2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

tatlım benim dişlerim ağrıyodu ki hala ağrıyo doktor kalsiyum eksikliği dedi korkma dedi senin dişlerindeki kalsiyumu alıyo dedi korkulacak bişey değil dedi ilk zamanlar olur dedi ve ekledi sakın dişlerine müdahale ettirme dedi :)

çok sağol canım sanırım koyulaşmada ondan oldu herhalde
dişlerinizin ağrıma sebebi kalsiyum eksikliğinden kaynaklanıyo bol bol kalsiyumlu şeyler yemeye bakın birde folik asit kullanmaya başladınız mı ben kullanıyorum günde 3 tane dişlerimde ağrı falan oluyo hiç hem dişlerinizin çürümesini önlersiniz yoksa doğumdan sonra dişçiden çıkamazsınız
ben her sabah 1 bardak süt içiyorum kahvaltıdan önce sonra bol bol peynir yiyorum her yemekte bir kase yoğurt yiyorum

bende bol bol kalsiyum alıyorum.melek programında osman müftü soyadı yanlış olabilir hamile konuk almıştı kalsiyum en çok bademde bulunur demişti.hergün badem ve ceviz yiyorum mutlaka.ama sen folik asiti günde 3 defamı alıyon bana bir dedi doktor 5 mg lık.sen neden 3 defa alıyon

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOYU :emir_bebek:

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................pıt pıtlar haftaya inş

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5mm:emir_bebek:

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. .....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44.........................................5+ 0.................................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... ..5+0..................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... ....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. ....................................

esleem..........................567...................................................

sonesinti.........................37.............. ........................................kese ve pıt pıtlar 26 nisan

zzyyno............................................ ..........................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm :emir_bebek:

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm.......... ............13 nisan :emir_bebek

naz8 ............................. 323,4 ...................................................19 nisanda

obsesif22.........................115 ......................................................kese 17 nisan

Son düzenleme:
bende bol bol kalsiyum alıyorum.melek programında osman müftü soyadı yanlış olabilir hamile konuk almıştı kalsiyum en çok bademde bulunur demişti.hergün badem ve ceviz yiyorum mutlaka.ama sen folik asiti günde 3 defamı alıyon bana bir dedi doktor 5 mg lık.sen neden 3 defa alıyon

ben folicplus kullanıyorum canım önceki hamileliğimde de bunu kullandım ben aynı şekilde günde 3 defa senin ilacın adı ne canım

kızlar tabloda bilgileri eksik olanlar lütfen söylesin ekliyorum ve güncelliyorum sürekli :)) bence birçok yeni hamiş için iyi olacak.

kızlar tabloda bilgileri eksik olanlar lütfen söylesin ekliyorum ve güncelliyorum sürekli :)) bence birçok yeni hamiş için iyi olacak.

maşallah cnm ya hafiye gibi tek tek kimse vermeden bulmuş yapmışsın listeyi tebrikler:KK9:
benim ilk kese ölçüm filan yok kalp atışıyla birlikte pazartesi olcak inşallahkaç haftalık onuda dr sölesin bakimm tüp bebek ya benimki

selam kızlar bende bugün kese görmeye gittim enine boyuna olşmuş.
satla aynı gidiyoruz ama bebek yok daha erkenmiş.:nazar::nazar:
bide benim lekelenmelerim var iğne verdi yatıcam böyle..
10 gün sonra çağırdı.. dua edin olur mu..

benim 2. bebeğim canım ama kızım melek oldu cennette annesini bekliyor
inşallah sağ salim kucağımıza almak nasip olur bakalım hangimiz önce doğurcak :KK16:

cnmya cok uzuldumm,dogumtami yoksa karnindami kaybettin:KK5:ozaman ilk oluyo demi bu ,insss sagsalim kucagina almayi nasip eder rabbimmm:KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/mayis...ngi-emzigi-aldiniz-almayi-dusunuyorsunuz.html
ankete katılın annecikler.fikirlerinize ihtiyacımız var.
Rumuz :Ağustos Annesi

http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/520276-kaliteli-biberon.html
BEBİŞLERİMİZ İÇİN ANKETE KATILALIM KIZLAR .YALNIZ KATILMADAN ÖNCE
*bpa içermeyen
*bilindik marka olmasına rağmen üretim yeri çin-prc-uzakdoğu olmadığına emin olduğunuz
*bebeğinize uygun gördüğünüz ve çevreden olumlu şeyler duyduğunuz biberon hangisi?

