2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende suana kadar hiçbirşey almadım herşeyi eminönünden alıcam nisan 15 gibi
babası şimdi para topluyo a-z herşey var e cok ucuz diye biliyorum

Ya eminönü fiyatlarını yazdım okudunuz mu?Kaynadı mı :KK43:

ben okudum canım çok saol verdiğin bilgi için. gerçekten buralardaki çarşı fiyatlarına göre çok ucuz. kapı süsleri bebek şekerleri piyasası oluşturmuş dükkanlar var bi girdin mi herşeyi aldıracak şekilde resmen müşteri avlıyorlar. bir kapı süsüne 75 yazan var yahu. bi gün gözümü karartıp gitmek istiyorum eminönüne ama yalnız da gezilmiyor ki kardeşim :KK43:

vayy sibelim harikaymış
ama senin bunu becerip buraya koyman daha harika bi olay bence
güle güle giysin tosununnopuyorumnanaktan

Canlarım çok teşekkürler..alahım hepimize aldıklarımızı güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah..
Aspirincimm ee ne de olsa ben oğlak burcuyum..acayip titiz ve düzenliyimdir cnm..dağınık masada hayatta çalışamam ben..[/QUOTE]

amin canım inşallahhhopuyorumnanaktan

ay benim çalıştığım masa felakettir bütün işim bitmeden masayı toplamam dağınık olması lazım yani bütün evrakların önümde olması lazım bide şimdi çok uzanmamak ve oturup kalkmamak için toplu halde kaldırıyorum :))

[
Canım o masadan çok yapılan işle alakalı ben başak burcuyum titizliği sen düşün ama muhasebeci olunca bir de kdvnin son günü dayanınca sen gel gör benim masamı hihoyyyt[/QUOTE]

Canım o da doğrudur ama inan bazen benimde çookkk işim yazılarım dosyalarım oluyoo öyleyken bile mümkün olduğunca düzenli tutarım masamı çünkü hayatta çalışamam..yapcağım şeyi unuturum gözümden kaçar..herkesin bi şekli var işte..önemli olan işini doğru yapabilmek masa pekte önemli değil :KK66:)

ıstanbuldakiler ne güzel şanslı..herşeyden bol ve ucuza bulabilmek mümkün..ee ankaralılar biz napcaz..nerden alınırki böle şeyler uygun ve güzel..söleyin bakayım.ben daha ankarayı tam bilmiyorum çünküü..

merhaba kızlar muhabbet koyu bakıyorum .Kızlar ya ben bebek hareketlerini hissetmeye sanırım başladım ama bazen gaz hareketi diyorum bazen bebek diyorum bazen hiç hissetmiyorum normal mi bunlar ya benim gibi geç hisseden yada hala hissetmeye çalışan varmı...

merhaba canım ben 18.haftadayım daha 1 haftadır pıt pıtlar hissediyorum o da her zaman değil:) sen kaçıncı haftadasın canımm

İstanbuldakiler ne güzel şanslı..herşeyden bol ve ucuza bulabilmek mümkün..ee ankaralılar biz napcaz..nerden alınırki böle şeyler uygun ve güzel..söleyin bakayım.ben daha ankarayı tam bilmiyorum çünküü..

bende ankarayı bilen kişi olaraktan bunların ucuzu nerde hiç bilmiyorum
hatta piyasayı senden öğreniyorum biliyosun:)))

eminönünde bi han var havuzlu han olarak geçiyo adı sadece bebek malzemeleri satan dükkanlardan oluşan bi han. a dan z ye herşeyin alıp çıkabilirsin. ufacık mendilden o da takımına kadar. bi haftasonu eşimle ben bebişimin ilk cicilerini ordan almıştık. fiyatları bir çok yere göre uygundu da.

eminönünde bi han var havuzlu han olarak geçiyo adı sadece bebek malzemeleri satan dükkanlardan oluşan bi han. a dan z ye herşeyin alıp çıkabilirsin. ufacık mendilden o da takımına kadar. bi haftasonu eşimle ben bebişimin ilk cicilerini ordan almıştık. fiyatları bir çok yere göre uygundu da.

Canım bizde oradan aldık o chicconun emzikli biberonları orada alt katta 13tl ayrıca nakite %10 indirim var ama bir üst katta 18tl dikkat edin derim havuzlu hanın alt katınca chicconun indirim yeri var her şey var orada zaten alışveriş sepeti ile geziliyor. Pijama takımları 2,-3, katlarda 5tl filan çok sevimliler 12li bezleri 5tlye aldım(ağız bezi)

bende ankarayı bilen kişi olaraktan bunların ucuzu nerde hiç bilmiyorum
hatta piyasayı senden öğreniyorum biliyosun:)))

Yani evet nasıl ankaralısın sen şekerim..ama gerçi ankarada istanbulla kıyaslanamazki bu konulşarda.yani pek seçenek yok.hemde herşey çok pahalı burda..ahh ahhh benim izmirimdede herşey bol ve ucuzdur..bende artık bazı şeyleri annemlerden aldırırım napayım.burda kazıklancağımıza..

Yani evet nasıl ankaralısın sen şekerim..ama gerçi ankarada istanbulla kıyaslanamazki bu konulşarda.yani pek seçenek yok.hemde herşey çok pahalı burda..ahh ahhh benim izmirimdede herşey bol ve ucuzdur..bende artık bazı şeyleri annemlerden aldırırım napayım.burda kazıklancağımıza..

canım başka şehirlerle kıyaslama imkanım olmadığımdan ve senin gibi torpilli olup sipariş de edemeyeceğimden:kedi: güzel ankaramda ne varsa onu alıcam:) çünkü bana normali bu geliyorrr:hulya:
nasıl ankaralıyım ben sabah 8:30 unda ofise girip akşamın 7 sinde işten çıkan c tesi dahi 18 e kadar çalışıp bi pazarı kalan onda da sayılı mağazaları gezebilen genelde avm lerde olan garip çilekeş ankaralı:nazar:
senin gibi öğle tatilimmi var kızım benimm:eek:lmaz:

annem geçen gün ulusta bi yere gitmiş kızlar banada annem ankaradan alışveriş yaptığı için söyliyeyim büyük bi bebek mağzasıymış hatt bebek çeyiz gibi bi şey adını unttum ama ucuz mu bilmiyorum güzel şeyler olduğunu söyledi. bide sanırım siteler tarafında yanlışta olabilir tam öğrenip söylerim bi mağaza varmış bebek kıyafetleri süpermiş oranında fiyatlarını bilmiyorum.annemin bi arkı torunu güzel giyiniyormuşda annemde sorunca ordan aldıklarını söylemiş

offf bıktım bu elektrık kesıntılerınden yaaaa bı su kesılır bı elektrık...

kıslar ben cıkıyorum opuyorum hepınızı gıdıp yemek ısını halledeyım pısmısmı bı bakam optummmm

günlerdir selam bile veremedim, gider ayak güzel anneler ve bebişlerine bir merhaba demek istedim.

sevgili anneler ve bebişleri nasılsınız, keyifler yerindedir inş. şu saatten sonra artık herkese güzel bir akşam diliyorum...
selamlar...

yaşasın ben yine hissettim içimde bi şeler kıpırdanıyo sanki çok güzel ya ama biraz acı gibi sizede öyle oluyor mu anlatamıyorum o kadar garip ki sanki toplu iğne var biri içerden derinlerden gezdiriyor karnımda :))

X