2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cogu kişiden duydum hamile oldugunu öğrenmeden görülen rüyada genelde erkek görenlerin prensesleri oluyo :KK70: onun için iyi ki görmüşüm

kk bi kadın doğum ve tüp bebek hastanesi açsa. üyelere özel indirimler yada kampanyalar yapsa ne güzel olurdu hepimiz orda olurduk :enbuyukkk:

canım benım... turuncuda olur... ben odasının halısını perdesını ıcınde her renk olan bısıyler almak ıstıyorum tatlım... cesıt cesıt renk renk nevresımde alcam odası her hafta degısık bı renk olcak bolleıkle:KK70::KK70:

ayy inşallah canım
sağlıkla gelsinlerde yavrularımız
renk renk yaparız inşallah
daha neler neler yaparız:)
bid eşu kapı süsü varya ondan istiyorum:)

canım sayayım bak.battaniye,havlu,zıbın üstü,zıbın altı,baskılı badi,havlu önlük,pijama seti 2 parça,tulum,bere 2 tane,penye önlük,eldiven 2 tane,çorap,mendil 2 tane,atlet,külot.

hımmm bunu öğrendiğim iyi oldu canım saol. ben henüz bi tane hastane çıkışı aldım 8 parçalı bi de ayrı 5li setim var onun battaniyesi falan yok. acaba 2 sini götürsem yetermi?

senin meleğin de güle güle sağlıkla giyinsin inş.

Teşekkürler..cnm dediğim gibi senin aldığın gibi az parçalı olanlar ilk hastanede lazım oluyomuş.diyolarki bebek silindiği için sadece biraz kanlı vs olabiliyomuş.o yüzden böle 20 li bi takımdan giydirilmiyo.yani 5 li 6 lı 8 li vs en fazla böleleri gerekiyomuş.banada dün satıcı söyledi.senin 2 takımın varmış.ama istersen bide böle içinde battaniyesi,havlusu yani geniş kapsamlı iyi bişeyde alabilirsin.hastaneden eve öyle götürürsün.bunlarıda ilk 3 ay rahatlıkla kullnıyolarmış.

ben hamile kalmadan baya önce yani aklımda hiç bebek fikri yokken garip bi rüya görmüştüm.

böyle mahzen gibi bi yerde bi sürü beyaz giyinmiş hamile kadın vardı. ben de dahil. sonra hamile kadınlardan birini alıp götürdüler güya doğuma gidiyomuş ama bi daha geri gelmiyo. sonra diyolarki o kadın doğumda öldü bu da onun oğlu. benim kucağıma veriyolar. ben daha doğum yapmadan sütüm geliyo o bebeği emziriyodum rüyamda göğsümden süt aktığını hissetmiştim ılık ılık. uyanınca çok ağlamıştım. bi mana verememiştim.

ben ruya gormedım de bende de soyle bişey oldu... eşimle bebek ıstedıgımız ılk aydı... kıtapcıya gıttık burda kıtap alcaktım ve elif şafagın siyah sütle mahrem dıye ıkı kıtabı arasında kaldım... bırı annelık dıgerı aşkla ılgılıydı dedımkı kendı kendıme hangısını secersen o sana yon vercek bende annelıgı sectım siyah sutu aldım... ve hemen hamıle kaldım:):) hep bu olay aklıma gelıyo hıc unutamıyorum:):)

cogu kişiden duydum hamile oldugunu öğrenmeden görülen rüyada genelde erkek görenlerin prensesleri oluyo :KK70: onun için iyi ki görmüşüm

Bende hep oglum oldugunu goruyodum ruyamda hatta enle konusyo falandı... gercekten tersı oldu kzım olcak ıns...:)

ayy inşallah canım
sağlıkla gelsinlerde yavrularımız
renk renk yaparız inşallah
daha neler neler yaparız:)
bid eşu kapı süsü varya ondan istiyorum:)

bende istıyorum kapı susulerınden bıde bebek şekerınden... üzerıne ne yazcagımızı bıle buldum.... Zeynep Canan ellerinizden oper:):)

ben hamile kalmadan baya önce yani aklımda hiç bebek fikri yokken garip bi rüya görmüştüm.

