2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Gozunuz aydın inşallah Allah tamamına erdirir.kac haftalik gozukuyor?seninle sat larımız çok yakın benim 1 Mart bız daha duymamadık kalp atışını.hakkımızda hayırlısı.

sata gore 7+5 ama ultarasona gore 7+3 um canım bugun yakalamıs dedı doktor.duyarsın sende bır ıkı gune kadar.

slm kızlar malesef aranızdan ayrılıyorum üzülerek gece kürtaj oldum ben bebeğim malesef canlandıktan hemen sonra ölmüş :KK43::KK43: Ama hayırlısı böyleymiş Beta hcg 63e kadar düştü Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

ya sımdı okudum ve yakıldım ınan cok uzuldum bıtanem ama sen hep dedın hayırlısı dıye nolur daha fazla uzme kendını bılıyorum dınlemeyecksın ama uzulme.allahım bu kadarını verıyosa gun gelır kucagına da verır.sabırlı ol bıtanem allah hepımızın yardımcısı olsun senı sevıyoruz sıkılırsan gel ılk teyzesı sen sayılırsın.

kızlar ben solgar ın folik asidini kullanıyorum günde 1 tane.zaten içinde 100 adet var,bitene kadar kullanıcam bi daha almıcam.sizin kullandıklarınızın fiatı nedir bu arada?

canım çok erken değilmi şişmeler için tuzlu falanmı yiyorsun öyleyse tuzu azalt ve bol su tüket şimdilik tavsiyem böyle :2::2:
ah bende anlasam,:KK25: çok erken tabiki 7 aylıkken başlamıştı bende şişmeler ellerimde kramplar falan bunda şaşırdım yani yataktan bi kalkıyorum pamuk gibi kilim resmen batıyor ayaklarıma sabah işimi zor yapıyorum akşama düzeliyor allahtan kestim tuzu bakalım..magnezyumu erken başlatıcaklar sanırım bööö :44:

ay canım ya çok sevindim.bi ben kaldım herhalde duymayan çok korkuyorum böyle.herkes iyi haberlerle geliyo.artık ağlayamıyorum bile :KK43:
baksanıza moral bozukluğundan gebelik takvimini bile sildim.
bende varım daha :KK42: çarşamba falan gidicem işte şu an B-HCG değerlerimi öğrendim saolsunlar mail atmışlar 776.00 görünüyor 4 haftaya denk geliyor bakalım..bize daha kese pıtpıt uzak bekleyecük :26::KK53:bende sildim şu anlık gebelik takibimi doktor net bişey söylediğinde yazacun :KK14:

ne tarafta oturuyprsun bilmiyorum ama
fatih medcal park esra çebi ayşegül sofuğlu
29 mayıs hast hale aktün arkadaşlarımın dr. ları
ben ataköy hastanesine gidiyoum şirinevlerde

yok canım benim gideceğim yer ,şişli,levent,mecidiyeköy,kağıthane,mıntıkasında olmalı :26::KK53::KK28::KK52::KK51:yada Türkiye hastanesi bakalım haftaya netleştiricem inşallah

ben doktor için "emsey hospital" yeni açılan bir yer oraya gıtmeyı dusunuyorum ama o karsıda bakalım nasıl olacak?
sanırım seninle aynı gidicez canım 5 haftalık olan bi ikimiz varız gibin :KK24::KK4:

ben söylemiştim canım hurma yemeyin rahim kasılmalarına sebep oluyo diye
doğuma yakın ye hurmayı canım doğumun kolay olur şimdi canın istiyorsa bi tane yiyebilirsin ama fazla değil aynı şekilde maydanoz da yeme oda aynı şekilde hafif ağrı bende de var canım doktor olabilir normal dedi şiddetli olursa gel dedi
kesinlikle 40+4 haftayı doldurdum banamısın demedi kızım doğmak bilmiyordu hurma delisi yaptım kızı 2 güne duramadı çıkmak zorunda kaldı :KK47:

kizlar siz suan neler kullaniyorsunuz? folic asit elevit vs? bebeleri kacinci haftanizda gördünüz?
folidoce kullanıyorum günde 1 tane olandan..nefret diyorum ilaç kullanmaktan yaa bide minik şişelerde kan ilacı içiyordum ben (ilk gebeliğimde yani )hergün bir tane kapağını aç dık :26:mırrrkkk iniyo aşşa :nazar:

sata gore 7+5 ama ultarasona gore 7+3 um canım bugun yakalamıs dedı doktor.duyarsın sende bır ıkı gune kadar.
hmm bak bunu not almıştım doktoruma giderken sorucam diye sanırım sen biliyorsun bu konuyu..
doktoruma SAT söyleyince 4 haftalık demişti,benim kendi zannımca 3 haftalık...bunu makinalar net olarak gösteriyor mu yoksa makinalarda Sata göremi ayarlanıyor..
yani şu an bence bebek yeni 4 haftalık oldu..Ama cihaz 5 diyosa illa 5 dir öyle mi? bilmem ki anlatabildim mi :KK52::KK49::KK56:

slm kızlar malesef aranızdan ayrılıyorum üzülerek gece kürtaj oldum ben bebeğim malesef canlandıktan hemen sonra ölmüş :KK43::KK43: Ama hayırlısı böyleymiş Beta hcg 63e kadar düştü Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

Merhabalar, ben bu foruma yazmasam da arada takip ediyorum çünkü benim de 2 düşük bir de 25 haftalık erken doğumla kaybım var. Şükür 7.5 yaşında oğlum da var.

