2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

cnm benim seninle hemen hemen aynı benimde sat 11 mart bende geçen hafta gittim görünmedi çarşamba tekrar gidicem görünecek inş

Tebrik ederim canım benim allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin bende cuma gidicem bakalım benim hcg düşük geldi heralde doktor bakmadı bile daha çok küçük dedi hayırlısıyla cumayı bekliyorum inşallah görürüz bebişlerimizi :KK16:

pardon tatlım biraz geç kaldım yazmak için :KK1:

10 mart tatlım senin ne zamandı

benimde öyle canım birlikte sayıcaz günlerimizi sen gördünmü bebişini peki ben daha görmedim geçen çarşamba öğrendim ben daha muayene olmadım cumaya inşallah:KK16:

Tebrik ederim canım benim allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin bende cuma gidicem bakalım benim hcg düşük geldi heralde doktor bakmadı bile daha çok küçük dedi hayırlısıyla cumayı bekliyorum inşallah görürüz bebişlerimizi :KK16:

bana baktı ama göremedi seninde kasıkların ağrıyormu mide bulantın falan varmı bu benim kısmetse 2. bebeğim olacak ama bukadar erken bulantı hiç beklemiyordum sen neler yaşıyorsun

bana baktı ama göremedi seninde kasıkların ağrıyormu mide bulantın falan varmı bu benim kısmetse 2. bebeğim olacak ama bukadar erken bulantı hiç beklemiyordum sen neler yaşıyorsun

Ne güzel allah bağışlasın bebişlerini ara ara benimde kasık ağrım oluor ama çok değil bulantımda yok sadece acayip gaz sorunum var beni hiç uyutmuyor napıcamı şaşırıyırum bulantı için kraker falan diyorlar birde folik asit falan kullanıyorsan aç karnına oda yaparmış allah kolaylık versin canım bebişlerimiz sağ olsnda çekicez bunları :KK34:

Ne güzel allah bağışlasın bebişlerini ara ara benimde kasık ağrım oluor ama çok değil bulantımda yok sadece acayip gaz sorunum var beni hiç uyutmuyor napıcamı şaşırıyırum bulantı için kraker falan diyorlar birde folik asit falan kullanıyorsan aç karnına oda yaparmış allah kolaylık versin canım bebişlerimiz sağ olsnda çekicez bunları :KK34:

evet cnm onlar ii olsunlar yeterki ilk bebeğimde 9 ay kusmuştum ama 10. haftada başlamıştı hayırlısı artık çarşambayı iple çekiyorum inş herkez ii haberler alır

benimde öyle canım birlikte sayıcaz günlerimizi sen gördünmü bebişini peki ben daha görmedim geçen çarşamba öğrendim ben daha muayene olmadım cumaya inşallah:KK16:

yok tatlım görmedim 26 sında çağırdı beni keseyide kalp atışınıda aynı anda görcez öyle görünüyor
değerler çok iyi o zaman bakalım dedi doktorum:KK34: En son 11 inde gittim 490 dı bhcg katlamalar düzgündü 15 gün sonra görüşelim tekrar teste gerek yok dedi bekliyoruz bakalım
ben 5 nisanda öğrendim hamile olduğum erkenden :KK1:

Selam kızlar nasılsınız? bu hafta içi doktorla randevum var 7. hafta içindeyim kalp atışını duyacak mı çok merak ediyorum:KK53::KK53::KK53::KK53:

yok tatlım görmedim 26 sında çağırdı beni keseyide kalp atışınıda aynı anda görcez öyle görünüyor
değerler çok iyi o zaman bakalım dedi doktorum:KK34: En son 11 inde gittim 490 dı bhcg katlamalar düzgündü 15 gün sonra görüşelim tekrar teste gerek yok dedi bekliyoruz bakalım
ben 5 nisanda öğrendim hamile olduğum erkenden :KK1:

slm canım sen o kadar erken nasıl öğrendin idrarda çıktı mı yoksa ilk olarak kandamı çıktı adetin gecikmeden öğrenmişsin heraldede ondan soruyorum tatlım?

slm canım sen o kadar erken nasıl öğrendin idrarda çıktı mı yoksa ilk olarak kandamı çıktı adetin gecikmeden öğrenmişsin heraldede ondan soruyorum tatlım?

idrarda çıktı tatlım hemen gittim kan testine 38 çıktı evet baya erken öğrendimbatım 1 gün geçtiğindede 490 dı işte:KK16:

ok canım benimde adetime 1 haftadan fazla var ama madem senin çıktı
bende yarın sabah bir idrar testi yapayım bakalım belkim çıkar?

