK49: merhaba bende varım allah nasip ederse aralık annesi olucam inşallah. Benim sat 10 mart tahmini doğum 15 aralık öğrendiğimde (12 mart) bhcg 263.67 doktorum haftaya gel o zaman bakalım çok küçük dedi :nazar: hayırlısıyla bi görsem.8 ay hepberaberiz hepimiz güzel haberler veririz inşallah öptüm sizii :KK9::KK49::KK16:

birazdan kontrolğm var Allah nasip ederse bebeğimi görücem kalp atışlarını...nolurr dua edin bana bu sefer olsun.size ve dualarınıza ihtiyacım var :KK43:

birazdan kontrolğm var Allah nasip ederse bebeğimi görücem kalp atışlarını...nolurr dua edin bana bu sefer olsun.size ve dualarınıza ihtiyacım var :KK43:

Canım hadi bakalım hayırlısıyla duy bebişinin pıt pıtlarını içini ferah tut ve sakin ol unutmaki bizim yaşadığımız tüm üzüntü ve stresi bebişde yaşıyor allahın izniyle duyacaksın kalbinin sesini dularımız seninle öptüüm:KK9::KK9:

Günaydıııın şu an itibari ile napıcam biliyomusun sucuklu yumurtaaaa acayip canım istedi yahuu böyle nick mi olur bende yarın çikolatalı sufle okarak gelicem :KK36:

birazdan kontrolğm var allah nasip ederse bebeğimi görücem kalp atışlarını...nolurr dua edin bana bu sefer olsun.size ve dualarınıza ihtiyacım var :KK43:

hadi bakalım inşallah tatlım allahım o muhteşem sesi duyursun sana ayyyyy çokkk duygulandım birden :KK16:

Canım sende 5+2 mişsin doğum aynı zamana geliyor bizim heralde sat ne zamandı

bnm ultrasonda da 15 aralık yazıyordu :KK1: değişcektir heralde

Aa ne güzel ama kesin olan seninkidir ben internet üzerindeki hesaplayıcıları kullandım hayırlısıyla bende bi gitsem doktora daha bir kere gittim ondada muayene etmedi çok küçük dedi bu cuma gidicem bakalım inşallah bi problem yoktur

Tatlı anne adayları :KK49: merhaba bende varım allah nasip ederse aralık annesi olucam inşallah. Benim sat 10 mart tahmini doğum 15 aralık öğrendiğimde (12 mart) bhcg 263.67 doktorum haftaya gel o zaman bakalım çok küçük dedi :nazar: hayırlısıyla bi görsem.8 ay hepberaberiz hepimiz güzel haberler veririz inşallah öptüm sizii :KK9::KK49::KK16:

cnm benim seninle hemen hemen aynı benimde sat 11 mart bende geçen hafta gittim görünmedi çarşamba tekrar gidicem görünecek inş

X