2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

sanırım benim bilgilerde eksiklik var

bebeğim
38+1 de 3280 gr, 49 cm doğdu
spinal sezeryan adı defne

Bu gün dogumu olan var miydi? Ptesiden sonra nüfusta patlama yasanacak sanirim:)

ay ay ay... ocak geldi.. haydi bakalım başlayabiliriz doğumlara... patlama bekliyoruz. :)
sizler bi doğurun... bakıcam ben, zor değilse, ben de doğurucam nasipse :)

dilşahım, hayırlı olsun canım, çok güzel bir meleğin var. allah analı-babalı-sağlıklı büyümeyi nasip etsin.

bebislerimizin sayisi 30a yukseldi demek massallah tum tatli bebislerimize ve guzel aniislerine darisi bekleyen diger guzel ocak annislerinin basina insallah

Günaydın kizlaar.. Biz de 02/01/2010 saat 23:19 itibariyle oğlumuza kavuştuk, darısı bekleyenlerin başına.. Bilgilerimiz şöyle:
ısim: Ege
Kilo: 3716 gr
Boy: 50 cm
Beklenen dogum tarihi: 09/01/2010
Dogum haftası: 39+0

Hepinize sevgiler..

:ecrin_bebek:
geçmiş olsun canım.....a.s.a.s....Allah analı,babalı büyütsün inşallah...:ecrin_bebek:..normal mi oldu?

maşallah cnım allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına inşllah

benim oğlumla aynı ama o 02/01/2009 doğumlu canım tebrik ederim analı babalı büyüsün.. minik ege...

bilğilerımı tamamlıyım bende
4000 kg 50 cm boyunda bebişim
spınal sezeryan ile oldu beklenen doğum tarıhım 6 ocaktı

maşallah bebeklerimize allah analı babalı büyütsün tekrar.inş.yarın ben de saglıcakla alırım kucagıma
güzel haberlerimizi paylaşırım inş.

bizde geldik
29aralık 11.18
irem
2550kg ,epidural sezeryan
ALLAH dogumu bekleyenlere yardım etsin hepinizi öptük

canım gözünaydın Allah analı babalı buyutsun
ben daha doğurmadım:) 11 ocaga gun aldık...
maşallah kızımızada

sagol canım
bekle bekle ne kadar içerde kalırsa iyidir,
iyi bakalım 11 ocaga kadar gelmez inşllh:)
ALLAH kolaylıklar nasip etsin bekliyoruz arkadaşımızı:))

tüm dogum yapan anneleri tebrik ediyorum...bebeklerinede güzel saglıklı bir ömür diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…