2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Bu hamilelik bir nevi alıştırma süreci işte annelik ana yüreği derler ya işte o böyle oluşuyo demekki ben hamile olmwfan öncede çok sulugözlüydüm ama şimdi hepten fenayım ağladımmıda susamıyorum bi acayip eşim deli oluyo ben ağlayınca çok üzülüyo ama napiim :KK43:
benimde öyle dirak eşime daha doğrusu etraımda kim varsa ona yaylım ateşi
Aynen! dün eşime kızdım bazen seni tanıyamıyorum dedi bu seferde ağlamaya başladım.şu hormonlar bir dengeye gelse artık

hiç susmuyorum en az bi saat ağlıyom valla

Kızlar sehir disindaydik 2 gündür takip edemedim ne cok şey olmuş.bugün doktor randevum vardı kalkarken icin 6+4 hafta gozokuyor hem karından hem de vajinal yoldan bakılmasına rağmen kalp atışını duyamadik.28 Nisanda tekrar gideceğim.aklıma kötü birsey getirmiyorum ama sizkacinci haftanızda duydunuz kalp atışlarını?

kuzum ya sende bendensin.bana doktor boş gebelik olabilir dedi.moralimi çok bozdu.korkuyorum çokkk.ben cuma tekrar gidicem ona göre karar vericez.Allah ım inşallah bebeğimiz bize süpriz yapar.inşallah.senin kese kaç mm bebek ya da yolk saç kesesi var mı?

kuzum ya sende bendensin.bana doktor boş gebelik olabilir dedi.moralimi çok bozdu.korkuyorum çokkk.ben cuma tekrar gidicem ona göre karar vericez.Allah ım inşallah bebeğimiz bize süpriz yapar.inşallah.senin kese kaç mm bebek ya da yolk saç kesesi var mı?

slm canım
bendede görünmedi yolk saç ama benim en son kontrol 5. haftamda oldu ama kaçta görünür bilmiyom o korku bendede var bizim kese 8 mm olmuştu geçen perşeme

Bu doktorların taktiği bu geçen hafta bende yaşadım önce ağlaya ağlaya çıktım dr odasından sonra tahlil sonucunu gösterince bebek sağlıklı dedi bayılıyodum eşim demişti bu dr kendini garantiye alıyor önce kötüye alıştıracak sonuç iyi olacak o zamanda sen ona minnettar kalacaksın diye aynen öyle göreceksşn gittiğinde bebek gayet iyi diyecek taktik bunlar bsen sakın üzülme daha fazla yedin bitirdin kendini senin iyi olman lazım canım benim :KK34:

inşallah canım artık varya sinirimden ağlıyodum şimdi gülüyorum halime psikolojim alt üst oldu valla

tahmin edebiliyorum banada ilk kesen görünmüyor dış gebelik olabilir dedı hemen nasıl sinir bozucu bişey ama 1 hafta sonra hem keseyi hem kalp atışını gördük rabbim çok büyük ve cücüklerimiz hızla gelişiyor inş göreceksiniz canım benim sadece dua başka yapacak bişey yok :KK19:

tahmin edebiliyorum banada ilk kesen görünmüyor dış gebelik olabilir dedı hemen nasıl sinir bozucu bişey ama 1 hafta sonra hem keseyi hem kalp atışını gördük rabbim çok büyük ve cücüklerimiz hızla gelişiyor inş göreceksiniz canım benim sadece dua başka yapacak bişey yok :KK19:

inşallah canım inşşallah dua ediyorum sürekli ama işte içim hiç rahat değil inşallah görcez rabbim nasip ederse

Bakın gördünüzmü bunu çoğu hamileye yapıyolar ben bunu farkettim önce kötüye alıştırıyorlar çevremdeki herkes böyle şeyler yaşamış pozitif olın herşey çok güzel olacak :KK34:

Aralık anneleriiii, bende çok garip bir hamilelik yaşamaktayım. Beni dinlerseniz rahatlarsınız belki - ben 2 haftaya kadar iyidim, 9ncu haftanın içindeyim. sat 23 şubat.
6ncı haftadayken hem kanamam hem çok sancım oldu, doktora gittim, bu çocuk düşer şansı yok dedi, birkaç güne daha detaylı ultrasona gel düşmezse alalım dedi.
Bende eşim de kahrolduk mahvolduk, başka doktora gittik - dedi ki bekleyin.. 1 hafta bekledik ve gittiğimiz hem ilk doktorumuz hemde ikinci doktor kalp atışı duydu ve gelişiyor dedi..
BU çok büyük korku, ama inşallah iyi sonuçlanır, allahın izniyle kontrolüm var tekrar yarın, fakat inşallah sıpamız tutunur..
O yüzden hep pozitif olun, korkmayın, pozitif düşünün.. herşey yoluna girecektir..
Biz bu tehlikeyi yaşadığımızda - doktorlar dedi ki - hayırlı ise tutunur ama düşerse eğer demekki burda yaşayacak günü yok, sağlıklı bir bebek değil demekkii.. oyle düşünün, inşallah hepimiz sadece iyi haberleri buraya yazarız

