2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

obsesif canım çok üzüldüm allahım birdaha göstermesin inş.nigarın dediği gibi yaptır bütün araştırmalarını
bende iğne kullanıyorum mesela tedbir amaçlı değerlerim normal aralıkta olmasına rağmen
kimbilir belki ilk bebeğimi bu yüzden kaybetmişimdir
ama trambofoliyi mutlaka tedavi ettir diğer topikteki arkadaşımında bu yüzden bebeğini gwçwn hafta aldılar

canım hayırlısı böyleymiş tedaviyi yaptırcam artık bakalım

melos34 nickli arkadasım mide bulantısı benmde sorunum ama gecen kontrolde doktorum bas agrısınn sebebi susuzlukmus bu dönemde2litre (en az)sıvı tüketmemiz gerekmiş bas agrısı ondanmıs dedi

evet olabılır içemiyorumkı günde 5-6 bardak oda zorlaya zorlaya :KK43:

:KK1: Umarım canım çok sevinirim..

Hastaneden memnun kaldın mı peki? Ben önceki doğumumu İnternational Hastanesinde yapmıştım. Oradan sonra hiçbir yeri beğenemiyorum maalesef:18: Ama şu anda bütçem orası için müsait değil. 6 sene önce 7.000 TL idi sezaryen doğum. Muayeneler de 200 TL. Tahlilleri vs saymıyorum bile. O yüzden bu hamileliğimde oraya başlamadım. Ataköy hastanesini de (doğum açısından) pek gözüm tutmadı. Ama doktordan memnunum.

meltemcim hastane öyle ahım şahım çok çok güzel değil ki tadilat olmuş hali şimdi güzel diyoruz hatta tadilatlı görünce o eski haline doğurduysam bir tanede bu yeni haliyle doğururrum diyorum :KK52:
bana dr tavsiye edilmişti o yüzden gitmiştim bir düşüğüm oldu kürtajla alındı orada ve 33+4 te ani sezeryanla kızım doğdu9 gün küvezde kaldı orada her açıdan memnun kaldım ilgi alaka yenidoğan hiç problem yaşamadım
ki çok sıra oluyor benim dr da ona rağmen devam ediyorum

slm kızlar malesef aranızdan ayrılıyorum üzülerek gece kürtaj oldum ben bebeğim malesef canlandıktan hemen sonra ölmüş :KK43::KK43: Ama hayırlısı böyleymiş Beta hcg 63e kadar düştü Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

canım çok üzüldüm kolay değil bu da senin imtihanın rabbim inşallah tekrar nasip etsin sağlıkla kucağına alabileceğin hayırlı evlatlar
keşke iğne başlasalarmış bendede yok sorun ama tedbir amaçlı oluyorum kan sulandırıcı
olacağın önüne geçilmiyor işte Rabbim sana sabır versin güzel haberlerle inşallah birgün gelir yine yazarsın bize

melos34 nickli arkadasım mide bulantısı benmde sorunum ama gecen kontrolde doktorum bas agrısınn sebebi susuzlukmus bu dönemde2litre (en az)sıvı tüketmemiz gerekmiş bas agrısı ondanmıs dedi

migreni olanlar günde rahat 4 lt su içmeli baş ağrısı olanlarda 3 lt tüketmeli önlüyormuş aklınızda olsun

slm kızlar malesef aranızdan ayrılıyorum üzülerek gece kürtaj oldum ben bebeğim malesef canlandıktan hemen sonra ölmüş :KK43::KK43: Ama hayırlısı böyleymiş Beta hcg 63e kadar düştü Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

canım çok üzüldüm allah sabır versin gerçekten zor daha öncede aynı şeyi yaşadığın için her seferinde bu endişeyle bebeğinin büyümesini beklemek dahada zordur. ama üzülmemeye çalışın yinede rabbimden gelen birşey tosun gibi bebeğini kucağına alacağın günde mutlaka kadarinde yazılıdır. ozamana kadar bazı zorluklar yaşıyorsun ama beterinde beteri var 9 ay bir anne bebeğini taşıyor doğuma gidiyor ve çocuğu doğumda ölüyor allahım kimsenin başına vermesin. umarım en güzel anda en güzel en sağlıklı bebek seninle olur canım

benimde midem fena kızlar ya çok bylanmıyor ama sadece ekmek arası peynir domates başka birşey yok

canım hep hayırlısı dedim şükür şuanda çok iyiyim beni belirsizlik öldğürüyodu en azından şimdi ne olduğu belli

canım trambofoli problemi çıktı ama iğneye gerek duymadılar nedendir bilmem

canım 4.kaybım oldu bu malesef

seni okadar iyi anlıyorum ki...o belirsizlik sancılarını...3 kez yaşadım ben...sonuncuyu aralıkta boş gebelik tanısıyla kürtaj olarak kaybettim ve öncesindeki iki hafta kabustu...belirsizlikle yaşamak çok zor...ben de bir an önce ne olduğumu bilsem ve yoluma devam etsem diyordum...şimdi en kısa zamanda toparlanıp hiç beklemeden, umudunu kaybetmeden yoluna devam et ve tarmbofoliyi de iyice araştır...

...........................

