2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

anladım canımcım o zaman sezeryan sizin iin en hayırlısı hadi bakalım..
anestezi şeklin nasıl olacak bi de bebişinin kiilosuna ne dedi tahminen..
ben sana akşam dedim ama sen bizim kadar beklemeyeceksin dedim.
kasılmalarından dolayı demiştim ama olsun tuttuu yine desempatiksalakcinni

çisem geçmişi okuyor heralde. yazmıyor yine :)

yok yok yazmaya çalışıyorum da bağlantı koptu demin bi de evde
biri olunca dikkatini okadar veremiyo insankaydirigubbakcemile3
ama ben şimdi iyice komplekse girdim yavv ben de doğurmak isitiyorum
şeyma sen ne zaman doğurucan ya bi de fahriye nerde bugün kontrolümü vardı?

Damla senin dede hiç tuuttuuramadı be güzelim 5 ağustos-11 ağustos kelalaka yaniiii sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

Çok teşekkür ederim canım. opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim canım, inşallah herkes rahat rahat doğururr. opuyorumnanaktan

anladım şeymacım sağol teşekkürler.
ya damlanın gözü görmüyo heyecandan bebişi kaç gram olmuş acaba??
hadi hayırlısı herkes için yaaa.

3182 kilosu ama 440 gr yanılma payı var dedi doktor.Bu hafta 130 gr almış görünüyo ultrasonda ama hafta olarak hala 36+6 görünüyo. Geçen hafta da 36+6 görünüyodu. O zaman da 1 hafta geriydi zaten. Şimdi 2 hafta geri oldu. Sadece karın çevresinde az bi gelişim var dedi. Baktığım kadarıyla 3 kiloya yakın görünüyo dedi ama 3 kilodan fazla değil dedi.

Selam kızlaarr :)

Damlacım hayırlısı olsun senin için de bebeğin için de... ben de şimdi düşünmeye başladım acaba hiç suni sancı almasamda direkt sezeryan mı olsam diye ama neden içimden bir ses denemelisin diyor... ne yapacağımı bilemedim ooff... yarın yine kontrol var dr ile konuşacağız ben de gün alacağım sanırım :))

bir de tatlım bebeğin gelişiminin durduğunu nasıl anlıyorlar hiç kg almamasından mı? Allahım hiç duymadığım şeyler duyuyorum...

şimdiden bence hummana veya milupa emziren anne çayı içmeye başla olmadı rezene kimyon çayı yap iç sezeryan olunca süt hemen gelmiyor bebekler açlıktan sarılık oluyor mecburende mama takviyesine başlıyorlar... gecelik hiç giymedim 4 tane pijama kullandım 2 gece 3 gün kaldım hastanede hasta bezini hastaneden verdiler 2. günü büyük boy pede geçtim alt açmada seriyorlar seni yürütmeye başladıktan sonra bol bol sabaha kadar her saat başı yürüyüş yapman lazımki çabuk toparlanasın hastanede ilk gün yattım bidaha yattıgımı bilmiyorum gündüzleri inş. acısı çıkmaz sonra bana :kedi: sütyen hastanede hiç kullanılmıyor pompa da hastanede oluyor zaten acelesi yok evde kullanırsın gerek olursa bebek içinde dünya eşya götürmüştüm sadece çıtçıtlı badiler kullanılıyor bide çorap okadar iç zıbınmış tulummuş şapka eldiven hiçbiri yok biz giydirdik önce çocuk doktoru geldi soydu tırnaklarını kesin eldiven asla yok dedi şapkada öle anne kaç kat giyiniyorsa bebekte okadar giyinicek dedi genede yedek olarak uzun kollu üst alt bişe koy ... bez 10 günde 98 li paketi bitirdik boshayallersmile başka sormak istediğin bişe varsa söliyim aklıma gelenler bunlar... şuna inan herşey harika olucak muhteşem anlara.s.