böyle mahzen gibi bi yerde bi sürü beyaz giyinmiş hamile kadın vardı. ben de dahil. sonra hamile kadınlardan birini alıp götürdüler güya doğuma gidiyomuş ama bi daha geri gelmiyo. sonra diyolarki o kadın doğumda öldü bu da onun oğlu. benim kucağıma veriyolar. ben daha doğum yapmadan sütüm geliyo o bebeği emziriyodum rüyamda göğsümden süt aktığını hissetmiştim ılık ılık. uyanınca çok ağlamıştım. bi mana verememiştim.

alla alla
tüylerim diken diken oldu kızzz

Teşekkürler..cnm içindekileri yazdım biraz önce ordan bakabilirsin.ben uzun zamandır araştırıyodum.bebetto yu bu sitede bi yerde övmüşlerdi.bende o marka ağırlıklı baktım.normalde kızlar iyi kaliteli bişeyler 10 lu parçalar mesela 55-70 arası değişiyo..satıcılar bile 20 liye yönlendiriyo.çünkü içinde battaniyesi havlusu ve yedek şeyleri oluyo diye..bunları mesela ayrı alsan diyolar bu fiyatı geçer deniyo ki hakkatten öle..bu markanın 20 lisi yani benim aldığım normalde 100-120 arası değişiyodu.mağazaya göre yani..ama ben 75 e aldımmmm..:))

saol cnm..cnm kendin baksana nettekiler genelde pahalı ouyo.hem gözle görmek dolaşmak daha zevkli.havalarda tam gezmelik zaten.yinede sen bilirsin..

ohh hele şükür:))
hangi renk tatlım nasıl aldın anlat bakalım:))

Şükür dimii..alcam alcam diyodum aldm dayanamadım..rengi cam göbeği mavi-beyaz..ayıcıklı..bide tulumundaki ayıcığın kuyruğunu küçücük beyaz bi ponponla yapmışlar çok şiyyiinnnn..
foto çektim bakalım gönderebilcemmi denicem birazdan :))

şükür evet:kedi:
ayy hadi çekte bakalım merak ettim ponponunu:kedi:

Teşekkürler..cnm içindekileri yazdım biraz önce ordan bakabilirsin.ben uzun zamandır araştırıyodum.bebetto yu bu sitede bi yerde övmüşlerdi.bende o marka ağırlıklı baktım.normalde kızlar iyi kaliteli bişeyler 10 lu parçalar mesela 55-70 arası değişiyo..satıcılar bile 20 liye yönlendiriyo.çünkü içinde battaniyesi havlusu ve yedek şeyleri oluyo diye..bunları mesela ayrı alsan diyolar bu fiyatı geçer deniyo ki hakkatten öle..bu markanın 20 lisi yani benim aldığım normalde 100-120 arası değişiyodu.mağazaya göre yani..ama ben 75 e aldımmmm..:))

saol cnm..cnm kendin baksana nettekiler genelde pahalı ouyo.hem gözle görmek dolaşmak daha zevkli.havalarda tam gezmelik zaten.yinede sen bilirsin..

ohh hele şükür:))
hangi renk tatlım nasıl aldın anlat bakalım:))

Şükür dimii..alcam alcam diyodum aldm dayanamadım..rengi cam göbeği mavi-beyaz..ayıcıklı..bide tulumundaki ayıcığın kuyruğunu küçücük beyaz bi ponponla yapmışlar çok şiyyiinnnn..
foto çektim bakalım gönderebilcemmi denicem birazdan :))

evet canım önce gezicem tabii. ama çalışıyorummm ctesi cinsiyetimiz belli olursa inş. başlıcam turlaraaa

ben ruya gormedım de bende de soyle bişey oldu... eşimle bebek ıstedıgımız ılk aydı... kıtapcıya gıttık burda kıtap alcaktım ve elif şafagın siyah sütle mahrem dıye ıkı kıtabı arasında kaldım... bırı annelık dıgerı aşkla ılgılıydı dedımkı kendı kendıme hangısını secersen o sana yon vercek bende annelıgı sectım siyah sutu aldım... ve hemen hamıle kaldım:):) hep bu olay aklıma gelıyo hıc unutamıyorum:):)

