2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

selam kızlarr...
mide son bikaç gündür çok kötü.
gece sabahları özellikle...
çabucak biter inşallah...
güzel haberler var mı bakalım..
bebeği kalp atışları duyan var mı :)

kızlar bu arad şu takvimlere bende baktım,rus takvimine göre erkek görünüyür,ama çin takvimine göre yaşım ne anlamadım? şu anda 29,5 yaşındayım,eylülde 30 olucam, +1 ekleneceğini anladımda 30+1 mi 29+1 miyim?..... nolur yardım:KK37::KK37::KK37:
29+1 bence

biz geldikkkkkkkkkkkkkk :KK16:

çok şükür miniğimizi de gördük kalbini de.:nazar:..sırayla hepimiz yaşıcaz inşallahhhhhhhh :nazar:

hadi gözün aydın

gözün aydın canım.darısı bize inşallah.ya bu manyak sorularımdan ben de vazgeçmek istiorum ama :) keseni ölçtü mü canım ve kaç haftalıksın ??

sen ne zaman gidicen canım?
ben gittiğimde sata göre 6+2 idi
bebek 5+5 ti. :nazar:
kese ölçmedi ama crl. 0.20 cm idi:nazar::nazar:

ne biliyim insan bi belirti istiyor ya

bende de şimdilik bi belirti yok.bi yandan mide bulantısı falan olmadığı için seviniyorum.bi yandan da niye olmuyo acaba bi problemmi var diye düşünüyorum.hayırlısı bakalım.haftalar hayırlısıyla geçsin bebişlerimiz elbet kendini belli eder..

cuma da görünmezse alınacak :KK43:sanırım
Canım bol bol dua et..
RABBİm hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah bizim dualarımız seninle..
korkma ama en kötüsünü getirme aklına..
inşallah cuma güzel haberleri getireceksin meleğim.:KK19:

bende de şimdilik bi belirti yok.bi yandan mide bulantısı falan olmadığı için seviniyorum.bi yandan da niye olmuyo acaba bi problemmi var diye düşünüyorum.hayırlısı bakalım.haftalar hayırlısıyla geçsin bebişlerimiz elbet kendini belli eder..

ooo daha belirti aramayın bakalım.
bak ben 7. haftadayım daha mide bulantılarım başladı.
geceleri uykudan uyandırıyor resmen:KK1:

biz geldikkkkkkkkkkkkkk :KK16:

çok şükür miniğimizi de gördük kalbini de.:nazar:..sırayla hepimiz yaşıcaz inşallahhhhhhhh :nazar:

ne güzel allah kucağında görmeyi de nasip eder inşallah.bizde yarın gitcez doktora.inşallah herşey yolunda gider bebeğimizi görebiliriz.sağlıklı bi şekilde kucağımızaalabiliriz.

Aralık anneleriiii, bende çok garip bir hamilelik yaşamaktayım. Beni dinlerseniz rahatlarsınız belki - ben 2 haftaya kadar iyidim, 9ncu haftanın içindeyim. sat 23 şubat.
6ncı haftadayken hem kanamam hem çok sancım oldu, doktora gittim, bu çocuk düşer şansı yok dedi, birkaç güne daha detaylı ultrasona gel düşmezse alalım dedi.
Bende eşim de kahrolduk mahvolduk, başka doktora gittik - dedi ki bekleyin.. 1 hafta bekledik ve gittiğimiz hem ilk doktorumuz hemde ikinci doktor kalp atışı duydu ve gelişiyor dedi..
BU çok büyük korku, ama inşallah iyi sonuçlanır, allahın izniyle kontrolüm var tekrar yarın, fakat inşallah sıpamız tutunur..
O yüzden hep pozitif olun, korkmayın, pozitif düşünün.. herşey yoluna girecektir..
Biz bu tehlikeyi yaşadığımızda - doktorlar dedi ki - hayırlı ise tutunur ama düşerse eğer demekki burda yaşayacak günü yok, sağlıklı bir bebek değil demekkii.. oyle düşünün, inşallah hepimiz sadece iyi haberleri buraya yazarız

