2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok cnm ya benim göğüs uçlarım yara olmaya başladı. dinlendirmek amaçlı arada sağıyorum. bugün sol göğsümden emiyor sağı da sağıyorum. yarın sağı vericem solu sağıcam. arada memeyi de alıyor cnm. doktor 10 gün dinlendir dedi sağ ver dedi ama kıyamıyorum. böyle de geçmiyor aslında hala iaç da sürüyorum ama. kıyamıyorum yavruma meme istiyor kokumu unutmasın diye valla bazen ağlayarak veriyorum ya çok kötü oldular..

canım bak ne diyecem benim de çok acıdı hatta kanadı sonrada derisi soyuldu kızardı falan ama şimdi geçti acımıyor biliyomusun, sürekli emzir canım beklettikçe göğüslerin iyileşir gibi olur ama bebek emince yine aynısı olur o yüzden ben acımasına rağmen emzirdim arasıra lansinoh sürüyorum ve şimdi ilk aldığında eskisi gibi acımıyor emdikçede hiç acımadığını görüyorum önceden emzirmeye korkuyordum ama dayandım sakın bekletme daha çok korkarsın canım emzirmeye o zaman da iyileşmez, ne de olsa san göre 2 hafta kıdemliyimzemuszemus

aslında haklısın cnm ilk başta alırken acıyo sonra geçiyor. ben en güzeli dediğin gibi dayandığım kadar emzireyim iki taraftanda. kendimi sıkıyorum çok sütün kaçar diyor babannem. ondan da korkuma sağdım bende ama bundan sonra emzirim bakalım. benim hiç kanamadı çok şükür ama dediğini denicem tecrübeli anne :KK66:

aslında haklısın cnm ilk başta alırken acıyo sonra geçiyor. ben en güzeli dediğin gibi dayandığım kadar emzireyim iki taraftanda. kendimi sıkıyorum çok sütün kaçar diyor babannem. ondan da korkuma sağdım bende ama bundan sonra emzirim bakalım. benim hiç kanamadı çok şükür ama dediğini denicem tecrübeli anne :KK66:

canım bebiş ağlıyor uyandı ben azcık kucağıma alayım sonrada emzireyim seni ve dünya tatlısı bebişini öpüyorum...

merhaba annişler nasılsınız biz iyiyiz bu gün oğluşum uyanmak üzere internet yoktu anca girdim umarım herkez iyidirr

merhaba annişler nasılsınız biz iyiyiz bu gün oğluşum uyanmak üzere internet yoktu anca girdim umarım herkez iyidirr

Biz iyiyiz çok şükür nurcanım. bir göğüs ucu problemimiz var sadece. seninde ilk başlarda söğüs uçların çatladı mı cnm?eyvahedigeldismile

biz hastaneden çıktık çok şükür evimize geldik :)) allahım tekrar olmaz inşallah değerimiz 11 e düştü şükür kızımda iyi hemen fark ediliyor zaten artık gözü açık durabiliyor yarım saat emişebiliyoruz uyuyup kalmıyor çok şükür ama idrar yollarında enfeksiyon çıktık onun için şuruba başladık valla hastalık zor allah beterinden saklasın

ya bu arada kayınvalideme veriyorum bazen kızımı sevsin yazık diyorum çünkü çekiniyor benden istemeye bi şey derim diye bende bazen sen çıkar gazını diye veriyorum ya sonra kıskanıyorum saçmalıyormuyum bilmiyorum ama bi 5 dak sonra afakanlar basıyor sevmesin istiyorum delirdim galiba bu lohusalık acaip bi şey miş herşeye ağlıyorum eşim canım dese ben canın çıksın anlayıp ağlamaya başlıyorum ya sabır :)))

Biz iyiyiz çok şükür nurcanım. bir göğüs ucu problemimiz var sadece. seninde ilk başlarda söğüs uçların çatladı mı cnm?eyvahedigeldismile

canım benim hala acıyor ama ilk başlarda acımadı soradan bizimki benim gögüsü mesken tutunca acımaya başladı ama ilk tutarken acıyor sonradan geçiyor ama mecburen veriyorum valla ne yapayımm :ecrin_bebek::asigim:

kimseler yok yine herkes bebişiyle uğraşıyo galiba benimde kızım şimdi uyuyo bi bakim dedim
dün sabah bizde hastaneye gittik gecedn kızımın gözü çabaklanıp kapnamıştı kendi sütümden akıttım sabah banyo yapınca açıldı ama eşimin içi rahat etmediği için doktora gittik dr. göz damlası verdi
sarışığı hala devam ediyo dedi idrar yollarında enfeksiyon olabilir ondan uzun sürmüş olabilir dedi sarılığı
idrar tahlili istedi bakalım sonuçlar nasıl çıkıcak inş. bişey çıkmaz sonuçlarda
annelik çok zormuş bir yandanda göğüslerim acayip acıyo emzirirken ama yinede emzirmeye çalışıyorum
bizden şimdilik bu kadar

selam annecikler pek bakamıyorum gerçi kimseler de olmuyor artık..
dün epic şeyma doğum yaptı.normal doğum sunni sancıyla 2890 gr 48 cm bi bebeği
olmuş allah analı babalı büyütsün inşallah...

