2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

valla bizim öyle bir gaz problemimiz yok doktor artık kullanma dedi eğer bebek ağlarsa ve susmazsa saç kurutma makinesini ve ya elektirikli süpürgeyi aç susar dedi

sevindim olmamasına.bende yavaş yavaş azaltıyorum şurubu.alışıcak diyede korkuyorum çünkü.

annemde nerde kaldı yaww
açımmmmm.yemek yapmış getiricekti bana.ekmek bile kalmadı evde.unutmuşum eşime sölemeyi.annem gelsede yemek yesem yaaaaaaaaaaa.

sevindim olmamasına.bende yavaş yavaş azaltıyorum şurubu.alışıcak diyede korkuyorum çünkü.

canım ben çok sıkıştığında veriyordum sende öyle yap hem alışmamış olur birde o şurup bir aylık bilmem biliyormusun açıldıktan sonra 1 ay içinde ya bitireceksin yada atacaksın ben attım haberin olsun

canım kabızlık için bi çay kaşığı hakiki zeytinyağı önermiş bi çok anne vede çok işe yaradığını söylemişler.

teşekkür ederim deniycem

hangi surubu kullanıyorsunuz

damlacım bu yeni bebek primadan memnunmusun ?? gerci bizim az kaldı ama hep sıkıyo hemde sanki iki gündür kızımda azıcık kızarıklık var ?

bende şişeyi dikeyim bari :)[/QUOTE]

[/QUOTE]

Memnunum canım, pişik falan yapmadı bizim kızda.Ama her bebekte aynı olmaz.Senin kuzuş daha hassastır belki.doktor kontrole gittiğimizde altına falan da bakmıştı, pişik yok demişti.Hala normal kızımın pompişi . :) Senin kız kaç kilo oldu şimdi ?

Memnunum canım, pişik falan yapmadı bizim kızda.Ama her bebekte aynı olmaz.Senin kuzuş daha hassastır belki.doktor kontrole gittiğimizde altına falan da bakmıştı, pişik yok demişti.Hala normal kızımın pompişi . :) Senin kız kaç kilo oldu şimdi ?[/QUOTE]

biz 15 günlükken gittik ve doktorumuzu değiştirdik anadoluda ki doktora gidiyoruz artık 15 günlükken 3800 olmuş
ilk gittiğimizde kilo vermişti birdaha bayramda sonra gideceğiz ama merak ediyorum ne kadar oldugunu

biz 15 günlükken gittik ve doktorumuzu değiştirdik anadoluda ki doktora gidiyoruz artık 15 günlükken 3800 olmuş
ilk gittiğimizde kilo vermişti birdaha bayramda sonra gideceğiz ama merak ediyorum ne kadar oldugunu[/QUOTE]

Aşı falan yaptılar mı? Bizimkinin 2. aşısı 13 eylülde olucak.

olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
ilk gittiğimizde kilo vermişti birdaha bayramda sonra gideceğiz ama merak ediyorum ne kadar oldugunu

Aşı falan yaptılar mı? Bizimkinin 2. aşısı 13 eylülde olucak.[/QUOTE]

bizimkinin ilk asısı doğdugunda yapıldı ikincisi de 13eylülde araya bayram giriyoya demek doktorda karşılaşacağız :)olumunekankayizsmile
belki kocişler tanışıyordur yada tanışırlar :)vereliniortak

olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Aşı falan yaptılar mı? Bizimkinin 2. aşısı 13 eylülde olucak.

bizimkinin ilk asısı doğdugunda yapıldı ikincisi de 13eylülde araya bayram giriyoya demek doktorda karşılaşacağız :)olumunekankayizsmile
belki kocişler tanışıyordur yada tanışırlar :)vereliniortak[/QUOTE]

Bİzimki de ilk doğduğunda oldu bi tane,2. yi sağlık ocağına çağırdılar.Siz hastanede mi vurdurucaksınız.Bi de sağlık ocağına gittin mi hiç? Vitamin verdiler bizim kıza.Yukardaki sağlık ocağında çağırıyolar hep. Ama 2 ay sonra burdakine geçicez.Bu daha yakın.

Bİzimki de ilk doğduğunda oldu bi tane,2. yi sağlık ocağına çağırdılar.Siz hastanede mi vurdurucaksınız.Bi de sağlık ocağına gittin mi hiç? Vitamin verdiler bizim kıza.Yukardaki sağlık ocağında çağırıyolar hep. Ama 2 ay sonra burdakine geçicez.Bu daha yakın.[/QUOTE]

ben sağlık ocagına da gidiyorum da hastahanede vuruyormuş doktor öyle dedi ama bilmiyorum galiba sağlık ocagında vurdurucam birde bizim konutlar sağlık ocağındayız ya orada doğum kontrolü ile ilgili bişiyler söylediler 40ından sonra ne yapıcaz bilmiyorum :) sen karar verdinmi ?

kızlar naptık biz böyle yaaa 59 doğumdan sadece 10 tanesi normal doğuummm:1shok:

doktorların sezeryan kolaylarına geliyor sanırım, her şey planlı. beni de sezeryan olsun diye çok sıkıştırdılar ki, sezeryan olsaydım yumurtalık kistim vardı o da alınacaktı. sonuna kadar normal diye direttim ve 10 dk aralıklı düzensiz sancıyla gittim hastaneye, 1 saat içinde de kızım doğdu...

kilo verdiniz mi bu arada ben 74 ile doğuma gittim suan 66 ym zaten 63 ile hamile kalmıştım bir 60 düşsem yeter ama inş yakın zamanda düşücem :)

85 ile hamile kalmıştım. hastaneden 96 ile doğuma gittim. Hastaneden döndüğümüzde 89 kg idim. bugün 5. gün 87 leri de gördüm:) inş. dahası da gider, yeterince fazlayla başlamıştım zaten:)

maşallah bende 10 bucukta hastahaneye girdim 1:25 de kızım doğdu cok uzun sürmedi sadece 10 dk. cok kötüydü sonra bitti

ben sağlık ocagına da gidiyorum da hastahanede vuruyormuş doktor öyle dedi ama bilmiyorum galiba sağlık ocagında vurdurucam birde bizim konutlar sağlık ocağındayız ya orada doğum kontrolü ile ilgili bişiyler söylediler 40ından sonra ne yapıcaz bilmiyorum :) sen karar verdinmi ?[/QUOTE]

Konutlar mı, bilmiyorum ben orayı. Çamlık sağlık ocağı bizim gittiğimiz ama sahildekine geçicez yakında. 40 ından sonra ne yapıcaz bende bilmiyorum kaydirigubbakcemile3 Karar vermedim hala.

doğum kontrolüne karar veren yok mu ?? kimse kardeş yapmıcakmı ??

Kardeş mi ? Ben doğurduktan sonra bi daha çocuk doğurmam dedim kız.kaydirigubbakcemile3 Ama şimdi tabi daha farklı düşünüyorum.kaydirigubbakcemile3 Kardeş düşünmek için çok erken. Kuzumu büyütmem lazım önce. Sen hemen mi istiyosun yoksa ? PPP sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…