2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kız normal doğum olduya ondan korkuyorum acaba acırmı diye uf ya valla bizimki delirmek üzere ne kadar kaldı diye sorup duruyor beyfendi :))

kız normal doğum olduya ondan korkuyorum acaba acırmı diye uf ya valla bizimki delirmek üzere ne kadar kaldı diye sorup duruyor beyfendi :))

Ay bende normal doğurmak istiyodum, ama olmadı. O yüzden sezeryan olanlarda bi değişiklik olmaz .Normallerde de olmaz herhalde kız. O kadar normal doğuran var, sonra 2. yi nasıl yapıyolar .Demek ki acımıyo :KK70:

ne guzel muhabbetteydık benım pasa uyandı sabahtan berı tam uyutuyorum cıs yada kaka yapıyor altını alırken uyanıyor tekrar uyutmak ıçın meme ver tekrar alt değiştir ne oldu bugun benım oğlusuma bılmem ...babasına bırakmıstım bakınıp duruyormus bı yıkayalım emzırımde belkı uyur yoruldum yawww ev ısı oğlum yemek derken aksam olmus gunlerım sastı....
hepınızı opuyorum basl bebıslerıde mısss gıbım kokluyorum

herkeze merhaba... uykusuzluktan oluyorum 2 gundur acayıp huzursuz kızım... gaz sancılarımız arttı baya...yavrum uykusunda bıle durmadan ınlıyo ıkınıyo:KK43::KK43::KK43:

kızlar daha önce de sormuştum.bebeğimin yüzünde sivilce gibi şeyler çıktı.şimdi geçmişe baktım da bugün konuşulmuş yine.bizimkiler başta bembeyazdı iltihaplı gibi.şimdi kurumaya döndü.bebeğim patlatır diye eldivenlerini hiç çıkarmıyordum.bugün banyo sırasında iki yanağını da çizmiş galiba bi baktım kan .temizledim ama korkutuyor bunlar beni ya.napsamki?

selam canlar

Bugün ne sıcak vardı böyle :KK43: evi temiZledim bi güzel
Tabi arada uras efendiyi emzir poposunu yıka temizle yemek hazırla derken oldu akşam..

Gögüm çok sızlıo hatta maşalah deyim ama şakır şakır akıo
Acaba bende sağıp buzluğa mı atsam
O gögüs pedlerinden günde 3 tane bitiriorum
Aslında oğlum güzel emio ama o uykudayken doluo gögüslerim:KK43:

Bu göbeğim canımı çok sıkıo hala gitmedi
Sanırım kalcak böyle
Siz naptınız gitmesi için
Yokmu bi önerisi olan :KK43: moralim çok bozuluo
Kendimi çok kötü hissediorum :KK43:

kociş 11 de gelio o gelince ev gezmesine gitsek bişi olmaz demi
Çok sıkıldım ben hiç çıkmadm evdwn doğumdan beri :KK43:
Hani 40ı çıkmadan evden çıkılmaz derler ya ? :KK43:

canım hurafe onlar.keşke benim oğlum dursada bende gidebilsem.bide eşim geç geliyo zaten.yalnızım evde çok sıkılıyom.nerdeyse 1.5 aydır evdeyim.offff be ben alışkın deilimki.oğlum dursada gezsem yineee.

slm kızlar benim göğüsler çok kötü oldu sürekli sancı giriyor iğne batıyormuş gibi oluyor tam acısı geçti derken şimdide süt birikmeye başladı göğsümde, inanılmaz sancı yapıyor sağmam lazımmış doktoruma sordum sürekli boşalana kadar emzir ya da sağ dedi ama bebiş çok ufak ya garibim hemen doyuyor onun midesinden ne olacak ufacık bişey, çok emzirincede gazı çok olmaya başladı ne yapmam lazım, kociş evde eczaneye gönderdim pompa alsın diye ama bi taraftanda istemiyorum pompayı...Çünkü bir iki gün içinde düzelirse göğüslerim boşuna almış olucam benim gibi olan var mı arkadaşlar almamız iyi oldumu acaba?

İlk defa bu gece bende de oldu. Ağrısından uyuyamadım nerdeyse. Elliyorum göğsümü sert sert kitleler var sanki. Eşim de eczaneden wee'nin pompasını almış biraz rahatlatmak için göğsümü. Kaynattım ama daha kullanmadım. Fiyatı da 7 tl imiş. Arada kullanmak için alıp bulundurulabilir yani.

ben uzuuun süre bakamadım buraya ilk defa bugün oturdum yazıyorum.
zaten ilk günler ev kalabalıktı.sonra herkes gitti babannem kaldı o da cuma
gitti bugün ilk defa bebemle yalnızım ama çok güzel bir duygu valla.

Canımm..babaanne kırkın çıkana kadar duracaktı..ne oldu erken gitmiş sanki.

kızlar naptık biz böyle yaaa 59 doğumdan sadece 10 tanesi normal doğuummm:1shok:

Ama biliyorsun ne kadar bekledik..olmayınca olmuyormuş demekki.

şimdi baktımda benim oğlum çok becerikli iki tepikte battaniyesini açıyor.kışın ne yapıcam ben geceleri hep kontrol etmem lazım.ayaklar uyurken bile faaliyet halinde hayret bişi valla.

Valla benim kızım da üzerinin örtülmesine izin vermiyor..ayakları ile ite ite açıyor.

bence bizimkiler bekleye bekleye gebermiş

Valla ben de öyle sanıyordum ama..yani hamileliğin son zamanlarında bana bunu hissettiriyordu da..şimdi hiççççç bişi yok ama. Kızını buldu ve herşeyden geçti sanki. Ve bu durum beni çok üzüyor. Ben daha istekle bekliyorum sanki şu 1 ayın geçmesini
. :KK43:

Ben kaçtır çıkıyorum vallaaa..sadece arada bebiş huzursuzlanabiliyor..onun dışında bi yan etkisi olduğunu sanmıyorummm. kaydirigubbakcemile3

kızlar daha önce de sormuştum.bebeğimin yüzünde sivilce gibi şeyler çıktı.şimdi geçmişe baktım da bugün konuşulmuş yine.bizimkiler başta bembeyazdı iltihaplı gibi.şimdi kurumaya döndü.bebeğim patlatır diye eldivenlerini hiç çıkarmıyordum.bugün banyo sırasında iki yanağını da çizmiş galiba bi baktım kan .temizledim ama korkutuyor bunlar beni ya.napsamki?

Ben eldiven takmıyorum hiç.Yüzünde sivilce gibi şeylerden çıkıyo benim kızımında ama çok az şimdilik.yıkadım bugün kuzumu,rahatladı.opuyorumnanaktan

Çık canım ne olucak,biz çıktık kaç kere.hatta bugün kandırabilirsem kocişi yine çıkarız. aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
X