2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

doğuma gitse fahriye haber verirdi heralde bilmiyorumkismile

çiseemm senin kontrol ne zaman? o gün karar verecek misiniz doğum şekline?

Epidural istiyorum canım. Genel istemem, uyumayı sevmem zaten.Hem ilk ben görmeliyim kızımı .sempatiksalakcinni opuyorumnanaktan Fahriyeye mesaj at istersen , gelirdi o bu saate kadar ama gelmedi. Benim bebiş ramazanın ilk günü doğucak , sonra da sizinkiler gelicek galiba. Yoksa benim doğurmamı mı bekliyodunuz acaba. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Fahriye' de cumartesi sezeryan olucaktı değil mi ?

kk da doğum sancısı nasıl olur diye bi başlık var orda 3 çocuk annesi bi hanım şöyle yazmış

Erkek cocuk ve kiz cocuk sancisi degisik arkadaslar kiz cocugunun sancisi kasiklardan ve vajinadan geliyor gibi oluyor erkek cocugun sancisi bele vuruyor sitdetli bel agrisiyla basliyor

doğuran annelere soralım tutan var mı??

çiseemm senin kontrol ne zaman? o gün karar verecek misiniz doğum şekline?

cuma günü özlemcim evet karar vericez ya dr.1 hafta daha yani 20 sine kadar
bekleyebiliriz demişti ama ben beklemek istemiyorum..hem kilosundan dolayı hem
de olmayacaksa da bileyim yani.ama açılman rahim ağzı falan bu şekilde olursa
sancı versem de işe yaramaz demişti.2cm açıklığım var ama sanırım rahime yumuşama
falan yok o yüzden bakıcaz bakalım cuma sabah erken ve aç gel dedi.kimbilir belki allah
korusun bi sorun varsa cuma sez.alabilir.ama son randevumda dr.biraz umutsuzdu norm.
doğum için okadar desteklemesine rağmen...cuma günü son bi kez sorucam sancıyla
açılabilir mi diye olmazsa sez.diyeceğiz ne yapalım...

damlaa gerçekten öyle olmasın sen doğurucan arkadan biz dökülüceez patır patır özlem pelin şeyma ben fahriye zaten c.tesi..

Eğer cumaya kadar doğmazsa , perşembe günü katı gıdalar tüketme, bol bol su iç. Bisküvi tarzı şeyler ye canım. Doktor bana sezeryan için öyle söyledi. Gece de kalkıp su ve meyvesuyu iç dedi.

damlaa gerçekten öyle olmasın sen doğurucan arkadan biz dökülüceez patır patır özlem pelin şeyma ben fahriye zaten c.tesi..

Sizin için ramazanın ilk açılışını ben yapıyorum kızlar. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Takip edin beni, arkamdan sırayla gelin inşallah. opuyorumnanaktan Fahriye ondan önce doğurucağımı duyunca şaşırıcak. sempatiksalakcinni Bekliycem seni demiştim ama doktor bekletmiyo. sempatiksalakcinni

Eğer cumaya kadar doğmazsa , perşembe günü katı gıdalar tüketme, bol bol su iç. Bisküvi tarzı şeyler ye canım. Doktor bana sezeryan için öyle söyledi. Gece de kalkıp su ve meyvesuyu iç dedi.

hmm sağol cnm evet cuma en azından o şekilde besleniym.ya ben çok kötü
oldum yaa yemeden duramıyorum geçmişe bakıyorum da bikaç anne iştahım yok
falan yazmış.ama benim tam tersi bebek buyudukçe daha çok yiyorum.yiyemezsem
elim ayağım titriyor az yesem yarım saat sonra müthiş açlık hissediyorum dayanamıyrm.
evdeki herkesten çok yiyorummmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bi de damlaa humananın çayını iç mutlaka ben 4 gündür falan içiyorum.bi de lansinoh
sür göğ.uçlarına bi de e vitamini kapsulleri aldıysan başla onlarada...

beni seven arkamdan gelsin diyosun yani kaydirigubbakcemile3

Tamam canımm, ben şimdi alışverişe çıkıp eksiklerimi alayım bari. opuyorumnanaktan Ben de çoook yiyorum senin gibi. sempatiksalakcinni

beni seven arkamdan gelsin diyosun yani kaydirigubbakcemile3

Evet , hepiniz hemen doğurun bi avazda inşallah. :Saruboceq: opuyorumnanaktan

Hadi görüşürüz kızlarrr. Öptük hepinizi. Ay ben hamileliğe çok alışmıştım,yarın karnım boş çok garip gelicek. Neyse gittim bennnn.Gelicemmmm sonraaa. opuyorumnanaktan

kızlar tekrar merhaba,benim sancılarım iyice arttı,bikaç güne kadar gelir gibi geliyor,hem kasılma var heme de alta baskı,zaten nst de de sancı çıkmıştı bakalım şiddetlenmesini ya da suyu,nişanı bekliyom,gelsin artık bebişim.

merhaba annişler nasılsınız bakalımmm biz çok yorgunuzzz mert uyumakta inat ediyor inanırmısınız sabah kahvaltısını yeni yaptım oda zorla uyuttumda öyle valla sizleri çok özledimm
damlacım hayırlı olsun canım sanırım sezeryan olacaksın geçmişi okuyamadım hakkında hayırlısı hayatım demette sanırım sezeryan olacak allahım ne güzel herkesler meleklerine kavuşuyorrr

canımmm sakın yapma stresss dr bizlewr için iyi olanı söylüo veee baak bebişine kavuşuosunnn

bende gittim bugn dr a pazartesi sezeryana alıo hatta cuma kontrole gitcem tekrar eğer bir sorun VArsa cuma bile alabilirim o yüzden hazırlıklı gel dedi
zaten bnm istediğimde sezeryandı

Son düzenleme:

nurcancım ne zamandır görüşemedik seninle bebeğin analı babalı sağlıkla büyüsün allahın izniyle canım

canım yanınana 1 paket 1 numara prima iki gecelik süt sağma pompası bebedorunki 20 lira
bebek için 4-5 kıyafet al ben bayağı zorluk çektim hastanede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…