2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

hııı anladım kızlar,benimkide ikinci kontrole 20 gün sonra çağırdı 7mayısta tekrar gidicez...

benim karnımda çok şişkinlikler olmaya başladı yemekler beni rahatsız edityor artık isizde durum ne:26:

Karnım şişti, bugün arkadaşıma gittim annesi anlamış göbeğimden :) çok yersem rahatsız oluyorum, midemde özellikle gece saatlerinde(bugün sabah da oldu) çok fena bir rahatsızlık-ağırlık hissi oluyor, bulantı değil ama ismini koyamıyorum sadece rahatsız diyebiliyorum ve 2 hafta öncesinin aksine hiçbirşey yemek istemiyor canım.

ben gittiğimde 10,11 mm di valla hiç bişe yoktu ben de.sen de bebek gözükme olasılığı daha fazla.doktor ne dedi sana.haftaya gözükür bence en geç

doktor olumsuz konuşmadı kesenin boyutuna göre kalp atışı olmaması olabilir dedi.haftaya duymazsak sorun var demektir dedi.

Kızlar selam iyisinizdir umarım,bişey aklıma takıldı dr randevularınız kaç günde bir oluyor:KK31:

bilmem doğrumu yapıyorum yoksa kafamı mı karıştıracağım ama şimdilik birisi devlet hastanesinde birisi özel hastanede birisi de özel muayenehanesi olan 3 doktoru sık sık ziyaret edeceğim...bu cuma devlet hastanesine giderek açılışı yapacağım...

ay evet bende öleyim karnım davul oluyo:KK43:

Karnım şişti, bugün arkadaşıma gittim annesi anlamış göbeğimden :) çok yersem rahatsız oluyorum, midemde özellikle gece saatlerinde(bugün sabah da oldu) çok fena bir rahatsızlık-ağırlık hissi oluyor, bulantı değil ama ismini koyamıyorum sadece rahatsız diyebiliyorum ve 2 hafta öncesinin aksine hiçbirşey yemek istemiyor canım.

öfff evet benimde aynı sorun,kociş diyor neyin var tarif edemiyorum,bulantı desem değil.ağrısı bi garip,,hep bi rahatsızlık var,artık kotlarımıda giyemiyorum dar diye,,iş yerindeki tevirde çalışanlar dar giyme artık dediler,,,göğüslerde büyüdü sutyende sıkıyor..kıyafet yenilemek gerek:KK30:

doktor olumsuz konuşmadı kesenin boyutuna göre kalp atışı olmaması olabilir dedi.haftaya duymazsak sorun var demektir dedi.

böyle doktorlar neden beni bulmuyo yaa.benimki daha8 mmken bile boş gebelikte olabilir olmayabilirde diyip durdu.sonra 3 gün sonra 11mm oldu yine boş gebeliğe doğru gidiyo dedi.valla cumayı bekliyorum mecburen.Allah ım inşallah hayırlısıyla gösterir.

Son düzenleme:
bilmem doğrumu yapıyorum yoksa kafamı mı karıştıracağım ama şimdilik birisi devlet hastanesinde birisi özel hastanede birisi de özel muayenehanesi olan 3 doktoru sık sık ziyaret edeceğim...bu cuma devlet hastanesine giderek açılışı yapacağım...

tatlım çok sık gidip ultrasona girmek zararlı olabilir.dikkat et.bence,:44:

böyle doktorlar neden beni bulmuyo yaa.benimki daha8 mmken bile boş gebelikte olabilir olmayabilirde diyip durdu.sonra 3 gün sonra 11mm oldu yine boş gebeliğe doğru gidiyo dedi.valla cumayı bekliyorum mecburen.Allah ım inşallah hayırlısıyla gösterir.

dilerim cuma güzel haberlerle dönersin :nazar::nazar::nazar:

ve lütfen hemen kürtaj olma canım..ben bir önceki bebeğimi öyle kaybettim ve hala keşke biraz daha bekleseydim diyorum :KK43:(((

canım hakkımızda hayırlıs artık bekleyip görmekten başka şansımız yok.sen kaç haftalıksın canım?

