2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkes doğururum ümidiyle kendini ev işine vurdu ne hamarat olduk yaw :)
ben de yemek yedim annem geldi evi temizledik sildik süpürdük.halılarımız yıkamaya vermiştim onlar geldi serdim. kızımım son eksikliklerini tamamladım.odasına son rötuşları yaptım. temizlik gibisi yok yaa.zemuszemus

bugün gittim doktora zaten...yarın sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa hap alacağım işte...bakalım nasıl olacak...

şaştığım şey yakın zamanda kan değerim 13 tü nasıl bu kadar düştü anlamıyorum...dediğin gibi üzüm pekmezi içtim az önce....et ile pek aram yok zaten...semiz otu salatasını severim...denerim canım...sağol...

canım bozma moralini ben de iki hafta önce öğrendim durumun ciddiyetini, hatta damardan takviye olunucaktı iğnelerim evde bekliyo yükseltemezsem die. biraz doğal yollarla sdeniyelim dedik 2 haftada 2 birim artıranbilirsin

2 birim dediğin günde 2 defa demek oluyor sanırım...evet 2 defa dedi doktor...yarın sabah başlıyorum..umarım hemen yükselir...

hayır canım 9 dan 11 yükselmesini kastettim benim öyle oldu 3. haftamdayım baya bi yüklenmiştim benim de atle aram yok ama mecbur

hayır canım 9 dan 11 yükselmesini kastettim benim öyle oldu 3. haftamdayım baya bi yüklenmiştim benim de atle aram yok ama mecbur

hıııııı...tamam anladım canım...umarım benim de 2 birim yükselir..o zaman tam sınır oluyor zaten...doğum bu belli olmuyor...bakarsın bne de 2 hafta sonra doğum yaparım..gerçi gün sayım daha fazla ama dediğim gibi belli de olmuyor..o zamana kadar umarım değerlerim yükselir....

off ısımlerım bıttı kımse gelmıyor esımde erken gelırdı ama carsıya uğrıycakmıs bende cok acıktım bıseyler atıstırım barı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…