Çok haklısın ben de ilk, ikinci ve hatta üçüncü gebeliğimde senin gibi düşünmüş, pozitif olmuş, kanamam başladı ama geçer, geçmezse ve düşerse de bebek zaten sağlıksızdır vs. diye düşünüp kendimi avutmuştum. Ama ne yazık ki insan bunu birden fazla defa yaşayınca ve kaybettiği bebeklerinin sağlıklı olduğunu öğrenince, ilk 3ünün kaybedilmesinin ünlü ve sevilen doktorunun bilgisizliğine bağlı oldugunu görünce ne yazık ki senin gibi düşünmeyi beceremiyor. Elendil'in durumu da böyle, daha önce düşük yaşamış ve şimdi benzer belirtileri görünce korkan diğer arkadaşlar da öyle. Umarım tüm arkadaşlarım bir sonraki muayenenizden sevinçten ağlayarak çıkacaksınız. Allah hepimizin yardımcısı olsun, bir daha o günleri göstermesin.

ayyyyyyyyyyyy kızlarr hepınız ınsallah hayırlısıyla alırsınız bebıslerınızı kucaklarına bende 2011 aralık annesıyım gecen sene bu zaman 5 gun olmustu suan oglum kacagımda bugun tam 4 ayı doldu:nazar::nazar::nazar: gecen sene hayal gıbı gelıyo sızlerın yazdıklarınızzı okudukca aynı heycanı yasadım yıne bıan beklenen dogum tarıhım 19 aralıktı ama 23 unde zorunlu sezeryanla dogum yaptım o yuzden dahada bı heycan olmustu ALLAH IM HEPINIZIN HEYCANINI TAMAMINA ERDIRSIN INSALLAH :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım gözün aydın....
hadi büyüdüklerini de görürüz inşallah..
crl kaç cm ? :nazar::nazar:
maşallahhh diyelimm:nazar:

ALİ canım rahmetli dedimizin ismi.Banada bu isim hep ilkokul 1.sınıfta okuduğum CİN ALİ kitaplarını hatırlatıyor:KK52:.alınır diye birşeyde diyemiyorum bakalım ne yapacağız

gözümüz aydıınnn...

gözün aydın canım.darısı bize inşallah.ya bu manyak sorularımdan ben de vazgeçmek istiorum ama :) keseni ölçtü mü canım ve kaç haftalıksın ??

ne güzel allah kucağında görmeyi de nasip eder inşallah.bizde yarın gitcez doktora.inşallah herşey yolunda gider bebeğimizi görebiliriz.sağlıklı bi şekilde kucağımızaalabiliriz.

sağolun teyzeleriiiiiiiiiiii :KK16:

elendilcim 6+6 çıktı..alttan muayene etti..boyunu posunu sormayı unuttum kesenin ama cücüğümün boyu resminde 0.91 cm çıktı :nazar:

tamarix erkek olursa bizim ali olacak ilk ismi :KK1: ben bayılırım ali ismineee

Son düzenleme:
ayyyyyyyyyyyy kızlarr hepınız ınsallah hayırlısıyla alırsınız bebıslerınızı kucaklarına bende 2011 aralık annesıyım gecen sene bu zaman 5 gun olmustu suan oglum kacagımda bugun tam 4 ayı doldu:nazar::nazar::nazar: gecen sene hayal gıbı gelıyo sızlerın yazdıklarınızzı okudukca aynı heycanı yasadım yıne bıan beklenen dogum tarıhım 19 aralıktı ama 23 unde zorunlu sezeryanla dogum yaptım o yuzden dahada bı heycan olmustu ALLAH IM HEPINIZIN HEYCANINI TAMAMINA ERDIRSIN INSALLAH :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

RABBİm oğlunla birlikte uzun ömürler versin canım.
darısı bizlerin başına inşallah..
kucaklarımızda görürüz umarım :)):KK19:
güzel dileklerin için çok teşekkür ederizz:KK19:

arkadaşım hamileyken ana haber bültenlerine ağladığını söylediğinde gülmüştüm olurmu canım öyle şey demiştim.benim ağladığım ve ağlarken görüldüğüm bir elin parmaklarını geçmez.
eşim ne güzel bir insan oldun sen böyle diye dalga geçiyor.umarım ana haber bültenlerine ağlamaya başlamam:KK1::KK1::KK1:

:)))))) demek ki tek ben de olmuyormus .. bu duruma sevıneyım mı aglayayım mı bılemedım:)))))birisi aglasa hemen aglıyasım gelıyorr...

X