2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

bende dondurma almaya gidicem yedim aslında ama bir tane daha istedi cnm

canım istanbuldasın demek.hangi hastaneye gidiyosun?

Canım aslında ben bir kac doktora gittim.ilk kan tahlili icin Maslak Acıbadem de Canan genim diye birine rastgele oldu.daha sonra oturduğum semtte Acıbadem'e sırf yakın diye bir denemek icin.daha sonra tavsiyeuzerine Acıbadem'de lalehan kutlay diyebir doktor.karşıda olması biraz zorlayacak ama doktoru cok beğendim.cok guleryuzlu hiç kaşıntı değil zaten yakın tanıdıklarım şiddetle önerdiler bu doktoru bende hak verdim onlara yani ben ona devam edeceğim.sen nereye gidiyorsun?

kesinlikle haklısın.bazı arkadaşlar bana kızıp tepki gösterecekler belki ama ben fasulyemi kendim için yaptım aile bağlarımız güçlenir eşim mutlu olur olmaz diye düşünmedim.onun maddi manevi ihtiyaçlarını karşılayabileceğime emin olduktan sonra anne olmaya karar verdim.süper bir eşimiz de söz konusu çocuk olduğunda babalar bir yere kadar yeterli olabiliyorlar.

bende dondurma almaya gidicem yedim aslında ama bir tane daha istedi cnm

bende öğlen burger kingte satılan sundy den yedim karamelli,ondan öncede döner ekmek,,ama doymadım ,şimdide salatalık aşerdim işte yalnız telefonda kocama aşerdim diyorum hiç önemsemedi,,canım çok istiyor dedim ilgilenmedi,,,unutt herhalde hamile olduğumu

olabilir tatlım belki dalgınlığına gelmiştir benim cnm enginar istiyo yengem işte gelsin dicem yapsın o güzel yapıyo

ayy bende yarın gebzeye çıkim barı benimda cnm döner ekmek istedi gidip yiyip gelim

aslında en güzeli onları kendileri için yapmak sanırım...dünyaya belki de çooook anlam katacak insanlar getirip yetiştirmek için...ne aile bağlarını güçlendirmek için...ne "büyüdüm, evlendim şimdi de çocuk" sırasını savmak için ne kocayı eve bağlamak için ne başka şey için...

sen gıt farklı forumda yaz canım sımdı kımse senın soyledıklerını dusunecek dogru mu yaptım yanlıs mı yaptım tartısmasına gırecek durumda değil.bu saatten sonra babaları hayırlı da olsa hayırsız da olsa bu kadar kahrı cekıyoruz hergun varlar mı yoklar mı kalacaklar mı dusecekler mı dıye dusunuyoruz bızım ıcın farketmez yanı.bırak da esımız hıc degılse su an yanımızdayken tadını cıkaralım zaten basımıza kotu bısey geldıgınde bu foruma yazdıgımız gıbı senın yazman gereken foruma da gelır yazarız tasalanma sen.
ha bı derdın varsa soyle care bulmaya calısırız yoksa sana güle güle canımmm.

Politik değil gerçekçi olun, dost gerçekleri söyleyendir her durumda sırt sıvazlayan değil....

biz geldikk...akşamdan beri bulantım arttı..deli gibi acıkıp bişey yiyemez oldum..sanırım minnakım atağa geçtii

Politik değil gerçekçi olun, dost gerçekleri söyleyendir her durumda sırt sıvazlayan değil....

arkadaşım farkında mısın bilmiyorum ama buradaki herkes hamile yani biraz geç bi müdahale oldu seninki ayrıca herkes düşünmüştür çocuğu neden istediğini yada neden çalışmak isteyip istemediğini...bu kimseye dert değil,sana da olmamalı bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…