Bu doktorların taktiği bu geçen hafta bende yaşadım önce ağlaya ağlaya çıktım dr odasından sonra tahlil sonucunu gösterince bebek sağlıklı dedi bayılıyodum eşim demişti bu dr kendini garantiye alıyor önce kötüye alıştıracak sonuç iyi olacak o zamanda sen ona minnettar kalacaksın diye aynen öyle göreceksşn gittiğinde bebek gayet iyi diyecek taktik bunlar bsen sakın üzülme daha fazla yedin bitirdin kendini senin iyi olman lazım canım benim :KK34:

aman kalıyım ya bıktım doktor doktor gezmekten.Allah a dua ediyorum süreklii.inşallah gönlümdeki benim için hayırlı olandır.

benim annemede 3 nisanda söyledik 1 nisan yapıyorsunuz diye tutturdu.allahım inşallah sağ sağlim kucağınızda görürsünüz.
bunları okurken bile kendimi zor tutuyorum herşeye gözü dolan ağlayan biri oldum ne olacak bu böyle:KK14:

bende öyle senin gibiyim herşeye ağlıyorum sabah bi klıp izledim hüngür hüngür ağladım valla ne olcak böyle bilmiyorum tatlım

arkadaşım hamileyken ana haber bültenlerine ağladığını söylediğinde gülmüştüm olurmu canım öyle şey demiştim.benim ağladığım ve ağlarken görüldüğüm bir elin parmaklarını geçmez.
eşim ne güzel bir insan oldun sen böyle diye dalga geçiyor.umarım ana haber bültenlerine ağlamaya başlamam:KK1::KK1::KK1:

ayyy bu ağlama sadece bende var sanıyordum bişey izlerken oturup başlıyom ağlamaya Allah tutabilene aşk olsun bide hıçkıra hıçkıra

valla tatlım ben eşin yanında ağlamamaya çalışıyorum zor tutuyorum kendimi odaya geçiyorum yoksa hemen dalga geçer

selam aralıkın cici anneleri....

yav ben de ağlamak istiyoruuuummmm...hamileliğin en özendiğim yanlarından biriydi bu aşırı duygusal modu ama bende tık yok aksine çok daha mantıklı daha sakin oldum....bende de başlar mı daha erken mi??

Son düzenleme:
Aralık anneleriiii, bende çok garip bir hamilelik yaşamaktayım. Beni dinlerseniz rahatlarsınız belki - ben 2 haftaya kadar iyidim, 9ncu haftanın içindeyim. sat 23 şubat.
6ncı haftadayken hem kanamam hem çok sancım oldu, doktora gittim, bu çocuk düşer şansı yok dedi, birkaç güne daha detaylı ultrasona gel düşmezse alalım dedi.
Bende eşim de kahrolduk mahvolduk, başka doktora gittik - dedi ki bekleyin.. 1 hafta bekledik ve gittiğimiz hem ilk doktorumuz hemde ikinci doktor kalp atışı duydu ve gelişiyor dedi..
BU çok büyük korku, ama inşallah iyi sonuçlanır, allahın izniyle kontrolüm var tekrar yarın, fakat inşallah sıpamız tutunur..
O yüzden hep pozitif olun, korkmayın, pozitif düşünün.. herşey yoluna girecektir..
Biz bu tehlikeyi yaşadığımızda - doktorlar dedi ki - hayırlı ise tutunur ama düşerse eğer demekki burda yaşayacak günü yok, sağlıklı bir bebek değil demekkii.. oyle düşünün, inşallah hepimiz sadece iyi haberleri buraya yazarız

sağlıkla geçen aylardan sonra tosun gibi sıpalar dolduracak hepimizin kucaklarını ben eminim çooook pozitifim çok...

Son düzenleme:
biz geldikkkkkkkkkkkkkk :KK16:

çok şükür miniğimizi de gördük kalbini de.:nazar:..sırayla hepimiz yaşıcaz inşallahhhhhhhh :nazar:

selam kızlarr...
mide son bikaç gündür çok kötü.
gece sabahları özellikle...
çabucak biter inşallah...
güzel haberler var mı bakalım..
bebeği kalp atışları duyan var mı :)

X