2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

üzerine resimler gibi şeylerle süsleyebilirsin ama bu haliylede güzel sana kalmış umarım meleğinin odası bol kahkahalarla dolu olur

oyle tatlısım... ınsallah bı gelsınde saglıkla cok guzel hayallerım var.. :):) ama kız cocugu bı baska oluyo demı kızlar:):)

aynen öyle kızımla carşı pazar gezmeyi düşünüyorum herşeyi pembe istiyorummm ben hep baştan beri kızım olsun istedim allahım cok şükür gönlüme göre verdi kızım sağlıkla birdoğsun onun için herşeyi yaparım gibi bilmiyorum cok değişik bir duygu anlatıyolardı ama hiç böyle oldugunu düşünmemiştim

ttalım burda koyu cıkmıs rengı daha acık... bende soyledım mobılyasıyla dolabın kulplarını aynı yapcaz ttalım cok seker kulplar var ... ınsanın cocuk olası gelıyooo

evet canım haklısın
güzel olucak herşey
bide cıvıl cıvıl perde :) ben bakıyorum da çok güzel şeyler var zaten güneşliği yeni boş odamda güneşlik yaptırdıkta perdeyi ölesine bişey yapmıştık şimdi oraya perde alıcam cicili bicili:) halısıda hazır geçen sene ananesi almıştı doğumgünümde ölesine shaggyler varya onu hiç kullanmadım öle yani:)

a_seyma;12257372 [COLOR="darkgreen" .!.:
tatlım oyle ruyalar berbat oluyo... etrsını dusunursek yanında bısuru ınsan olca desene:):):) bende denızde yuzuyomusum bı anda dıbe dogru yuzmeye baslıyodum boyle ama nası gerılmısm nası sıkmısım kendımı bı uyandım avuclarımı sıkıyorum:):) 2 gun kolum agrımıstı:):)[/COLOR]

kabusumsu bişiydi işte :) yorulmuştum resmen. tersine yoralım bakalım. hoş dünya tersine dönmediği yada allah bi zeval vermediği sürece tabi eşim annem yanımda olur zaten.gerisine de gerek yook deermişim :)

keşke bi de biribirimizi ziyarete gidebilseydik ne hoş olurdu :)

evet canım haklısın
güzel olucak herşey
bide cıvıl cıvıl perde :) ben bakıyorum da çok güzel şeyler var zaten güneşliği yeni boş odamda güneşlik yaptırdıkta perdeyi ölesine bişey yapmıştık şimdi oraya perde alıcam cicili bicili:) halısıda hazır geçen sene ananesi almıştı doğumgünümde ölesine shaggyler varya onu hiç kullanmadım öle yani:)

ooo ne guzel halımız hazır dolabımız hazır... bunları hayal etmek bıle cok buyuk bır keyıf... heryer pembiş pembiş ne guzel olcak kım bılır... burcum oda bıtınce gosterrırsın bzıe demi ttlım..:)

kabusumsu bişiydi işte :) yorulmuştum resmen. tersine yoralım bakalım. hoş dünya tersine dönmediği yada allah bi zeval vermediği sürece tabi eşim annem yanımda olur zaten.gerisine de gerek yook deermişim :)

uzaklığı geçtim 40 larımız karısırrr:KK70:

keseke bı hastane kadınlar kulubu agustos annelereını bı arada dogum yaptırcaz gelsınler dese... bizde gıtsek hekez orda dogum yapsa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ayyyy ne komık olurdu dusunsene:):)

kızlar ben geldimmm..
bebettonun 20 li hastane çıkışını aldımmmmmmmm :))

ohh hele şükür:))
hangi renk tatlım nasıl aldın anlat bakalım:))

kızlaar biliyo musunuz tabi ben demeden nerden bilecekseniz kaydirigubbakcemile3

bu gece rüyamda doğum yapıodum ama tek başıma eyvahedigeldismile arıyorum kşmse gelmiyoduu ne eşim ne annemmafoldumben tek başımaydım hastanede. sancım vardı kimse ilgilenmiyodu benimle.. bi uyandım bebişimle bi gerilmişiz bi gerilmişiz

ay canım bende kaç kere gördüm evde doğum yaptığımı:9
ama en son rüyam da evde doğum yaptım teyzem dedi ki kızın oldu ama dedim nasıl olur benim oğlum olcak ? nasılımı var kız dedi açtım baktım bembeyaz melek gibiydi:) sonra doktorda kız deyince şaşırdım :) demek bazen rüyalar doğruda çıkıyomuş:)

