2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

slm kızlar malesef aranızdan ayrılıyorum üzülerek gece kürtaj oldum ben bebeğim malesef canlandıktan hemen sonra ölmüş :KK43::KK43: Ama hayırlısı böyleymiş Beta hcg 63e kadar düştü Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

çok ama çok üzgünüm.sabah okudum ve şok oldum.hayırlısı allahtan :KK14::KK14::KK14:
sağlığına kendine dikkat et,toparlanır toparlanmaz uzun vadeli güvenebileceğin bir uzmanla görüş.Bursada kapım sana her zaman açık,ne zaman istersen uzmanı,doktoru,gezmezi mutlaka bekliyorum...

:nazar::nazar:Eki Görüntüle 399986

bizde geldiikkkk....teyzoşlara kendimizi bir gösterelim uzak kalıp unutturmayalım....:nazar:

normalde cuma gidecektik doktora ama hafif lekeler canımızı sıkınca doktor teyzemizi azcık erken ziyaret ettik iyikide gitmişiz şimdilik sorunsuz büyüdüğümüzü öğrendik...hatta hesaplarımdan 1 hafta önde gidiyormuşuz...(benim hesabıma göre 4+4 tük amma velakin tosunun kesesi 5+4 müş) haftaya çarşamba da pıtpıtları görmeye gideceğiz...darısı hevesle bekleyen herkese...ha bu arada kesemiz 7.7mm

"şimdilik kesenin içinde beyaz bir beneğim ama hızla büyüyorummmmm"

maşallah kuzuma :nazar::nazar::nazar:jeanneCdarc içimden maşallah kızıma deme geldi.Hadi hayırlısı inşallah pıtpıt haberlerinde alırız.:KK49:

rahatladım teşekkür ederim hurser (bu arada bu nickten başka bi nick alsam hurser olurdu yani :KK52::KK53:) niye rahatladım onuda anlamadım ama ben hala ocak ayında doğurcam diyorum ahanda buraya yazıyorum :KK52::KK54::KK56: 31 Aralık gece yarısı :KK49::KK52:

Tam yılbaşı süprizi olur ne güzel işte:KK1::KK1::KK1:Kısme olurda kucağımıza alırsak Ocaktamı nüfus çıkartsak diye düşünmüyor değilim garibanım 20 günle 1 yaş almış gibi olacak:KK49:

maşallah kuzuma :nazar::nazar::nazar:jeanneCdarc içimden maşallah kızıma deme geldi.Hadi hayırlısı inşallah pıtpıt haberlerinde alırız.:KK49:

Tam yılbaşı süprizi olur ne güzel işte:KK1::KK1::KK1:Kısme olurda kucağımıza alırsak Ocaktamı nüfus çıkartsak diye düşünmüyor değilim garibanım 20 günle 1 yaş almış gibi olacak:KK49:

canımsın :)) kız yada oğlan bir kucağıma alsam...dün doktor "bak burdaki beyaz benek büyüyor işte" dediğinde gözyaşlarıma hakim olamadım...aralıkta bu cümleyi duymak için az beklememiştim....:nazar::nazar::nazar:

valla ben de düşünmüyor değilim...üstelik biz bir kaç günle bir yaş büyük olabiliriz:))) azcık kasıp 1 ocakta falan doğursam :)))

kızlar neredeyse hepiniz bebişlerinizi gördünüz ben sadece bugün keseyi görebildim...6+6 dayım demekki geç döllenme oldu.. bu arada ultrasona girdiğimde doktor ikiz gebelik dedi şok oldum gözlerim yaşardı emin misiniz dedim.. kendin bak iki tane ayrı ayrı kese var dedi.. hele bi görebilsem bebişleri sonrada kalp atışlarını duyabilsem :) oğlumda daha 11 aylık, üçüz gibi büyücekler..

AA NE GUSEL IKI TANE IKIZIMIZ OLDU SANIRIM:))

slm hanımlar nasılsnz bakem benim midem ii sanki bu aralar:nazar:fotograf makinamız bozulmus arkadaslar bebegimin usg görüntüsünü atacaktım buraya ama nasip olmadı:KK47:

slm hanımlar nasılsnz bakem benim midem ii sanki bu aralar:nazar:fotograf makinamız bozulmus arkadaslar bebegimin usg görüntüsünü atacaktım buraya ama nasip olmadı:KK47:

