2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hosgeldın canımmm

hoşbuldum tatlım..burda göremeyince facedeki sayfaya not düşmüştüm canım. arkadaş olarak ekledik diye mi bilmiyorum ama ben grup sayfasına girmeden yazdıklarınızı profilimde görüüyorum canım.

kızlar şimdi ben bebek odası almaktan vazgectım esımle dusunduk masrafımız cok olcak daha evımzıızn hıc bı esyası yok o yuzden burda kullndıgım 4 kapaklı kucuk ahsap dolabım var baya guzel kullanılır... aynı rengınden buyuyen karyolalardan alcaz... belisin aynı rengınden buldum hatta bıde sıfonyer yaptırcam aynı renkte... kızımın odası krem-pembe olcak... nası sızce olamz mı???

Son düzenleme:
BıZ GELDıK KUZUMLA, NASILSINIZ BAKıM

i670678_serin-serin.jpg

hoşbuldum tatlım..burda göremeyince facedeki sayfaya not düşmüştüm canım. arkadaş olarak ekledik diye mi bilmiyorum ama ben grup sayfasına girmeden yazdıklarınızı profilimde görüüyorum canım.

alla alla neden kı...??

Selam kızlar, nasılsınız.ben yine burnumun tıkanıklığınan sabahın 7 sinde kalktım. Uyuyamadım ,2 saat bekledim ,su buharı yaptım, fayda etmedi. Sonra kocişim gitti viks krem aldı, suda eritilenden. Ondan az bişey yaptım, biraz rahatladım.Sonra tekrar uyudum.Telefon çalmasa hala uyuyodum.Dün doktora gitmiştim, antibiyotik verdi Romamycine ismi.Birde öksürük şurubu. Bu antibiyotiği kullanan oldu mu hiç ?

kızlar şimdi ben bebek odası almaktan vazgectım esımle dusunduk masrafımız cok olcak daha evımzıızn hıc bı esyası yok o yuzden burda kullndıgım 4 kapaklı kucuk ahsap dolabım var baya guzel kullanılır... aynı rengınden buyuyen karyolalardan alcaz... belisin aynı rengınden buldum hatta bıde sıfonyer yaptırcam aynı renkte... kızımın odası krem-pembe olcak... nası sızce olamz mı???

Neden olmasın tatlım fıstık gibi olur. Önemli olan masraf edip sonra sıkışmak değilki sağlıklı temiz şirin bir oda olması sen evde kendin de ufak şeylerle süslersin herşey parayla alınmaz. Anneannem kapı süsü örmüş bebeğe ben mesela onu asıcam kapısına (hastane kapısına başka süs alsam da eve asıcam) çünkü o çoğundan daha değerli benim gözümde o yüzden bence süper olur. İstersen kulp alabilirsin hayvan desenli filan dolap için. Halısını da kulplara uydurdun mu oldu bitti

kızlar bu alt degıstırme konusunda ben bu tur seylerden acayıp tıksınen bı ınsanım... annemde kendı cocugun olsun yaparsın dıyo:::) aynı sekılde baskasının kasıgından falan ymem ısırdıgı yerden ısırmam(eşim harıc tabı) o yuzden bebegımde nolcak merak edıyorum...

ya işte dedim ya korkulu rüyam diye kaşık maşık önemli değil de alt değiştime korkutuyor herkes çocuğun başka diyor tabi öledir de ne bileyim:)))

merhaba güzel anneleer :)

merhaba canım hoşgeldin :))

olur canım bende öle yapıcam
gardolabımız hazır:)) yatak alıcam şifonyer bide alt değiştirme ünitesi:))
hopp oldu bitti:)) dediğin gibi masrafımız zaten çok olucak o nedenle elimizdekileride değerlendirmemiz lazım dimi ama:)

BİZ GELDİK KUZUMLA, NASILSINIZ BAKİM

i670678_serin-serin.jpg

hoşgeldiniz tatlım
bu ne şekerlik böyleeeŞeniz

Bu arada Şeyma benimde mide bulantım devam ediyo. Bi türlü geçmedi.Birde 62,5 la hamile kaldım ben, 58,5 a düştüm.Şimdi 61 oldum. ınşallah çok kilo almam. zemuszemus kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Selam kızlar, nasılsınız.ben yine burnumun tıkanıklığınan sabahın 7 sinde kalktım. Uyuyamadım ,2 saat bekledim ,su buharı yaptım, fayda etmedi. Sonra kocişim gitti viks krem aldı, suda eritilenden. Ondan az bişey yaptım, biraz rahatladım.Sonra tekrar uyudum.Telefon çalmasa hala uyuyodum.Dün doktora gitmiştim, antibiyotik verdi Romamycine ismi.Birde öksürük şurubu. Bu antibiyotiği kullanan oldu mu hiç ?

hoşgeldin canım geçmiş olsun
geçmedi bi türlü illet hastalık yaaa:gitme:
ben hiç antibiyotik kullanmadımda inşallah faydası olur canımŞeniz

Neden olmasın tatlım fıstık gibi olur. Önemli olan masraf edip sonra sıkışmak değilki sağlıklı temiz şirin bir oda olması sen evde kendin de ufak şeylerle süslersin herşey parayla alınmaz. Anneannem kapı süsü örmüş bebeğe ben mesela onu asıcam kapısına (hastane kapısına başka süs alsam da eve asıcam) çünkü o çoğundan daha değerli benim gözümde o yüzden bence süper olur. İstersen kulp alabilirsin hayvan desenli filan dolap için. Halısını da kulplara uydurdun mu oldu bitti

aaa bak kulpları hıc dusunmemıstım...bak olabılır... aynı sekılde halısı perdeıyle uyumlu olca bordur dusunuyorum bıde

X