2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba güzel annişler bu gün temizlik yaptım oğluşu uyuttuktan sonra hertaraf mis gibi oldu sizler nasılsınız bakalım biz iyiyiz öpüyoruz hepinizi

merhaba kızlar oğluşumun sarılığı 15 e düştü bende her dk emziriyorum inş geçicek ....

teşekkür edrim pelincim içimi biraz olsn rahalattın annelik zormuş cidden hamileliği doğumu sonrası...baya doldum ben tutamadım artık bugün kendimi ağladım sanki ben anne değilim sadece süt veriyorum gibi bişey.. Allah yardımcımız olsun

allah bağışlasın bebeğini güle güle büyüt.

ben sezeryandan çok memnun kaldım.ilk gün kendim kalkıyodum yataktan.eve gelincede bebeğime baktım.tabi çokta rahat olmuyo ameliyat sonuçta ama korktuğum gibi deildi.dikkatli ve kontrollü şekilde hareketlerle sıkıntım olmadı.inş sende çarçabuk iyileşirsin.

cnm bence önemli deil ama dr una sor istersen.benimde dikişimin sağ ucunda böle yara gibi bişi olmuştu bantı açınca gördük.banyodan sonra hafif akıntı oluyodu acısı falan pek olmadı öle kendi geçti.dr önemsiz bişi reaksiyon göstermiş sadece dedi.

merhaba güzel annişler bu gün temizlik yaptım oğluşu uyuttuktan sonra hertaraf mis gibi oldu sizler nasılsınız bakalım biz iyiyiz öpüyoruz hepinizi

ohh ne güzel temiz temiz oturun oğluşunla.valla bende sabahları doruk bey i zar zor uyuttuktan sonra koştur koştur temizlik yapıyorum.tam balkonun yarısındayken uyanır kuzum biliyo sanki :ecrin_bebek:

olsun neticede bitirmişsin :lepi:
o duş işi çok fena yaaa.bende allaha emanet ede ede dualarla giriyorum nasıl yıkanıyorum bilmiyom hızlı hızlı kaydirigubbakcemile3

canım çok teşekkür ederim inş. hep beraber güzelce büyütürüz bebişlerimizi, zamanla alışırım herhalde artık inş. en kısa zamanda düzelir de ben de bebişimle rahatça ilgilenirim, yoksa şu an zorlanıyorum bebeğimi kaldırırıken yatırıken falan.

merhabalar kızlar ben 6 ağustosta doğurdum ama oğlum asla 2 saat üstüste uyumuyor sütüm de çok az

gözün aydın hayırlı olsun.valla benimkide uyumuyor.uyku işine bi çözüm bulabilsek herşey çok daha kolay olacak.sütün içinde bol bol sıvı tüket.sık sık yemek ye.bir de humana still tea var süt arttırıcı çay tavsiye ederim.

olsun neticede bitirmişsin :lepi:
o duş işi çok fena yaaa.bende allaha emanet ede ede dualarla giriyorum nasıl yıkanıyorum bilmiyom hızlı hızlı kaydirigubbakcemile3

aaahh ahh o uzuuun uzuun banyolar bakımlarr artık çok uzaklarda.1 saatlik banyo ve banyo keyfi 10 dk da bitiyor.

merhabalar kızlar ben 6 ağustosta doğurdum ama oğlum asla 2 saat üstüste uyumuyor sütüm de çok az
selam canım nerelerdesinnnn.
mama veriyormsunn eğer sütün azsa ver derim özellikle uykuya geçmeden önce güzel uyuyor o zman.

çok canım sıkkın ama uzun uzun analtmak istemiyroum geçende anlattım biraz kimse ilgilenmedi((
bugün evlilik yıldönüm ama boş. oğlum hayatımın en güzel hediyesi ona şükrediyorummm yoksa kimseye değmiyorrr
bugün emzirirken parmağım gözüne çarptı oğlumun canı acıdı hemen memeyi verdim sustu ama içim gitti ağladımmm . Allahım hepimizin bebeişlerine sağlıklı uzun ömür versin yanımızdan ayırmasın.

selammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm herkese :)

bugün çok mutlu oldum çünkü kocişten notebook geldi :) artık sizi cep telefonumun ekrarnından takip etmicem :) şükür kurtuldum ve tekrar pc sahibi oldum :)

başım çok ağrio ya nie acaba dünde ağrımıştı..

merhaba kızlar bişey sorcam sizlerde 7 kırkı diye bişey var mı..Bizde varmış annem söyledi bugün tel ama kendisi uzakta doğumda geldi gitti...ay bir sürü şey söyledi 40 arpaya 40 ihlas okunacakmış suya katılıp bebekte annede banyo yapacakmış falan sizlerde böyle bişey varmı...

cnm ilgilenmez olurmuyuz.takma kafana.gerçekten en önemli varlık bebeklerimiz artık.
kıyamam oğlunaaaaaaa......

cnm 7 kırkını duymamıştım hiç.bizde yarı kırkı ve kırkı yapılıyor.

slm cnm
hadi güle güle kullan
uykusuzluk ve yorgunluktan olsa gerekakannehir

valla öyle bişi duymadm ama yarı kırkı duydum c.tesi yarı kırkımız çıkıo annem 20kaşık su banyo felan bişiler sölüodu :)

biz yarı kırkda yaptık şimdi 40 ımız geliyo o zamanda yapıcaz 40 kaşık suya birer ihlas süresi okunup anne ve bebek banyo yaptıktan sonra o suyu başlarından aşağı dökerler.bide 40 çıkar işte bi yere gidilir mümkünse deniz aşırı bi yere.biz avrupa yakasına geçicez bakalımm

Benimde dün evlilik yıldönümümdü 1 eylül aynı şeyleri bende düşünüyorum canım napalım kader...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…