2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben de iyiyim şükür. bu sabah biraz nane mollaydım yine ama inş akşama düzelirim yine midem fena bugün.

dikkat et canım ya ama çok normal bu durumlar hamişlik bünyeyi sarsıyo malesef

canım valla çok şaşırdım demekki doktora göre değişiyo
ben 6 kilo aldım deseydim topa tutardı herhalde ben de zayıfım ama 3 kilo aldım diye kızmıştı yaklaşık aynı zaman denk geliyo ondan sonrada tartıdan inmedim zaten

valla aynen öyle canım benimd eiçim rahat şimdi balık etli bi hatun oluverdim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 napalımm bende tartıdan inmiyorum ama iştahımda öyle deli gibi de açılmadı ciddiyim bu konuda hani çok istahlansamda kilo alsdam derim sefam olsun yiyomda alıyom ama öylede değil tatlı herhalde direk yarıyo umrumda değil valla çok takıyodumda artık takmıyorum bebişimin sağlıklı olduğunu öğreneyim başka bişey istemiyorum canım

canım ben ilk kez gördüm bunu çok da hoşuma gitti bebek için bi sakıncası olmazsa ben de almak isterim

Canım bebek boğulmasın diye bu. Hani sırt üstü yatıp kusarsa boğuluyorlar ya bu olunca sırt üstü yatamıyor. Yani al bence fiyat da iyi

Seymacım ben sana neler bulurum daha dur zevklerimiz uyuyorsa tamammmmm

didemcim ben hiç kilo vermedim ama hamileliğin başında 68 kiloydum şimdi 74 kilo olmuşum gerçi boyum uzun kilolu gözükmüyorum görenler hala aynısın diyor 5 ayda iyi gibi geliyor banada kilom ama fazla almamaklazım herhalde :)

Canım bebek boğulmasın diye bu. Hani sırt üstü yatıp kusarsa boğuluyorlar ya bu olunca sırt üstü yatamıyor. Yani al bence fiyat da iyi

Seymacım ben sana neler bulurum daha dur zevklerimiz uyuyorsa tamammmmm

evet öyleymiş de hani bebeğin doğasını bozar mı diye düşündüm bi an, iyice tembelliğe alıştırcaz biz bebişleri ama insanın içi rahat olur en azından kendiliğinden dönmez

Benim bu halime kimse laf atmaz valla saçlarım 12 saatte yağlanıyor kalçam şişti göbek desen aldı başını gitti. Makyaj yapmıyorum (eşim korkuyor bebeğe bir şey olur diye) saç kestirmiyorum(annem ömrü kısalır dedi) eeeee yani saldım olsun ama en mutlu olduğum dönemdeyim en azından son 2 haftadır kendimi çok mutlu hissediyorum gerisi boşşş

Benim bu halime kimse laf atmaz valla saçlarım 12 saatte yağlanıyor kalçam şişti göbek desen aldı başını gitti. Makyaj yapmıyorum (eşim korkuyor bebeğe bir şey olur diye) saç kestirmiyorum(annem ömrü kısalır dedi) eeeee yani saldım olsun ama en mutlu olduğum dönemdeyim en azından son 2 haftadır kendimi çok mutlu hissediyorum gerisi boşşş

anaaaa kocalar fazla karısmasın ya bu ıslere...:):)

işte budurrrrrrrrrrrrrrr alkisalkisalkis alkisalkisalkis

sitaarecim bana geçen gün o ıslak bezlerden bir Dergi verdi hani bahsetmiştim aldım diye :))) sakladım hemen :)) bişey olmaz heralde dururken dimi?

öyle deme didemcim resimlerine baktım valla çok güzel hatunsun maşallahın var :)

anaaaa kocalar fazla karısmasın ya bu ıslere...:):)

Ya benim kayınvalidemden çok kocam karışır ama zaten ben de pek makyajı filan sevmem ama eşime gelince her konuda fikri vardır ben pek dinlemesem de opuyorumnanaktan

öyle deme didemcim resimlerine baktım valla çok güzel hatunsun maşallahın var :)

Öyle idim son 5 aya kadar neyse ya belki de bana öyle geliyor eşime göre çok sevimli olmuşum(uyuz oluyorum çok çekiciden çok sevimliye döndük ya) Neyse doğsunlar onlara bakarken yine inceliriz bir de kuaförde saçları bakıma sokup kestirdik mi tamam :asigim:

sitaarecim bana geçen gün o ıslak bezlerden bir Dergi verdi hani bahsetmiştim aldım diye :))) sakladım hemen :)) bişey olmaz heralde dururken dimi?

yok canım bişi olmaz heralde ben de alalı 1 ay oldu aldığım diğer eşyalarının yanında duruyo. ağzı açılmazsa güneş görmezse etkilenmez sanırım.

Ben de bebek arabası alınca yanında chicconun bebek bakım çantasını verdiler içinde çıkan şeylerin arasında 1 tanede o ıslak mendillerden vardı. Bende onu saklıyorum

Ya benim kayınvalidemden çok kocam karışır ama zaten ben de pek makyajı filan sevmem ama eşime gelince her konuda fikri vardır ben pek dinlemesem de opuyorumnanaktan

Benımkıde cok karırısır ya... sevmıyorum herseye karısan erkek... aynen dedıgın gıbı her konuda bı fıkrı var benımkınındee

Öyle idim son 5 aya kadar neyse ya belki de bana öyle geliyor eşime göre çok sevimli olmuşum(uyuz oluyorum çok çekiciden çok sevimliye döndük ya) Neyse doğsunlar onlara bakarken yine inceliriz bir de kuaförde saçları bakıma sokup kestirdik mi tamam :asigim:

ahhh tatlım bana kuafor deme... kuafor nedır neyapar herseyı unuttum bennnnn

Ben de bebek arabası alınca yanında chicconun bebek bakım çantasını verdiler içinde çıkan şeylerin arasında 1 tanede o ıslak mendillerden vardı. Bende onu saklıyorum

bebek arabasını aldın mı bile :) baya erkencisin tatlım. ben de düşünüyorum almayı bi yandan da ya alırım başka bi model çıkarsa diye bekliyorumkaydirigubbakcemile3

X