2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam hepinize..
topik bomboş kalmışş..kızlar bebişleriniz nasılİ?gaz sancıları başladı mı?neler gaz yapıo bilen var mı?

tatlım,hayırlı olsun..yarın bu zamanlar yavrun inşallah kollarında olacak..ben epidural sez oldum ve hiç bi sıkıntı yaşamadım.ne baş agrısı ne de başka bişiy..tavsiyem aynı gün mutlaka yürü..ve hastaneden çıktığın gün ılık bi duş al ki sütün çabuk gelsin.Allah yardımcın olsun..

merhaba topik bomboş ya nerdesiniz...kızlar ya ben bu 2 -3 gündür acayip ağlama krizi tutuyor hiçbişey yokken saatlerce ağlıyorum çok kötüyüm doğumdan önce sizdede oldumu böyle bişey kendimi tutamıyorum ağlaya ağlaya dolanıyorum...

aa aynenn yalnız değilsin..herşeye ama herşeye ağlıyorum.bugün biraz daha iyiyim..sanki herşey bitmiş gibi bi psikolojideyim..kendi kendini telkin et geçicek bunlar diye..

haa seninki doğumdan önce..yok tatlım benimki doğumdan sonra..lohusalık hali galiba..

haa seninki doğumdan önce..yok tatlım benimki doğumdan sonra..lohusalık hali galiba..

evet doğumdan önce benimki ama anlatamam hiç bu kadar iştahlı ağlamadım herhalde bugüne kadar rabbim kimseyi ağlatmasın ben yalnızım ondanda olabilir diye düşünüyorum...

evet doğumdan önce benimki ama anlatamam hiç bu kadar iştahlı ağlamadım herhalde bugüne kadar rabbim kimseyi ağlatmasın ben yalnızım ondanda olabilir diye düşünüyorum...

canım hormonlardan böyleyiz işte..lohusalıkta daha farklı oluyor.umarım onu yaşamazsın..yani saçma sapan herşey seni ağlatabilio.fotoğraflara falan bakamamaya başladım.düşün 20 gün oldu doğum yapalı ve ben 13 kilo verdim.hiç bişiy yiyemiyorum..sütüm gider diye zorluyorum kendimi.Allah hepimizn yardımcısı olsun.

kızlar selam.18ağustos 2010 12.30itibarıyle yusuf kayram dünyaya geldı....normal doğumla vekendım doğum yaptım..haber vermek istedım sızlere darısı başınıza

neyse ben yazıym..
sezeryan oldum biliyorsunuz ama kötüydü gerçekten..
tahmin ettiğimden daha da kötüydü..sezeryanı hiç istemedim
ama son ana kadar da beklediğimi düşünüyorum..sonda nın
acısı mahvetti beni.açık konuşmak gerekirse aklım normal doğumda
kaldı ama bebeğim sağlıklı ya o beni rahatlatıyor.en çok üzüldüğüm
şeylerden birisi ben yatarken bebeğimin altını alıp üstünü hep
başkaları değiştirdi.ilk 4 gün hiçbirşey yapamadım çok ağrım vardı.
canım epey acıdı vc ye girerken sondanın acısı haala devam ediyordu.
çok şükür bugün ve dün geçti gitti..ama oğluşum yanımda sağlıklı
şükürler olsunn..annelik süper birşeymiş kızlar yaaa.onun kokusunu
içine çektiğin anda bitiyor herşey bir de nasıl birşeyse oğluşumla ilk
karşılaşmamdan itibaren kokusu burnumdan gitmiyor...
bebişini almayan kimler kaldı bilmiyorum ama darısı bekleyenlerin
başına süpperr bir duygu kesinlikle kucağa almadan hissedemiyor insan
bu duyguyu....

canım kezban hanımdan memnun kaldım gerçekten yakın davranıyor..
zaten herşey çarçabuk oldu bitti.pazartesi kontrolüm var...
ama ben sezeryandan memnun kalmadım ağrım çok oldu çünkü.
dikişim süper daha doğrusu yapıştırma yapılmış incececk bir çizgi
ve baya aşağıda..
bu arada kezban hanıma söylemişsin beni ismimle:))...bana dedi cuma günü...
kk da konuşuyormuşsunuz siz falan dedi:)))
bu arada senin ismin ne?

adım hülya ..canım inşalaah ağrıların daha da hafifler de sende rahatlarsın.. hastane nin internet sitesinden bebişine baktım maşallah allahım nazardan korusun..evet söyledim kezban hanım
kk da benim dedikodumu mu yapıyorsunuz diye takılmıştı :))

bak bak beni çekiştiriyorlar herşeyden de haberleri oluyor demişti.. cumarteside benim randevum var bakalım oğluşum ne kadar olmuş.

Kızlar Duru'mu yıkadım, önce onu uyuttum sonra ben biraz yatim dedim..
Kabus gördüm o yarım saat içinde "Rüyamda da uyuyorum ve uyandıgımda Duru'yu evde bulamıyorum, çıldırcam nerdeyse.. Esimi arıyorum Duru yok diyorum,o da diyo ki: saçmalama daha karar aşamasındayız. Nasıl yani diyorum, bizim bebegimiz yok mu? Ee tabiki yok diyo. Ay çıldırcam diyorum,9 a aylık hamilelik, sonra o dogum anı ve sonrası... Rüya mı yani diyorum. Esimde diyoki, askım bu aksam baslarız diyo cok istiyosan sırıtarak ayyy kizlar kıçım açık kalmıs sanırım rüyaya bak be :) uyandıgımda Duru'm, balım hala uyuyordu. aldım kucagıma, sarıldım sarildim, kokladım ve sonra agladim :) kabus resmen :)

defne bir şey daha sorucam kezban hanım sezeryan girmeye ne kadar aldı hastaneye ne kadar ödediniz mahsuru yoksa günler yaklaşıyor hazırlıklı olmak gerekli..kapı süslemesi filan yapıyorlarmı hastane hizmeti nasıl offff ne kada soru sordum taze anneye :)) kusura bakma canım yaaa bizim heycanda son noktada günler yaklaştıkca

merhaba herkese!

ben de sabırla artık sancımın gelmesini bekliyorum. doktorum tam gününde gelebileceğini söyledi. hafta başına da sarkabilirmiş gerçi. doğum yapanların bebekleri hayırlı olsun. yapacaklara da Allah kuvvet versin. sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.

Nasılsınız kızlar biz iyiyiz diyelim iyi olalım inallah.Oğluşumla iyiyiz ama işte öyle bazı şeyleri anlatamıyorum tükendim artık....Allah ıma dua ediyorum bugünlerimi ne yazık ki mutlu geçiremiyorum umarım siz iyisinizdir kendinize iyi bakın doum yapacak arkadaşlara Allah bi avazda kurtarsın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…