çok şükür:nazar::nazar::nazar:ben günler biran önce geçse bu süreç hemen tamamlanıp bitse istiyorum.
fasulyemin resmini bende nasıl atacağım diye düşünüyordum aslında 2 yöntem var
1-arkadaşlar cep telefonu ile çekip bilgisayara yükle dediler bende öyle yaptım.
2- fotoğraf makinasındaki harici card'ı bilgisayara takıp yükleyebilirsin.

ya sımdı okudum ve yakıldım ınan cok uzuldum bıtanem ama sen hep dedın hayırlısı dıye nolur daha fazla uzme kendını bılıyorum dınlemeyecksın ama uzulme.allahım bu kadarını verıyosa gun gelır kucagına da verır.sabırlı ol bıtanem allah hepımızın yardımcısı olsun senı sevıyoruz sıkılırsan gel ılk teyzesı sen sayılırsın.
canım hep hayırlısı dedim şükür şuanda çok iyiyim beni belirsizlik öldğürüyodu en azından şimdi ne olduğu belli
Merhabalar, ben bu foruma yazmasam da arada takip ediyorum çünkü benim de 2 düşük bir de 25 haftalık erken doğumla kaybım var. Şükür 7.5 yaşında oğlum da var.

Sanırım 3 tane kaybınız oldu. Lütfen mutlaka araştırın önce mutlaka
Trombofoli paneli yani pıhtılaşma testlerini ayrıntılı yaptırın.
Bağışıklık sistemi ile ilgili mesela lupus antikoagülan, Antinükleer antikor, antidna gibi testleri

Veee eşiniz ve siz preferik kanda kromozom analizi yaptırın.Keşke kürtaj malzemesini de genetik incelemeye gönderseydiniz. Ben de yaşamış biri olarak çok sıkıntılar çektim.

Allah sağlıkla yeniden nasip eder inşallh.Amin...
canım trambofoli problemi çıktı ama iğneye gerek duymadılar nedendir bilmem
canım çok üzüldüm allahım haırlı zamanda hayırlı evlat versin kaçıncı kaybın oldu

canım 4.kaybım oldu bu malesef

slm kızlar malesef aranızdan ayrılıyorum üzülerek gece kürtaj oldum ben bebeğim malesef canlandıktan hemen sonra ölmüş :KK43::KK43: Ama hayırlısı böyleymiş Beta hcg 63e kadar düştü Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

Her nekadar birbirimizi tanimasakta burada aramızda bir bağ oluşuyor.Ben gercekten cok üzüldüm.böyle durumlarda her serde bir hayır vardır demekten başka bir şey gelmiyor elden.Allah en hayırlı zamanda en hayırlısını versin sana insallah.

Kızlar bulantılar ne durumda ben çok fenayım dün işten eve gittim zorladım kendımı bişeyler yemek için resmen gitmedı 2 lokma yedım zorla. Bi yattım sabah 8 de kalkıp işe geldım ama kalktığımdan berı öğürüyorum çıkarmıyorum midem resmen ağzımda çok kötü zorlasam çıkarıcam ama zorlayıncada daha fena oluyor. Resmen içimde fırtına kopuyor feci baş ağrısıda var midemi kesip çıkarasım var aaaaaaaaaaaaa :KK5:

canım hep hayırlısı dedim şükür şuanda çok iyiyim beni belirsizlik öldğürüyodu en azından şimdi ne olduğu belli

cok üzüldüm bacım hakkına hayırlısı olsun tez zamanda gelsin saglıkla bebegin

sanırım nüfüsta izin verirlerse öyle yapacağım..
eşim emeklilik olarak düşünüyor 1 yaş kaybettirme çocuğa diyor bende yaşıtlarından geri kalması gibi düşünüyorum,çözemedim daha biri bana matematiğini yapabilir mi acaba :))

şimdi bizimkiler daha fasulye iken şu an yaşıtları doğdularda büyüdüler bile,geriden gelmiş olacak bizim fasulyeler ben uyuz olurum :)
"bizimkisi de 2012 doğumlu çişini söylüyorr aaaaaa daha sizinki söylemiyor mu? sende pek gevşek davranıyorsun canıımm,lazımlık falan al alıştırmaya başla artık" katil olurum ben ya :KK6::KK53: ondan sanırım hep ocak olmasını istiyorum :KK1:

çok şükür:nazar::nazar::nazar:ben günler biran önce geçse bu süreç hemen tamamlanıp bitse istiyorum.
fasulyemin resmini bende nasıl atacağım diye düşünüyordum aslında 2 yöntem var
1-arkadaşlar cep telefonu ile çekip bilgisayara yükle dediler bende öyle yaptım.
2- fotoğraf makinasındaki harici card'ı bilgisayara takıp yükleyebilirsin.