Bende hep oglum oldugunu goruyodum ruyamda hatta enle konusyo falandı... gercekten tersı oldu kzım olcak ıns...:)

bende istıyorum kapı susulerınden bıde bebek şekerınden... üzerıne ne yazcagımızı bıle buldum.... Zeynep Canan ellerinizden oper:):)

evet bende şekerlerden istiyorum şöle 50 tane falan ilk gelenlere
sen bi tane göstermiştin ya bebek arabası:) ondan yaptırcam inşallahhŞeniz

ya bende hamile olduğumu bilmiyordum rüyamda çok güzel erkek bebğim olduğunu gördüm işe getirmişim herkes seviyor. sonra uyanır uyanmaz eşime anlattım(ki bebek fikrimiz tam oturmamıştı) o günün akşamı test yaptım hatta pazar günü ve deli gibi yağmur yağıyordu nöbetçi eczaneye gitmişti 21:00 sularıydı:::::::::::::)))) bende önce silik çıktıı sonra eşime dedim kii sen baksana anlamadım dedii o garibim bilmediğinden iki tane çzgi var sadece dedii. :)))))) sonuçta kızmıdır yanibayanssulusmile

evet bende şekerlerden istiyorum şöle 50 tane falan ilk gelenlere
sen bi tane göstermiştin ya bebek arabası:) ondan yaptırcam inşallahhŞeniz

bende oyle dusunuyorum canım... 50 tane yeter yakınlara akrabalara falan...:):) bende ondan dusunuyorum

siyah sütü geçenlerde ben okumak istediğimi söylemiştim bi sohbet ortamında arkadaşım hamileyken okuma dedi. çok merak ettim canım etkileyici yada moral bozucu bişiy mi konusu?

alla alla
tüylerim diken diken oldu kızzz

ben de çok etkilenmiştim canım. işte iç dünyamız mıdır? bilinç altı mıdır? gönderilen mesaj mıdır anlamadım. çok takarım bide ben böyle şeyleri.

ya bende hamile olduğumu bilmiyordum rüyamda çok güzel erkek bebğim olduğunu gördüm işe getirmişim herkes seviyor. sonra uyanır uyanmaz eşime anlattım(ki bebek fikrimiz tam oturmamıştı) o günün akşamı test yaptım hatta pazar günü ve deli gibi yağmur yağıyordu nöbetçi eczaneye gitmişti 21:00 sularıydı:::::::::::::)))) bende önce silik çıktıı sonra eşime dedim kii sen baksana anlamadım dedii o garibim bilmediğinden iki tane çzgi var sadece dedii. :)))))) sonuçta kızmıdır yanibayanssulusmile

canım allah gönlüne göre versin eli ayağı düzgün hayırlı evlat olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
canım allah gönlüne göre versin eli ayağı düzgün hayırlı evlat olsun

aminnn canım hepmize inş. en önemlisi sağlıklı hayırlı evlat. rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. ben merak etmiyorum çok fazla aslında ama etrafımm benden meraklıı:)))ohaoldumsmile

Kızlar gaz problemim azalmakla beraber devam ediyor kzıım da tekmeliyor allahtan endişelenmiyorum. Şekerlerle ilgili eminönünde kampanya yapmıştı 1 yer 50adet şeker kapı süsü takı yastığı kapı fiyongu 1 şey daha vardı 100tl diye bence çok uygun. Ama ben şeker değil çikolata düşünüyorum hastane için çikolata üstü bible onalrın da tanesi pastanelerde 3tl civari eminönünde 1,5tl'ye var hem de çok lezzetliydi tavsiye ederim. Kapı süsünü de ben eminönünden 15e aldım bizim orada daha dandiği 35tl idi. Haberiniz olsun

X