sağlıkla giysin... bende istiyorum ama nerde bulurum bilmiyorum. 11liside güzel organik olanı. olmazsa netten alıcam

canım benim heryerde var yaa bebek mağazalarında falan
olmasa bile geçen burda büyük bi süpermarket var 3 katlı:) orda gezdim kocişi beklerken :) orda bile neler buldum neler yaaa :)

hoşgeldin canım

20 li mi:1shok: içinde hangi parçalar var ki canım?? çok merak ettim şimdi
canım sayayım bak.battaniye,havlu,zıbın üstü,zıbın altı,baskılı badi,havlu önlük,pijama seti 2 parça,tulum,bere 2 tane,penye önlük,eldiven 2 tane,çorap,mendil 2 tane,atlet,külot.

ayyy ne guzel gule gule kullanın canımcım... hastanede bıtek 20li set yeterlı oluyo mu tatlım???
saol cnmcım :)) yok cnm hastanede ilk doğduğunda 5 parça olanlar var onlardan isteniyomuş.2 veya 3 takım.hani iç zıbın dış zıbın altlı üstlü,şapkası,eldiveni olan..çünkü bebek doğduğunda siliniyomuş sadece.tamamen temizlenmiyo yıkanmıyo yani.benim aldığım tarz seti hastaneden ayrılırken kullanıyosun cnm.bende yeni öğrendim :))

ooo ne guzel halımız hazır dolabımız hazır... bunları hayal etmek bıle cok buyuk bır keyıf... heryer pembiş pembiş ne guzel olcak kım bılır... burcum oda bıtınce gosterrırsın bzıe demi ttlım..:)

evet canım hayali çok güzel:) ben şimdiden başlamak istiyorumda kociş durduruyor:) bide yatakları falan bursadan kayınvalidemler alıcak sanırsam:) oraya gidicez mayıs gibi :) onları alınca başlıcam hazırlıklara:)
ama ne dicem ben hiç pembe istemiyorum yaaa :) kızda olsa pembeyi pek sevmiyom turuncular falan daha sevimli geliyor :) gerçi halıda var pembe ama az:)
hepimiz göstericez inşallah odalarımızı birbirimize canım göstermezmiyim hiçç:hulya:

ay canım bende kaç kere gördüm evde doğum yaptığımı:9
ama en son rüyam da evde doğum yaptım teyzem dedi ki kızın oldu ama dedim nasıl olur benim oğlum olcak ? nasılımı var kız dedi açtım baktım bembeyaz melek gibiydi:) sonra doktorda kız deyince şaşırdım :) demek bazen rüyalar doğruda çıkıyomuş:)

canım benim heryerde var yaa bebek mağazalarında falan
olmasa bile geçen burda büyük bi süpermarket var 3 katlı:) orda gezdim kocişi beklerken :) orda bile neler buldum neler yaaa :)

varr biliyorum amabebetto istiyorumm ondannn

ben hamile oldugumu öğrenmeden önce görmüştüm bir rüya onun etkisinde kalmışltım hatta öyleki ondan sonra test yaptım ede kayınvalidemin eline doğuruyorum bir erkek ve cok yaramaz doğar doğmaz duvarları filan ciziyo cok yaramaz bir cocuk yapma oğlum diye bağırarak uyanmıştım ama simdi meleğim bir tanem kız oluyo :KK70:

canım sayayım bak.battaniye,havlu,zıbın üstü,zıbın altı,baskılı badi,havlu önlük,pijama seti 2 parça,tulum,bere 2 tane,penye önlük,eldiven 2 tane,çorap,mendil 2 tane,atlet,külot.

ayyy ne guzel gule gule kullanın canımcım... hastanede bıtek 20li set yeterlı oluyo mu tatlım???
saol cnmcım :)) yok cnm hastanede ilk doğduğunda 5 parça olanlar var onlardan isteniyomuş.2 veya 3 takım.hani iç zıbın dış zıbın altlı üstlü,şapkası,eldiveni olan..çünkü bebek doğduğunda siliniyomuş sadece.tamamen temizlenmiyo yıkanmıyo yani.benim aldığım tarz seti hastaneden ayrılırken kullanıyosun cnm.bende yeni öğrendim :))

hımmm bunu öğrendiğim iyi oldu canım saol. ben henüz bi tane hastane çıkışı aldım 8 parçalı bi de ayrı 5li setim var onun battaniyesi falan yok. acaba 2 sini götürsem yetermi?