Bakalım annelerin tercihi ne?fikir birliğine varalım bebeğimize layık olan ürünü alalım

kızlar merhaba.bende katıldım aralık annelerine.ikinci bebeğim olucak hayırlısıyla.9 nisanda dr giitim bişey görünmedi.çünkü geç döllenme olmuştu.11 tekrar kan yaptırdım 1000 küsürdü.16 nisanda yani 2 gün sonra tekrar kontrolüm var inşallah herşey yolundadır kızlar.kendi hesaplamalarıma göre 11 aralık görünüyor.dr gidince bakalım neler olucak :)

tam olarak kaç haftalıksın?kese kaç mm çıktı yazarsan listeye eklerim :)

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY:emir_bebek:

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................pıt pıtlar haftaya inş

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5mm :emir_bebek:

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. .....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44.........................................5+ 0.................................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... ..5+0..................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... ....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. ....................................

esleem..........................567............... ....................................

sonesinti.........................37.............. ........................................kese ve pıt pıtlar 26 nisan

zzyyno............................................ ..........................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm:emir_bebek:

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm.......................13 nisan :emir_bebek:

naz8 ............................. 323,4 .....................................................19 nisanda

obsesif22.........................115 ........................................................kese 17 nisan

PembePanter....................1000.......................................................

Son düzenleme:

canım inşallah sağlıkla gelir bebişlerimiz her zaman birbirimiz için dua edelim. inşallah herbirimiz sağlıklı güzel gebelik geçiririz

bende 2012 aralık annelerindenim bende 4 gün önce hastaneye gittim ama kalp atışlarımız henüz yoktu sadece kese görüldü 15 gün sonra tekrar çağırıldım heyeanla bekliyoruz kalp atışlarını

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY:emir_bebek:

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5mm :emir_bebek:

esleem..........................567............... ....................................

zzyyno............................................ ..........................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm:emir_bebek:

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm.......................13 nisan :emir_bebek:

naz8 ............................. 323,4 .....................................................19 nisanda

obsesif22.........................115 ........................................................kese 17 nisan

PembePanter....................1000.......................................................

0,5 mm yazmisim cm olacakti :)

cnmya cok uzuldumm,dogumtami yoksa karnindami kaybettin:KK5:ozaman ilk oluyo demi bu ,insss sagsalim kucagina almayi nasip eder rabbimmm:KK16:

doğumdan üç ay sonra kaybettim canım ilk kucağıma aldığım bebişim o cennette de olsa o benim ilk bebeğim meleğim herşeyim
ve bu 2.bebeğim :KK49:

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm:emir_bebek:

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm.......................13 nisan:emir_bebek:

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ...19 nisanda

obsesif22.........................115 .................................................. ......kese 17 nisan

PembePanter....................1000............... ........................................

doğumdan üç ay sonra kaybettim canım ilk kucağıma aldığım bebişim o cennette de olsa o benim ilk bebeğim meleğim herşeyim
ve bu 2.bebeğim :KK49:

allah bu bebeğine sağlık uzun ömür nasip etsin canım çok üzüldüm.allahın taktiri demekten başka bişey gelmiyor elden

elendilcigim gebeligimi02-04-2012 tarihinde 1564.92 b-hcg ile ögrendim 5haftalıktı kesemi gördüm veee 3.8mm di elendilcim yazmamısın

X