Sanırım 3 tane kaybınız oldu. Lütfen mutlaka araştırın önce mutlaka
Trombofoli paneli yani pıhtılaşma testlerini ayrıntılı yaptırın.
Bağışıklık sistemi ile ilgili mesela lupus antikoagülan, Antinükleer antikor, antidna gibi testleri

Veee eşiniz ve siz preferik kanda kromozom analizi yaptırın.Keşke kürtaj malzemesini de genetik incelemeye gönderseydiniz. Ben de yaşamış biri olarak çok sıkıntılar çektim.

Allah sağlıkla yeniden nasip eder inşallh.Amin...

günaydın güzel anneler inşallah bugün hepimiz için çok güzel bir gün olur. kendinize ve hızla büyüyen bebişlerinize iyi bakın hiç birşeyi kafaya takmayın cücüklerimiz herşeyi hissediyor çünkü :KK9:

[B .!.:
hmm bak bunu not almıştım doktoruma giderken sorucam diye sanırım sen biliyorsun bu konuyu..
doktoruma SAT söyleyince 4 haftalık demişti,benim kendi zannımca 3 haftalık...bunu makinalar net olarak gösteriyor mu yoksa makinalarda Sata göremi ayarlanıyor..
yani şu an bence bebek yeni 4 haftalık oldu..Ama cihaz 5 diyosa illa 5 dir öyle mi? bilmem ki anlatabildim mi :KK52::KK49::KK56:[/B]

canım sen kendın hamıle kaldıgın gunu bılsen dahı haftalar karısmaması ıcın sata gore hesap yapılıyor.benımkısı sata gore 1 hafta gerıden gelıyordu cunku ben gec yumurtlamısım.ama 3 aya kadar mutlaka bu fark kapanıyormus.makınalar sata gore ayarlanmıyor ultrasonun bebegı olctugu aralık hangı hafta gunse onu verıyor.yanı en ıyı sonuc ultrasonda canım.

geçmiş olsun canım.hakkında hayırlısı olsun.senin sağlığın yerinde olsun elbet bebeğini kucağına aldığın günlerde gelir.allah hakkında hayırlısını versin inşallah

kızlarrr bugun gıremedım sabahtan kontrolumuz vardı kendı doktorumda gelınce de ıs guc ben de melos gıbı ısler kucagını acmıs sadece benıbekledıgı ıcın bu saat anca gırebıldım.

kıslar tek kelımeye mucızeeeeeeeee bu valla mucızeeeee.

ya o kalbının sesı doktor hıc kapatmasın ıstedık 12 mm olmus mercımegım allahım ne guzeldı anlatamam teyzeleri
allah en yakın zamanda hepınıze gormeyı nasıp etsın bızım sat en erken oldugu ıcın (2 mart) bız erken goruyoruz endıselenmeyın.

benımkı bı hafta gerıden gelıyodu kıslar yakalamıs sat hesabını 2 gun var aramızda.

4 tup kan aldılar 29 yas altı testler varmıs sarılık bı de tum kan teslerıme bakacakmıs yarın cıkacak sonuclar ama ben cumartesı gıdıcem malum iş yogun.
herşey yolunda dedı bız esımle hala o pıt pıtları duyuyoruz kulagımızda bugun hayal gıbı gectı.

off cok konustum ama mutlulugumu sızınle paylasmak cok guzelll
gözün aydın rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne güzelde atıyordur pıt pıtları

:nazar::nazar:Eki Görüntüle 399986

bizde geldiikkkk....teyzoşlara kendimizi bir gösterelim uzak kalıp unutturmayalım....:nazar:

normalde cuma gidecektik doktora ama hafif lekeler canımızı sıkınca doktor teyzemizi azcık erken ziyaret ettik iyikide gitmişiz şimdilik sorunsuz büyüdüğümüzü öğrendik...hatta hesaplarımdan 1 hafta önde gidiyormuşuz...(benim hesabıma göre 4+4 tük amma velakin tosunun kesesi 5+4 müş) haftaya çarşamba da pıtpıtları görmeye gideceğiz...darısı hevesle bekleyen herkese...ha bu arada kesemiz 7.7mm