senin meleğin de güle güle sağlıkla giyinsin inş.

keseke bı hastane kadınlar kulubu agustos annelereını bı arada dogum yaptırcaz gelsınler dese... bizde gıtsek hekez orda dogum yapsa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ayyyy ne komık olurdu dusunsene:):)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ayy süper olurdu tatlışım yaaaa kaydirigubbakcemile3

ooo süpermiş canım ya be çok malzeme ekstradan bişey almayada gerek yok :))
2 takım böle alsak
güle güle kullansın meleğin canımmmbayanssulusmile
kaç liraya aldın sen şimdi bunu

hımmm 2-3 tane zıbın takım almamız gerekıyo bunu ogrendıgım ıyı oldu canım...

evet canım hayali çok güzel:) ben şimdiden başlamak istiyorumda kociş durduruyor:) bide yatakları falan bursadan kayınvalidemler alıcak sanırsam:) oraya gidicez mayıs gibi :) onları alınca başlıcam hazırlıklara:)
ama ne dicem ben hiç pembe istemiyorum yaaa :) kızda olsa pembeyi pek sevmiyom turuncular falan daha sevimli geliyor :) gerçi halıda var pembe ama az:)
hepimiz göstericez inşallah odalarımızı birbirimize canım göstermezmiyim hiçç:hulya:

canım benım... turuncuda olur... ben odasının halısını perdesını ıcınde her renk olan bısıyler almak ıstıyorum tatlım... cesıt cesıt renk renk nevresımde alcam odası her hafta degısık bı renk olcak bolleıkle:KK70::KK70:

varr biliyorum amabebetto istiyorumm ondannn

hmm afedersin canım

ben hamile oldugumu öğrenmeden önce görmüştüm bir rüya onun etkisinde kalmışltım hatta öyleki ondan sonra test yaptım ede kayınvalidemin eline doğuruyorum bir erkek ve cok yaramaz doğar doğmaz duvarları filan ciziyo cok yaramaz bir cocuk yapma oğlum diye bağırarak uyanmıştım ama simdi meleğim bir tanem kız oluyo :KK70:

hayırlısı canımcım hakkımızdaa:emir_bebek:

ben hamile kalmadan baya önce yani aklımda hiç bebek fikri yokken garip bi rüya görmüştüm.

böyle mahzen gibi bi yerde bi sürü beyaz giyinmiş hamile kadın vardı. ben de dahil. sonra hamile kadınlardan birini alıp götürdüler güya doğuma gidiyomuş ama bi daha geri gelmiyo. sonra diyolarki o kadın doğumda öldü bu da onun oğlu. benim kucağıma veriyolar. ben daha doğum yapmadan sütüm geliyo o bebeği emziriyodum rüyamda göğsümden süt aktığını hissetmiştim ılık ılık. uyanınca çok ağlamıştım. bi mana verememiştim.

güle güle kullanmanı diliyorum neleri var içinde ben daha almadım birde ne kadara aldın
Teşekkürler..cnm içindekileri yazdım biraz önce ordan bakabilirsin.ben uzun zamandır araştırıyodum.bebetto yu bu sitede bi yerde övmüşlerdi.bende o marka ağırlıklı baktım.normalde kızlar iyi kaliteli bişeyler 10 lu parçalar mesela 55-70 arası değişiyo..satıcılar bile 20 liye yönlendiriyo.çünkü içinde battaniyesi havlusu ve yedek şeyleri oluyo diye..bunları mesela ayrı alsan diyolar bu fiyatı geçer deniyo ki hakkatten öle..bu markanın 20 lisi yani benim aldığım normalde 100-120 arası değişiyodu.mağazaya göre yani..ama ben 75 e aldımmmm..:))

sağlıkla giysin... bende istiyorum ama nerde bulurum bilmiyorum. 11liside güzel organik olanı. olmazsa netten alıcam
saol cnm..cnm kendin baksana nettekiler genelde pahalı ouyo.hem gözle görmek dolaşmak daha zevkli.havalarda tam gezmelik zaten.yinede sen bilirsin..

Şükür dimii..alcam alcam diyodum aldm dayanamadım..rengi cam göbeği mavi-beyaz..ayıcıklı..bide tulumundaki ayıcığın kuyruğunu küçücük beyaz bi ponponla yapmışlar çok şiyyiinnnn..
foto çektim bakalım gönderebilcemmi denicem birazdan :))

X