selam kızlar
artık kimse kimseyle denk gelemiyor, giren yazıp gidiyor mecbur. bebişler tüm vakti alıyodur.
Allah izin verirse yarın da ben giriyorum sezaryene, inş. kızıma sağ salim kavuşurum dualrınızı bekliyorum

canım bak ne diyecem benim de çok acıdı hatta kanadı sonrada derisi soyuldu kızardı falan ama şimdi geçti acımıyor biliyomusun, sürekli emzir canım beklettikçe göğüslerin iyileşir gibi olur ama bebek emince yine aynısı olur o yüzden ben acımasına rağmen emzirdim arasıra lansinoh sürüyorum ve şimdi ilk aldığında eskisi gibi acımıyor emdikçede hiç acımadığını görüyorum önceden emzirmeye korkuyordum ama dayandım sakın bekletme daha çok korkarsın canım emzirmeye o zaman da iyileşmez, ne de olsa san göre 2 hafta kıdemliyimzemuszemus

Evet canımm haklısın....ben de öyle yaptımm..acıdı kanadı filan ama ahlaya vahlaya devam ettim ve artık çok acımıyor. Bu arada bugün tam 1 haftalık olduk...ticker yapmaya bakamadım daha. Aslında vaktim oluyor gelmeye ama kimse yoktur diyorum, hevesle koşamıyorum. Neyse herkes bi alışsın yeni düzene, yine buluşuruz burada.

selam kızlar
artık kimse kimseyle denk gelemiyor, giren yazıp gidiyor mecbur. bebişler tüm vakti alıyodur.
Allah izin verirse yarın da ben giriyorum sezaryene, inş. kızıma sağ salim kavuşurum dualrınızı bekliyorum

hakkında hayırlısı olsun cnm benim. ay ne heyecan vardır şimdi sende yerinde olmak isterdim. ya bir daha doğurursam bir çocuk sırf şu anları bir daha yaşamak için olacak sanırım.tabi bunun için uzun bir süre geçmesi gerek bakalım. dualarım seninle cnm hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah bebişini.

selam annecikler pek bakamıyorum gerçi kimseler de olmuyor artık..
dün epic şeyma doğum yaptı.normal doğum sunni sancıyla 2890 gr 48 cm bi bebeği
olmuş allah analı babalı büyütsün inşallah...

ay ne güzel allah analı babalı büyütsün inşallah cnm:emir_bebek:

Evet canımm haklısın....ben de öyle yaptımm..acıdı kanadı filan ama ahlaya vahlaya devam ettim ve artık çok acımıyor. Bu arada bugün tam 1 haftalık olduk...ticker yapmaya bakamadım daha. Aslında vaktim oluyor gelmeye ama kimse yoktur diyorum, hevesle koşamıyorum. Neyse herkes bi alışsın yeni düzene, yine buluşuruz burada.

merhaba cnm,

ya acıdı kanadı diyorsun ya benimçok acıyor dayanamıyorum ki vermeye. o kadaracıyor ki acıyla meleğime zarar vereceğimden korkuyorum. offf yok mu bir çözümü başka yaaa..bilmiyorumkismile

merhaba cnm,

ya acıdı kanadı diyorsun ya benimçok acıyor dayanamıyorum ki vermeye. o kadaracıyor ki acıyla meleğime zarar vereceğimden korkuyorum. offf yok mu bir çözümü başka yaaa..bilmiyorumkismile

memeyi vermeden önce sıkıp biraz süt çıkmasını sağla, onu memenin üzerinde dağıt..öyle ver cnm, ebeler öyle dediler..ilk bi kaç dk acıyor sonra geçiyor. emmeyi bıraktığında da sütünü meme ucuna dağıt. kendi kendini iyileştirirmiş meme öyle.

memeyi vermeden önce sıkıp biraz süt çıkmasını sağla, onu memenin üzerinde dağıt..öyle ver cnm, ebeler öyle dediler..ilk bi kaç dk acıyor sonra geçiyor. emmeyi bıraktığında da sütünü meme ucuna dağıt. kendi kendini iyileştirirmiş meme öyle.

Bak bunu bilmiyordum cnm.birdahakine birde öyle deneyeyim bende. inşallah iyi gelir cnm saol.kaydirigubbakcemile5

merhaba guzel anneler herkesın sorunu sanırım bebıslerın memede uyumak ıstemelerı tam besıgıne yatırıyorum acıyor gozlerı emzığıde ıstemıyor yuzunu burusturuyor zorla vermeye alısıyorum baska carem kalmadı cunku
doğum yapanlara acıl sıfalar dılıyorum analı babalı buyutun bebıslerınızı
ayın sonuna geldık doğurmayan varmı acaba sabah aklımdan seyma gecıyordu oda doğurmus sonunda :)))

merhaba guzel anneler herkesın sorunu sanırım bebıslerın memede uyumak ıstemelerı tam besıgıne yatırıyorum acıyor gozlerı emzığıde ıstemıyor yuzunu burusturuyor zorla vermeye alısıyorum baska carem kalmadı cunku
doğum yapanlara acıl sıfalar dılıyorum analı babalı buyutun bebıslerınızı
ayın sonuna geldık doğurmayan varmı acaba sabah aklımdan seyma gecıyordu oda doğurmus sonunda :)))

Merhaba cnm, valla memede uyumak istemesi ve memelerimizin artık dayanmaması mevzusu. valla şimdi emzirdim yatırdım ama göğsümün ucu sızım sızım sızlıyor ya. süt sürdüm bekliyorum kurumasını bakalım inşallah bu yöntem iyi gelir inşallah.
sen nasılsın meleğin nasıl iyi mi?gamyoncuiremsu

saolasın demetcım ıyıyız cok sukur valla bende oyontemı denıyorum ıyı geldı gıbı ama sankı arada yıne oluyor okadar kuvvetlı vakumluyorlarkı acımaması mumkun değil

demırhan bebek nasılsın ılk faceden fotolarına bakınca esımle oğluma cok benzettık sonra kaldırdın herhalde goremedım bıdaha

X