2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende oyle dusunuyorum canım... 50 tane yeter yakınlara akrabalara falan...:):) bende ondan dusunuyorum

ayy alırız inşallah
istediklerimizden buluruzzz

ben de çok etkilenmiştim canım. işte iç dünyamız mıdır? bilinç altı mıdır? gönderilen mesaj mıdır anlamadım. çok takarım bide ben böyle şeyleri.

ya bilinçaltı diyelim bence
çünkü eskiden hiç görmezdim ama şimdi haftada 1 gün doğum yaptığımı görüyorum rüyamda:)))

http://www.hamilelikveannelik.com/bebeginizi-uyutmanin-yeni-yolu-bulundu-388.html

kızlar bakın bebekler için değişik bi yastık çıkmış. bebek yatırdığımız yerde uyanınca hala annesinin kollarında gibi hissediyomuş :))

http://www.hamilelikveannelik.com/kraft-bebek-izleme-telsizi-kampanya-firsati-439.html

kraft bebek telsizi kampanya

açılmıyor canım:sinifsinif:

vayy sibelim harikaymış
ama senin bunu becerip buraya koyman daha harika bi olay bence
güle güle giysin tosununnopuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar iki tane gönderdim..biri biraz büyük olmuş :)) ilk deneme napayım.ikinci daha uygun oldu sanırım..

merhaba kızlar muhabbet koyu bakıyorum .Kızlar ya ben bebek hareketlerini hissetmeye sanırım başladım ama bazen gaz hareketi diyorum bazen bebek diyorum bazen hiç hissetmiyorum normal mi bunlar ya benim gibi geç hisseden yada hala hissetmeye çalışan varmı...

vayy sibelim harikaymış
[/QUOTE]

sier pek tatlı bu arada ne kadar düzenli bi masan var

Canım güle güle kullansın çok şekerler

cok sevimli maşallah allah nazardan saklasın umarım kucağındada bunlarla görürsün canım

siercim güle güle kullansın oğluşun iyi günlerde

Canlarım çok teşekkürler..alahım hepimize aldıklarımızı güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah..
Aspirincimm ee ne de olsa ben oğlak burcuyum..acayip titiz ve düzenliyimdir cnm..dağınık masada hayatta çalışamam ben..

merhaba kızlar muhabbet koyu bakıyorum .Kızlar ya ben bebek hareketlerini hissetmeye sanırım başladım ama bazen gaz hareketi diyorum bazen bebek diyorum bazen hiç hissetmiyorum normal mi bunlar ya benim gibi geç hisseden yada hala hissetmeye çalışan varmı...

olmaz mı ben hisedemiyorum acaba hisediyorumda gaz mı diye düşünüyorum bilmiyorum

vayy sibelim harikaymış

Canlarım çok teşekkürler..alahım hepimize aldıklarımızı güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah..
Aspirincimm ee ne de olsa ben oğlak burcuyum..acayip titiz ve düzenliyimdir cnm..dağınık masada hayatta çalışamam ben..[/QUOTE]

Canım o masadan çok yapılan işle alakalı ben başak burcuyum titizliği sen düşün ama muhasebeci olunca bir de kdvnin son günü dayanınca sen gel gör benim masamı hihoyyyt

Ben varıımmmm :))
aynen bende cnm çok arada ve hafifçe hissediyom bişeyler ama öle sık ve düzenli değil..valla umutla bekliyorum netleşmesini..yakında bizde rahat hissederiz umarımmm

http://www.hamilelikveannelik.com/bebeginizi-uyutmanin-yeni-yolu-bulundu-388.html

kızlar bakın bebekler için değişik bi yastık çıkmış. bebek yatırdığımız yerde uyanınca hala annesinin kollarında gibi hissediyomuş :))

http://www.hamilelikveannelik.com/kraft-bebek-izleme-telsizi-kampanya-firsati-439.html

kraft bebek telsizi kampanya

allah allah ben açabiliyorum sizde neden açılmıyo acaba? hamilelikveannelik.com şeklinde denediniz mi o şekilde de mi açılmıyor?

bende suana kadar hiçbirşey almadım herşeyi eminönünden alıcam nisan 15 gibi
babası şimdi para topluyo a-z herşey var e cok ucuz diye biliyorum

laluz bende aynıyım dün resmen hissettim saat 5 e kadar vardı bi şeyler içimde kıpır kıpır ama bugün hiç bi şey yok belkide dün ki gazdı. yaa bende hissetmek istiyorum

X