2side uymuyo malasef sd card takılacak pc de aparatı yok yani bizim pc takılmıyo cep telefonuna gelince bizim cep milattan kalma (yani pc baglantısı yok)fotograf makinasınn bozulmasına cok cok üüzüldüm :KK43:

bence kendine iyi bir doktor bul gebe kalmadan önce bütün genetik araştırmalarını yaptır ona göre hareket edersin bende kanda pıhtılaşma çıktı kan sulandırıcı iğne kullanıyorum

bence kendine iyi bir doktor bul gebe kalmadan önce bütün genetik araştırmalarını yaptır ona göre hareket edersin bende kanda pıhtılaşma çıktı kan sulandırıcı iğne kullanıyorum

obsesif canım çok üzüldüm allahım birdaha göstermesin inş.nigarın dediği gibi yaptır bütün araştırmalarını
bende iğne kullanıyorum mesela tedbir amaçlı değerlerim normal aralıkta olmasına rağmen
kimbilir belki ilk bebeğimi bu yüzden kaybetmişimdir
ama trambofoliyi mutlaka tedavi ettir diğer topikteki arkadaşımında bu yüzden bebeğini gwçwn hafta aldılar

2side uymuyo malasef sd card takılacak pc de aparatı yok yani bizim pc takılmıyo cep telefonuna gelince bizim cep milattan kalma (yani pc baglantısı yok)fotograf makinasınn bozulmasına cok cok üüzüldüm :KK43:

üzülmek yok heleki böyle birşey için:KK16: akşam eşinin eline tutuştur bunu ne yap et bana mail at de,öfler pöfler ama bu durumda seni kıramaz:KK9:

Kızlar bulantılar ne durumda ben çok fenayım dün işten eve gittim zorladım kendımı bişeyler yemek için resmen gitmedı 2 lokma yedım zorla. Bi yattım sabah 8 de kalkıp işe geldım ama kalktığımdan berı öğürüyorum çıkarmıyorum midem resmen ağzımda çok kötü zorlasam çıkarıcam ama zorlayıncada daha fena oluyor. Resmen içimde fırtına kopuyor feci baş ağrısıda var midemi kesip çıkarasım var aaaaaaaaaaaaa :KK5:

melos süzme yoğurt diyorlar arkadaşım birde onu denesen belki iyi gelir

sanırım nüfüsta izin verirlerse öyle yapacağım..
eşim emeklilik olarak düşünüyor 1 yaş kaybettirme çocuğa diyor bende yaşıtlarından geri kalması gibi düşünüyorum,çözemedim daha biri bana matematiğini yapabilir mi acaba :))

şimdi bizimkiler daha fasulye iken şu an yaşıtları doğdularda büyüdüler bile,geriden gelmiş olacak bizim fasulyeler ben uyuz olurum :)
"bizimkisi de 2012 doğumlu çişini söylüyorr aaaaaa daha sizinki söylemiyor mu? sende pek gevşek davranıyorsun canıımm,lazımlık falan al alıştırmaya başla artık" katil olurum ben ya :KK6::KK53: ondan sanırım hep ocak olmasını istiyorum :KK1:

valla ben 2 ay ile bir yaş alıyorum sinir oluyorum.çin takvimine bakarken bile kafamda soru işareti var.yıl olarak hesaplarsan başka aydan başka.heleki kızım olursa Ocakta yazdırmak için elimden geleni yaparım,yaşlandıkça bana dua eder:KK16:

melos34 nickli arkadasım mide bulantısı benmde sorunum ama gecen kontrolde doktorum bas agrısınn sebebi susuzlukmus bu dönemde2litre (en az)sıvı tüketmemiz gerekmiş bas agrısı ondanmıs dedi

çok ama çok üzgünüm.sabah okudum ve şok oldum.hayırlısı allahtan :KK14::KK14::KK14:
Sağlığına kendine dikkat et,toparlanır toparlanmaz uzun vadeli güvenebileceğin bir uzmanla görüş.bursada kapım sana her zaman açık,ne zaman istersen uzmanı,doktoru,gezmezi mutlaka bekliyorum...
canım napalım elden bişi gelmez rabbim böyle yazmış öyle oldu çok şükür bugünüme...
her nekadar birbirimizi tanimasakta burada aramızda bir bağ oluşuyor.ben gercekten cok üzüldüm.böyle durumlarda her serde bir hayır vardır demekten başka bir şey gelmiyor elden.allah en hayırlı zamanda en hayırlısını versin sana insallah.

sağol canım napalım böyle oldu

X