ok canım benimde adetime 1 haftadan fazla var ama madem senin çıktı
bende yarın sabah bir idrar testi yapayım bakalım belkim çıkar?

kişiden kişiye değişiyor tatlım bende çıktı belirtide vardı sen bilirsin inşallah çıkar seninde:KK34:

öncelıkle bebişlerinize ve size birer:nazar:bende 2011 aralık annesiyim meleğim şimdi uyuyor geçen sene 19 nisan da bebeğimin olacağını öğrendim pko hastasıyım ve çok kiloluydum tam 119 kilo ile hamile kaldım ve 125 kilo ile doğuma girdim hamileliğim boyunca hiçbir sıkıntı çekmedim hatta son güne kadar gezdim Allah sizlere de benim gibi güzel bir hamilelik ve güzel doğumlar nasip eder şimdi cennet kokulum uyanmaya çalışıyor onun varlığına hala inanamıyorum 4 yıl beklemeden sonra geldi tam da ümidimi bitirmişken sormak istedikleriniz olursa elimden geldiğince yardımcı olmayı isterim

öncelıkle bebişlerinize ve size birer:nazar:bende 2011 aralık annesiyim meleğim şimdi uyuyor geçen sene 19 nisan da bebeğimin olacağını öğrendim pko hastasıyım ve çok kiloluydum tam 119 kilo ile hamile kaldım ve 125 kilo ile doğuma girdim hamileliğim boyunca hiçbir sıkıntı çekmedim hatta son güne kadar gezdim Allah sizlere de benim gibi güzel bir hamilelik ve güzel doğumlar nasip eder şimdi cennet kokulum uyanmaya çalışıyor onun varlığına hala inanamıyorum 4 yıl beklemeden sonra geldi tam da ümidimi bitirmişken sormak istedikleriniz olursa elimden geldiğince yardımcı olmayı isterim

Allah yardımcın olsun inşallah kilolarından zamanla kurtulursun canım Allah bebişini sana bağışlasın
kür falan denedinmi onu merak ettim?

sağolun kızlar dualarınız için.ama görünmedi bebekim kesem kocamannn olmul maşallah.8mm ama bebek görünmedi cumaya randevu verdi.geç döllenme olabilir.gebelikte süpriz gelişmeler olur dedi.ama kesin bişe de demedi boş gebelikte olabilir yani bilmiyorum.Allah ım bu sefer nasip eder inş.

sağolun kızlar dualarınız için.ama görünmedi bebekim kesem kocamannn olmul maşallah.8mm ama bebek görünmedi cumaya randevu verdi.geç döllenme olabilir.gebelikte süpriz gelişmeler olur dedi.ama kesin bişe de demedi boş gebelikte olabilir yani bilmiyorum.allah ım bu sefer nasip eder inş.

boş değildir canım inş.kalbini ferah tut güzel şeyler düşün bebişinde senin tedirgin olmanı üzülmeni istemez dimi :KK16:

günaydın kıslar,
cumartesı doktora gıttım 6+1 olmam lazım son adet tarıhım 2 mart ama doktor baktı sen 4+6 haftalıksın ultarasonda keseyı öyle ölcmüş.bebek kese ıcerınde daha olusmamış.25 nısana gun verdı o gun bakacak.ama ben kafayı yemek uzereyım.doktor adet gunlerın 28 gunden fazlaysa boyle olması normal dedı.kasıklarım agrıyo dıyo progestan verdı dusuk olmasın dıye.
sozde dıyodum pıt pıtları duyarım o gun.
Geriden gelmesi normal mi içim içimi yiyor.

günaydın kıslar,
cumartesı doktora gıttım 6+1 olmam lazım son adet tarıhım 2 mart ama doktor baktı sen 4+6 haftalıksın ultarasonda keseyı öyle ölcmüş.bebek kese ıcerınde daha olusmamış.25 nısana gun verdı o gun bakacak.ama ben kafayı yemek uzereyım.doktor adet gunlerın 28 gunden fazlaysa boyle olması normal dedı.kasıklarım agrıyo dıyo progestan verdı dusuk olmasın dıye.
Sozde dıyodum pıt pıtları duyarım o gun.

vallahi keşke yardımcı olabilsem tatlım inş herşey yolundadır güzel şeyler düşün aklına kötü şeyler getirme:KK16:

Son düzenleme:
günaydın kıslar,
sozde dıyodum pıt pıtları duyarım o gun.

cnm içini ferah tut keseyi göremeyenlerde var sen ii düşün ii olsun ama bu tarz ultrason ölçümlerinde milimetrik hatalar olabiliyor üzülme cnm

X