2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bıberon daha hıc denemedım alırmı bılmıyorum ama yalancı memeyı suratını burusturup ıstemıyor bıtek babamız aldırtabılıyor onuda almazsa zaten dırek memede ne yapıcam bılemıyorum ağzından cıktığı gıbı mıkırdanıyor :)))))))

canım bendede var caydan sen nezaman basladın vermeye daha benımkı 2 haftalık cay ıçın kucuk değıllermı yada nezaman baslamak gerekır

üzerinde 1.haftadan sonra yazıyor ama ben 2.haftadan sonra vermeye başladım.rezene papatya yada gece çayı hatta ıhlamur kaynat azıcık ver bişicik olmaz.ben ablamın oğlundan tecrübeliyimde.

cnm ben kestane şekeri aldırdım kendim başka bişi almak isterdim hatıra ama çıkamadımki.artık bayramdan sonra kontrole gidicem ozaman güzel bişi alırım.sen bişi aldınmı?

yok almadım almak istiyorum da şöyle farklı bişi olsun kadının heryeri çiçek
dolmuştur farklı fikri olan var mı diye sormuştm...kalıcı hatıra bişi olmalı demi
ama ben de düşündüm şöyle en iyisinden baklava falan ama zaten bayram geliyo
kalıcı bişey olsun bari diyorum...

cnm sütün akacağına sağ zaten.ben sonra gerek yok diye söledim.allah dahada arttırsın inş sütlerimizi.mesela ben emzirirken diğer göğsümde sızlıyor bakıyorum akıyo.hemen kapatıyom ucunu akmıyo.

aynen öyle irde o gelince zınk diye uyanıyo yeni bile uyusa ben anlamadım gitti birde canım kızım babasının kokusunu da mı alırmıs demezmi cocuk daha 20 günlük nasıl ayırt etsin ama işte gelde anlat iki dakika seviyo sonra karnı acıkmış kızımın annesi alsada emzirse sanki ben bilmiyorum azıcık ağlasa annesi koş koş oluyo zaten sütcü ramiz muamelesi görüyorum

kilo verdiniz mi bu arada ben 74 ile doğuma gittim suan 66 ym zaten 63 ile hamile kalmıştım bir 60 düşsem yeter ama inş yakın zamanda düşücem :)

üzerinde 1.haftadan sonra yazıyor ama ben 2.haftadan sonra vermeye başladım.rezene papatya yada gece çayı hatta ıhlamur kaynat azıcık ver bişicik olmaz.ben ablamın oğlundan tecrübeliyimde.

tesekkur ederım canım valla yıne herseyı bırbırımızden oğrenıyoruz coookk sevıyorum burayı

yaaa bak bunu öğrendiğim iyi oldu...sürmem ben de vucuduna sürüyordum da elimde
kalanları da yüzüne sürüyordum ama çok kötü oldum yavrum..

ya su olayını ben de sorayım dr.a bari yazık günah susuyorsa bide..
hazır aldığımız suyu kaynatıp soğutup veririm bişeycik olmaz demi ama...

hülya ben ce çay vereceksen humananın rezene çayını ver gaz için iyi geliyormuşş
ben aldım 1 kutu duruyor gaz problemimiz olursa hemen vericem...

ay sorma benim kocacım da bana sütaş diyo.sinir oluyom.ikide birde aç bu heralde baksana aranıyo al emzir hemen diyo.sanki ben aç bırakıcam çocuğu.

ben 56 le hamile kalmıştm.66 ile doğuma girdim.
hastaneden geldik 61 dim sonrakinde 59 şimdii 56 yım:)))
daha çok veririm diye korkuyorum zayıf olmak istemiyorum 55 ten aşşa
düşmemeliyim...

ay sorma benim kocacım da bana sütaş diyo.sinir oluyom.ikide birde aç bu heralde baksana aranıyo al emzir hemen diyo.sanki ben aç bırakıcam çocuğu.

haaa haaaa demekkı butun kocısler aynı muameleyı yapıyor :))))))))

fundacım ben 80 le falan gırdım doğuma suan 67 ,5 62 ile hamıle kalmıstım ınsallah daha verırım hedefım 55 olmak ....
bıde kızlar doğumdan sonra sankı bıtane daha ıcımde bebek var gıbıydı gıttıkce azalıyor sız korse falan kullanıyormusunuz benım bıraz daha var göbıs kalıcak dıye korkuyorum

ben uzuuun süre bakamadım buraya ilk defa bugün oturdum yazıyorum.
zaten ilk günler ev kalabalıktı.sonra herkes gitti babannem kaldı o da cuma
gitti bugün ilk defa bebemle yalnızım ama çok güzel bir duygu valla.

benim en son yani 17.günde 4.5 kilo fazlam vardı.fazla dediğim zaten maalesef çok zayıfım.şimdi kaçım bilmiyorum.yarın tartılıcam.herkes ölmüşsün ne bu hal diyo.oğlum yediş bitirdi beni çöktüm valla.

bencede yalnız olmak en güzeli.ben 18.günden beri yalnızım süper yani.kendi kafama göre bakıyorum oğluma.yıkıyorum onu giydiriyorum oynuyorum işlerimi yapıyorum.yoruluyorum uykusuzum belki ama kafam rahat en azından.

merhabalar canlar nasılsınız
ben çok iyiyim çok şükür kızımda iyidün gece azcık huysuzdu ama şimdi mışıl mışıl uyuyor kuzum
bende sizleri merak ettim bi bakayım dedim azcık geçmişe bakayım

maşallah topik bu gün baya dolmuş nasılsınız kızlar biz iyiyiz çok şükür
cisemmm mertin fotoğrafını sormuştun gördünmü kız
ayy hepinizi çok özledim yaa öpüyorum kocaman :))

ben de kendim yıkamak istiyorum ama daha göbeği düşmedi bugün 17.gün düştü
düşücek ama çok uzun sürdü..

defne ticker yapsana cnm ya.görelim doruk kaç günlük olmuş.
14 ağustosta doğdu 17 günlük bugün yapıcam yapıcam da zor geliyoo:kedi:

hoşgeldin burcuuu nasılsın?kaç günlük oldu yavru?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…