Son düzenleme:
obsesif22 canım benim çok üzüldüm allah sabır versin allahım hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin canım.bi arkadaşımda 3 düşükten sonra kan sulandırıcı kulladı ve 6 aylık bebeği var sağlıklı.herşey allahtan allah uygun ve hayırlı zamanını biliyor canım.dualarım seninle canım...

canımm çok üzüldüm rabbim hayırlısını nasip etsin size saglık sabır huzur güç kuvvet versin inşallah kolayca üstesinden gelip yeni meleginiizi arayıp bulmanızı nasip etsin inan bende eli kulagında bekliyorum kanamam vardı bugün yok ama sancım var rabbim neylerse güzel eyler deyip yatıyorum

canım hayırlısı böyleymiş tedaviyi yaptırcam artık bakalım

canım geçmiş olsun,her hayırda bir şer her şerde bi hayır vardır..içini ferah tut,hayırlı zamanda hayırlı evladın olsun inşallah,
evet olabılır içemiyorumkı günde 5-6 bardak oda zorlaya zorlaya :KK43:

su evet ya bende susamadan su içmem ,acıkmadan yemem,ee bütün gün oturup çalışıyoruz,bide 3 lt su içince şiştikçe şişiyoruz zaten hızla kilo alıyorum,susamayı allah vermiş vücut isteyince içiyorum işte:KK43:(
benimde midem fena kızlar ya çok bylanmıyor ama sadece ekmek arası peynir domates başka birşey yok

valla aşeriyorum aşerdiğim şeyi yiyiorum sonra aklıma gelince midem bulanıyor,dün gece uykumdan uyanıp istifra ettim,sinir oluyorum,sonrada oturdum elma yedim...normal insan kusunca bişey yiyemez ama bu hamilelik böyle garip bişi:KK14:

iyi oda güzel mideni boş bırakma canım saat başı bişeyler atıştır çok fena bu durum ya günler geçsin diye sabırsızlıkla beklıyorum

atıştırmayıda hiç yapamıyorum ben hep saatinde yiyorum nedense arada biş istemiyor cnm:KK25:

canım geçmiş olsun,her hayırda bir şer her şerde bi hayır vardır..içini ferah tut,hayırlı zamanda hayırlı evladın olsun inşallah,

su evet ya bende susamadan su içmem ,acıkmadan yemem,ee bütün gün oturup çalışıyoruz,bide 3 lt su içince şiştikçe şişiyoruz zaten hızla kilo alıyorum,susamayı allah vermiş vücut isteyince içiyorum işte:KK43:(

valla aşeriyorum aşerdiğim şeyi yiyiorum sonra aklıma gelince midem bulanıyor,dün gece uykumdan uyanıp istifra ettim,sinir oluyorum,sonrada oturdum elma yedim...normal insan kusunca bişey yiyemez ama bu hamilelik böyle garip bişi:KK14:

atıştırmayıda hiç yapamıyorum ben hep saatinde yiyorum nedense arada biş istemiyor cnm:KK25:

ben öyle yapsam ölürüm heralde saat başı bişeyler atıştırıyorum ceviz badem elma muz armut leblebı tuzlu fıstık gibi bi sürü şey. ama çalışıyoruz değilmi sürekli atıştır atıştır arada kaynıyor diyelim hemen başlıyor öğürmeler cücük sinyal veriyor ben burdayım diye haydiii başla atıştırmaya ama ağzıma tek lokmayı isteyerek koymuyorum zorla yemek kadar kötü bişey yokmuş :KK43:

merhaba arkadaşlar benimde içimde ne olduğunu bilmediğim bir sıkıntı vardı biraz buraya giriyim düzelirim dedim ama obesesif bebğini kaybetmiş onu okuyunca daha çok moralim bozuldu. şimdi çıkıyorum. sonra görüşürüz herkes kendinede bebişlerede yi baksın. :KK16:

merhaba güzel anneler.bugün doktora gittik bebişimide kesesinide gördüm Allahıma şükürler olsun haftaya da kalp atışlarını duymaya gidicem. birde iğne verdi 3 günde 1 vurdurcam

ben öyle yapsam ölürüm heralde saat başı bişeyler atıştırıyorum ceviz badem elma muz armut leblebı tuzlu fıstık gibi bi sürü şey. ama çalışıyoruz değilmi sürekli atıştır atıştır arada kaynıyor diyelim hemen başlıyor öğürmeler cücük sinyal veriyor ben burdayım diye haydiii başla atıştırmaya ama ağzıma tek lokmayı isteyerek koymuyorum zorla yemek kadar kötü bişey yokmuş :KK43:

ben var ya bu badem kuru yemiş kayıs ıbilmemne hepsinden iğrendim yiyemiyorum,atıştırma alışkanlığımda canım çok çekerse meyve yiyorum ,zaten işe dalıncada klıma gelmiyor...zorla yemek hakikaten çok kötü

ve uykusuzluk hep uyumak istiyorum.

ben var ya bu badem kuru yemiş kayıs ıbilmemne hepsinden iğrendim yiyemiyorum,atıştırma alışkanlığımda canım çok çekerse meyve yiyorum ,zaten işe dalıncada klıma gelmiyor...zorla yemek hakikaten çok kötü

bende sadece uyumak istiyorum:KK14: atıştırmaktan bende hoşlanmıyorum ama eşim eve gelince resmen liste istiyor yemeyince kızıyor:KK14::KK14::KK14:
8 ay böyle nasıl geçecek bilemiyorum

bende sadece uyumak istiyorum:KK14: atıştırmaktan bende hoşlanmıyorum ama eşim eve gelince resmen liste istiyor yemeyince kızıyor:KK14::KK14::KK14:

merhaba güzel anneler.bugün doktora gittik bebişimide kesesinide gördüm Allahıma şükürler olsun haftaya da kalp atışlarını duymaya gidicem. birde iğne verdi 3 günde 1 vurdurcam

gözün aydın cnm tebrik ederim. inş haftaya pıt pıtlarıda duyarsın. peki iğne ne için ?

benimki mide bulantılarımı görünce hiç biş için zorlamıyor.zaten bi yerde okumuştum...mide bulantıs ve kusmak bebeğin istemediği ve ihtiyacı olmayan şeyleri geri yollamasıymış bi nevi tepki:)bende mantıkla zorlamıyorum canım ne isterse onu yiip içiyorum

X