2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

buarada kızlar benim de iştahım acayip arttı,iştah iyiye işaretmiş ama ,doğum yaklaşırmış.

girer girmez yazını görünce şok oldum bende tam kızlar bana ne oluyor doymuyorum yazıcaktım inanmazsınız yemediğim şey kalmadı az önce yarım saat uyumuşum uyandım şu anda acaip açım hurma yiyeyim bastırsın dedim yok ki uyumadan öncede baya baya yemek yemiştim şu anda yani kuzuyu getirseniz yerin allahım ne oluyor bana bugün

kaç kilo aldın canım

seninde gözün aydın hayatımmm sen baya ugramadın buralara iyisin inşallah taha bebekte iyidir inşallahhh :)

bu sıcakta bizdeki bu iştah artışı bence hayra alamet:)gelecek bebişlerimiz inş,ben öyle hissediyorum.

seninde gözün aydın hayatımmm sen baya ugramadın buralara iyisin inşallah taha bebekte iyidir inşallahhh :)

iyiyim saol canım bebeişte iyi sizde iyisinizdir umarım doğum ve sonrası çok yoğun geçti şimdi artık müsaitim girebiliyorum nete senin bebeiş emiyomu mamada veriyomusun sarılık geçirdimi

18 kilo aldım maşallah bana :))) ama dr doğuma kadar 200 grdan fazla almamalısın dedi ee ben böyle gidersem 2 kilo alırım ne oldu bugün anlamadım durduramıyorum kendimi şu anda bi şey yememek için kendimi zor tutuyorum ama resmen açım

meyve ye istersen ben doğumdan sonra 15 günde 8 kilo verdim ama hiç dinlenemedim belki ondandır

Fahriye cvp yazmış kızlar temizlik varmış evde ondan giremiyormuş
bugün kontrolüde varmış gelince girerim yazmış.merak edenler için girip yazayım
dedim...

meyve valla ayıptır söylemesi yarım karpuz yedim sanırım bugün :))) her acıktığımda fazla bi şey yemiyeyim diyip daldım onu bile abarttım sanki adet olucakmışım gibi oldu ben adet olmadan öncede acaip yerdim o haldeyim sanki hayırdır inşallah ay bugün doğursam ne güzel olur ama sancı yok :))) gerçi bugün lağman yağsalar bu kadar yemekten sonra ertesi gün ancak boşalır bağırsaklarım :))))))

lavman ve sonda çok kötü ya ikiside

iyiyim saol canım bebeişte iyi sizde iyisinizdir umarım doğum ve sonrası çok yoğun geçti şimdi artık müsaitim girebiliyorum nete senin bebeiş emiyomu mamada veriyomusun sarılık geçirdimi

emiyor hayatım ek olarak mama vermiyorum sadece anne sütü evet canım saralık geçirdi 3 gün hastanede yattık şimdi iyiyiz çok şükür sadece alışkanlık yaptı göğsümde uyumak istior çekince başlıyor ağlamay canım burnumda inanırmısın hiç durmuyor kahvaltımı yapalı bir saat oldu yaaa sempatiksalakcinni

normalde çok sakinimdir ama çok heyecanlandım sezeryandan önce ama başka şansın yoktu bebek bir şekilde doğacaktı

slm kızlarr...ben de geldim kontrolden. Daha doğurmuyorum galiba..ama sancılarım hafif hafif çıktı nst'de ilk defa daha. Doktor da nst hareketlenmeye başlamış sonunda dedi. Ayrıca bebiş yerleşme yolundaymış..tam oturmamış ama çalışıyormuş. Kilosu da 3800 gr çıktı. Yanılma payı 500 aşağı 500 yukarı imiş. Ama doktor karnıma bakıp karar vermeye çalışıyor doğurup doğuramayacağıma. 4 kilo değildir daha diyor ama ayın 20'sine kadar bekleyeceğiz..kim bilir kaç olur, 10 gün var daha.

Ayrıca çisemin dediği gibi baş ölçüsüne baktım 97 mm diyor. Dedim 94'ü geçince sorun olur diyorlar filan..birşeyler anlattı..sorun olmaz dedi. Doğum anında kafa küçülürmüş filan işte. Suyum da iyiymiş ayrıca. Yani şimdilik herşey yolunda..oturup sancının gelmesini bekleyeceğiz. Hatta doktor sancı duasına çık diye takılıyor :)))
kaydirigubbakcemile2

biz canım çok araştırmıştık bebeklerin kanında bir vitamin eksikliğinden sarılık oluyormuş doğunca hemen beslemek gerekiyormuş benim hemen süt gelmedi hemşireler falan mama verme dedi ama ben sezeryandan 4 saat sonra kalkıp kaşıkla verdim sarılık olmadı maaşallah

kızlaaar yazdıklarıma bakar mısınız kaç gündür yazıyorum ben bunu:uhm:..afedersiniz ama ö... gibi yiyorum yaa.cokacimcoookkafamçokkarıştı
nereme gidiyo anlamadım hatta dün demete de sordum onun bebişin maşallahı var.
acaba ondan iştahı çok mu onunda diye sormuştm ben durduramıyorum kendimi nasıl birşeyse ben bebiş buyudude onu mu doyuramıyorum acaba diye düşünüyodum..
doğum yaklaşınca mı olurmuş böyle ay hadi inşallah cumaya kadar gelsin bebişimmm:Saruboceq:

masallah canım ,ben de sendenim walla :)

allah kolaylık versin canım ben arada 1 yada iki defa mama veriyorumtam yetmiyor sütüm

yaa kafanın şekli falan değişiyor muş ya doğumda uzuyor falan sonra düzeliyormuş.
doktorun onu dedi heralde ama benim 94.48 valla ben de sorucam bi kere 93 ü geçerse
zor oluyomuş falan diye...bakalım bu arada bebişe maşallah...yaa benim de diyor 20 sine
kadar bekleyelim benim de suyu iyiydi kilosu en son 3500 dü.benim dr.da karnıma bakıp 3 buçuk var dedi.
e 20 sine kadar beklersem benim de 4 olacak yani yaklaşacak.aynı benim gibi olmuş
senin de sancı yok bekleyelim dedi dr.dimi??

sağol nurcancım valla zor oluyor doğar doğmaz yalncı memeye alıştırmak lazım yoksa sonradan çok uraştırıyor benimki almıyor zorlarsamda başlıyor kıyametleri koparıyor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…