çisem seni gördüm rüyamda yakında doğurursun bak kutlama yapıyodunuz ailecek bebek doğmuş ama kızdı üzerinde gecelik vardı kocaman bi salonda şarkı söyleyip teşekkür ediyordun bebeği kutlayanlara

fahriye ile ilgili son gelişmeleri takip edemedim neden yok bilmiyorum açıkçası.

benim de ne zaman gelcek cimcimem bilmiyorum.ben doğumumu kendi doktorum olsun çok istiyorum ama hastane yaz döneminden dolayı nöbet sistemine geçti. normal doğum zamanı gidince kendi doktorum olmayabilirmiş. hastane çağırmıyomuş bu durumda. ctesi günü bile yatırabilirim istersen demişti. kontrole de ayın 11 inde ama sabahtan gel o gün nöbetçiyim yatman gerekir yada doğum olursa ben olayım dedi. ne gördü de ben de doğum beklentisine girdi bilmiyorum. ben suni sancıdan korkuyorum istemiyorum dedim.açılma olmadan zaten versemde yaramaz. açılman olursa da zaten kendin doğurursun bebeğin başı iyi baskı yapıyo dedi. kafam çok karışık gece keşke sancılanıp doğuma gitsem yarın kızıma kavuşsam keşke :)

ayy inşaaallahh burcuu yaa ama bugün de hiçbi belirti yok bende..
yaaa anahtar olayına gıcık oldum ben de akannehirakannehirkeşke vermeseydin
mutlaka geri almanın bi yolunu bul bebiş olunca daha rahat girip çıkar çünkü...

ayyy inş doğururuz. beni de bi komşum görmüş rüyasında doğurmuşum.

ayy sabahtan beri ağzım boş durmadı ne oldu bana böyle anlamadım sürekli bi şeyler yiyorum yemeden duramıyorum şimdide midem yanıyor haliylr o kadar yiyince

Merhaba bal annislere ve kuzularıni görmek icin gün sayan bal hamisler.....
Duru'mu emzirdim.uyuyo meleğim.
Damlacım sakın canını sıkma. Bian önce sar sarmala kuzunu. Hayırlısı kuzum, bi de hastane çantana çantana 3-4 tane gecelik koy. Ben normal dogum yaptıgım halde 2 tane yetmedi kuzum.

inşallah bu gece doğurursun cnm yaa ben de inşallah en geç cumaya kadar
doğururum kesin kararlaştırıcaz cuma günü zaten...

Evet akşam kasılmalarım vardı, sabaha kadar da devam etti. Sonra da yarın doğurucağımı öğrendim. kaydirigubbakcemile3

Fahriye'yi merak ettim bendeee.opuyorumnanaktan

Damla senin dede hiç tuuttuuramadı be güzelim 5 ağustos-11 ağustos kelalaka yaniiii sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

Evet ak sakallı dede 5 dedi .şaş beş olduk. sempatiksalakcinni

Teşekkür ederim canım. Ultrasonda 2 haftadır 36+6 haftalık görünüyo canım. İlerlemedi haftası hiç. O yüzden gelişimi durmuş dedi doktor.

Çooook teşekkür ederim canım. opuyorumnanaktan

amin canım yaa.. benim sezeryan gibi bi seçeneğim de yok zorunlu olmadıkça ( inş da olmaz) kendi gelmezse 40+ ya kadar giderim heralde inş sen de cuma gününe kadar normal doğurursun canım. mübarek ramazanın yüzü suyu hürmetine bu hafta kavuşsa isteyen herkes bebeklerine.

aa niye kimse yazmıyo ben de geçmişi okuyodum gurbet hoşgeldin cnm.
bebişin çoook tatlı o kollar ne öyle yaa..

Teşekkür ederim canımmm. Duru'yu öp yerimeeee bol bolll. opuyorumnanaktan

İnşallah doğurursun canım.Belki de yarın doğurursun. sempatiksalakcinni Yarın doğurursan bana da mesaj at heeee. unutmaa. opuyorumnanaktan

damla anesteziyi sordum nasıl olucan?
genel mi?spinal mi epiduralmi?

Şeyma inşallah yaa bu hafta kavuşmak isteyen herkes kavuşsun bu bebişler belki de
ramazanı bekliyo doğmak için ne de olsa hayırlı bi ay...
bu arada fahriyeye mesaj atsammı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…