tatlım çok sık gidip ultrasona girmek zararlı olabilir.dikkat et.bence,:44:

ultrasonun zararı yok diye biliyorum ben canım...ses dalgaları ile çalışan bir sistem ama tüm doktorlar tamam herşey yolunda desin en güvendiğimde karar kılıp onunla devam edeceğim...

birçok arkadaşım gibi zor zamanlar yaşadım o yüzden biraz pimpirikliyim galiba ....

bu kez kandimi bırakıp "SANA emanetiz...." demek istiyorum

canım ultrason bebeğe zarar verebilir neden 3 ayrı doktor bulunduğun ilde en iyi doktoru araştır ona git sadece bence

Bu topigi bulunca çook sevindim aralık 2012 anneleri merhabaaaaa nasılısnız:)))) o kadarçok soracagım danışacagım sizdede oluyo mu diecegim şey varkiii:))

doktorunu değiştir canım bu konuda en iyisi olana git hangi ildesin

canım ultrason bebeğe zarar verebilir neden 3 ayrı doktor bulunduğun ilde en iyi doktoru araştır ona git sadece bence

buraya yeni geldik sayılır canım, 1 buçuk yıl oldu, büyük bir ilçe sayılır ama yine de ilçe işte, ve her kafadan ayrı ses çıkıyor herkes başka bir doktoru öneriyor ve ben de kendim tanıyıp karar vermek istiyorum...

aslında Ankara da çok iyi bir doktorum var ama yaklaşık 6-7 saatlik bir yolumuz var....

Bu topigi bulunca çook sevindim aralık 2012 anneleri merhabaaaaa nasılısnız:)))) o kadarçok soracagım danışacagım sizdede oluyo mu diecegim şey varkiii:))

merhaba canım....

sor diyeceğim ama ben henüz çok yeniyim bu yüzden bende hiçbirşey olmuyor :))) deli gibi yeme isteği dışında...dünyaları yesem doymam gibi :))))

merhaba canım....

sor diyeceğim ama ben henüz çok yeniyim bu yüzden bende hiçbirşey olmuyor :))) deli gibi yeme isteği dışında...dünyaları yesem doymam gibi :))))
bende gecen hafta öyleydimm şimdi duruldum biraz bende kese görüntü ultrasyonda baktık gecen hafta bugün ama ben kalp atışı için gitmedim daha dr 9 mayısta gel dedi özel hastaneye gittim ama pek ilgili degildi şimdi bugünde sag kasıgımda sanki birşeyler atıyor gibi yada ben kuruyorum ilk hamileligim ya :))

merhaba canım....

bende gecen hafta öyleydimm şimdi duruldum biraz bende kese görüntü ultrasyonda baktık gecen hafta bugün ama ben kalp atışı için gitmedim daha dr 9 mayısta gel dedi özel hastaneye gittim ama pek ilgili degildi şimdi bugünde sag kasıgımda sanki birşeyler atıyor gibi yada ben kuruyorum ilk hamileligim ya :))

merhaba canım....

buraya yeni geldik sayılır canım, 1 buçuk yıl oldu, büyük bir ilçe sayılır ama yine de ilçe işte, ve her kafadan ayrı ses çıkıyor herkes başka bir doktoru öneriyor ve ben de kendim tanıyıp karar vermek istiyorum...

aslında Ankara da çok iyi bir doktorum var ama yaklaşık 6-7 saatlik bir yolumuz var....
mesafe çok uzun canım doktoruna giderken yolda doğurursun valla :KK1:
sen yakınlardan bi doktor seçmeye bak canım etrafındaki insanları da dinle seçmene yardımcı olurlar

hoşgeldin canım aramıza
bende de oluyo ben sordum dr me kalp atıslarını hissedebilirmiyim dedim bazen kasıklarımda hafif segirmeler oluyo dedim doktorumda güldü bana şimdi hissedemezsin o duydugun rahim kasılmalarındır kasık agrıların basladımı dedi bende baslamadıgıını söledim bişi olursa numaram var arasın dedi

X