"şimdilik kesenin içinde beyaz bir beneğim ama hızla büyüyorummmmm"
gözün aydın keseni görmüşsünüz darısı kalp atışlarına

kızlar neredeyse hepiniz bebişlerinizi gördünüz ben sadece bugün keseyi görebildim...6+6 dayım demekki geç döllenme oldu.. bu arada ultrasona girdiğimde doktor ikiz gebelik dedi şok oldum gözlerim yaşardı emin misiniz dedim.. kendin bak iki tane ayrı ayrı kese var dedi.. hele bi görebilsem bebişleri sonrada kalp atışlarını duyabilsem :) oğlumda daha 11 aylık, üçüz gibi büyücekler..
bende sadece keseyi gördüm demek ikizmiş biraz zor olacak ama 3 kardeş büyürler ne güzel

Mide bulantıları ne durumda kızlar benim hala bulantım yok bügün yöreesel bir yemekten 5 tabak yedim hahah aşermek bu demekmiş hiç bu kadar iştahlı birşeyi yedigimi hatırlamıyorum:)))
bende hala bulantı yok bulantısı olanların allah yardımcısı olsun zordur benim hiç iştahımda yok nee 5 tabakmı bence sen yinede abartma derim

Iyi aksamlar güzel anne ve anne adayarlari:KK16:
insallah güzel saglikli bir hamilelik gecirip bebelerimizi zamaninda kucagimiza aliriz :nazar:
bu ikinci hamileligim bitane rabbim tüm cocuklarimizi bize bagislasin, 2.5 yasinda kizim var :nazar::nazar:

benim 31 martda aksam üzeri asilamam oldu. bu ikinci asilamamdi ve tuttu cok sükür. p.tesi 22 nisanda gittim doktora altdan bakildi sadece kese grüldü. kese bir cm olmus. ama bebegimi göremedik. daha erken oldugu icinmis ve önemi olan suan keseyi görmekmis. doktorum iki haftaya gözükecegini söyledi. iki hafta nasil gecer bilmiyorum :44:
dogum 20 aralik görünüyor
bebegimide görebilsem bi icim rahatlicak..
gözün aydın canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım çok üzüldüm allahım haırlı zamanda hayırlı evlat versin kaçıncı kaybın oldu

kizlar siz suan neler kullaniyorsunuz? folic asit elevit vs? bebeleri kacinci haftanizda gördünüz?
folik plus becozym coraspin progesten 200lük birde kan sulandırıcı iğne kullanıyorum

günaydın güzel anneler inşallah bugün hepimiz için çok güzel bir gün olur. kendinize ve hızla büyüyen bebişlerinize iyi bakın hiç birşeyi kafaya takmayın cücüklerimiz herşeyi hissediyor çünkü :KK9:
günaydın canım güzel dileklerin için teşekkürler bencede hiçbirşeyi kafamıza takmayalım bugünlerimizin kıymetini bilelim

canım benimde 26 aralık.seninle doğum zamanlarımız yakın.ben folik plus içiyodum.salı günü doktor günde 3 tane içme dedi folidoc verdi bide b12 vitamin verdi.günde 1'er tane içiyorum.salı günü keseyi gördük.2 hafta sonrada kalp atışları için gitcez.sende durumlar nsl,bulantı falan başladı mı?

canım sen kendın hamıle kaldıgın gunu bılsen dahı haftalar karısmaması ıcın sata gore hesap yapılıyor.benımkısı sata gore 1 hafta gerıden gelıyordu cunku ben gec yumurtlamısım.ama 3 aya kadar mutlaka bu fark kapanıyormus.makınalar sata gore ayarlanmıyor ultrasonun bebegı olctugu aralık hangı hafta gunse onu verıyor.yanı en ıyı sonuc ultrasonda canım.

rahatladım teşekkür ederim hurser (bu arada bu nickten başka bi nick alsam hurser olurdu yani :KK52::KK53:) niye rahatladım onuda anlamadım ama ben hala ocak ayında doğurcam diyorum ahanda buraya yazıyorum :KK52::KK54::KK56: 31 Aralık gece yarısı :KK49::KK52:

Kızlar sanırım Türkiye Hastanesi Nihal yada figen hanıma gidicem hayırlısı inşallah..suratsız çıkmasınlar da bildiğim hastaneye gideyim pöööf ...:26::KK49::KK53:

aaa canım benim hayırlı olsunnn cokk guzelll.dua et bana da ben de 2 hafta sonra gorebıleyım inşallahh....

görecekin hiç canını sıkmaaaaaa....

benim biraz önden gidiyo zaten adetten 4 gün önce test yaptığımda silik çizgiyi görmüştüm ben ve b u sabah ilk defa midem azımda uyandım....çoook mutlu oldum...hayatımda ilk defa mide bulantısı beni mutlu etti...:)))

X