2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

yengem bugün öğrendi hamile olduğumu hemen bitane battaniye ve yelek örneği görmüş onu söylüyo bana elindeki işin bitince kesein başlar çok merak ediyolar bide beni çok sevdiği için benim bebişim çok şanlı olcak Allahın izniyle. anneme de bugün söyledim kızlar ilkten şaka mı dedi yok dedim yoldaydık okula gidiyoduk canım annemmmm başladı ağlamaya Allahım dualarımı kabul etti diye. inş buna bişe olmaz diyo o ağlarken zaten çok ağlar oldum bende başladım ağlamaya canım annem benim ya onlar benim herşeyim

benim annemede 3 nisanda söyledik 1 nisan yapıyorsunuz diye tutturdu.allahım inşallah sağ sağlim kucağınızda görürsünüz.
bunları okurken bile kendimi zor tutuyorum herşeye gözü dolan ağlayan biri oldum ne olacak bu böyle:KK14:

Sağolun teyzeleri inşallah en güzeli sizlerin olsun inşallah allahım giydirmeyi eskitmeyi nasip etsin :KK16:

Kızlar sehir disindaydik 2 gündür takip edemedim ne cok şey olmuş.bugün doktor randevum vardı kalkarken icin 6+4 hafta gozokuyor hem karından hem de vajinal yoldan bakılmasına rağmen kalp atışını duyamadik.28 Nisanda tekrar gideceğim.aklıma kötü birsey getirmiyorum ama sizkacinci haftanızda duydunuz kalp atışlarını?

benim annemede 3 nisanda söyledik 1 nisan yapıyorsunuz diye tutturdu.allahım inşallah sağ sağlim kucağınızda görürsünüz.
bunları okurken bile kendimi zor tutuyorum herşeye gözü dolan ağlayan biri oldum ne olacak bu böyle:KK14:

bende öyle senin gibiyim herşeye ağlıyorum sabah bi klıp izledim hüngür hüngür ağladım valla ne olcak böyle bilmiyorum tatlım

bende öyle senin gibiyim herşeye ağlıyorum sabah bi klıp izledim hüngür hüngür ağladım valla ne olcak böyle bilmiyorum tatlım

arkadaşım hamileyken ana haber bültenlerine ağladığını söylediğinde gülmüştüm olurmu canım öyle şey demiştim.benim ağladığım ve ağlarken görüldüğüm bir elin parmaklarını geçmez.
eşim ne güzel bir insan oldun sen böyle diye dalga geçiyor.umarım ana haber bültenlerine ağlamaya başlamam:KK1::KK1::KK1:

ayyy bu ağlama sadece bende var sanıyordum bişey izlerken oturup başlıyom ağlamaya Allah tutabilene aşk olsun bide hıçkıra hıçkıra

ayyy bu ağlama sadece bende var sanıyordum bişey izlerken oturup başlıyom ağlamaya Allah tutabilene aşk olsun bide hıçkıra hıçkıra

arkadaşım hamileyken ana haber bültenlerine ağladığını söylediğinde gülmüştüm olurmu canım öyle şey demiştim.benim ağladığım ve ağlarken görüldüğüm bir elin parmaklarını geçmez.
eşim ne güzel bir insan oldun sen böyle diye dalga geçiyor.umarım ana haber bültenlerine ağlamaya başlamam:KK1::KK1::KK1:

valla tatlım ben eşin yanında ağlamamaya çalışıyorum zor tutuyorum kendimi odaya geçiyorum yoksa hemen dalga geçer

Bu hamilelik bir nevi alıştırma süreci işte annelik ana yüreği derler ya işte o böyle oluşuyo demekki ben hamile olmwfan öncede çok sulugözlüydüm ama şimdi hepten fenayım ağladımmıda susamıyorum bi acayip eşim deli oluyo ben ağlayınca çok üzülüyo ama napiim :KK43:

aman napalım artık kızlar bence hamileliğin güzel yanları bunlar . zaman geçmiyo ya bir an önce perşembe olsada doktora gitsem diye can atıyorum valla kızlar ya

arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.ben artık evime gidip dinleneceğim.
kendinize bebişlerinize çok çok iyi bakın.
bol bol dinlenin güzel rüyalar görün:KK16:

ayyy bide bi sinir hali varya kardeşim diyo abla bi bakıyom bal şekersin bide bakıyom diyo canavar dönüşmüşsün diyo

O sinirden kurtulmak lazım ya kötü oluyo dün kocişim çöpleri atmamış die evde kıyamet koptu şimdi düşünüyorum kendime kızıyorum ama engel olamadım bi çöp uğruna oda çöpleri atmaya diye gitti maç seyretmeye bahane oldu benim dinirim yine bana zwrar oldu :KK1::KK1:

X