2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:)

ay kızların profillerinde bebişlerinin resimlerini gördükçe nasıl içim gidiyor anlatamam boshayallersmile

ben de kızımı istiyorum bana ne bana ne :umursamaz:

sormaa yaaaaaaa yerimseniben
ctesii gelseeee bir koklasamm inş.

Off canım çok sıkkın bilmiyorum çok bunaldım artık zaten hep evde hep evde,artık kolumu kaldırcak halmde yok gerçi dışarıda çıkamıyorum yollarda doururum die ama bişi olacaı yok biraz önce hüngür hüngür ağladım biranda boşaldı eşim eve uğramıştı yandık senle bebek gelince sıkıldım ben evden çıkamıyorum dicekmişim.
Ayy ne salak ya ben sanki dışarı çıkmadıım için ağlıyorum bunaldım artık bilmiyorum anlamıyorum diyorum bana dedii şeye bak.Hep ona salak diyorum yaa adamcıım bi bilse sinirleniyorum işte herşeye herkese.
Annem apartman arasını siliyo bana diyoki eşim "belli senin anneni neden çaırdıın iş yapsın die" lafa bak yaa sanki ben illede gel dedim de sanki kalk temizlik yap diyorum kadına kendi yapıyor ben nası cıkayım catı arasına sleyim orayı trabzanda yok düşeyim istiyor

Allah analı babalı büyütsün canım, ne güzel anlatmışsın, çok duygulandım yine ben... :1hug:
:) Mucize gerçekten mucize!

Canlarım bu arada merhaba, nasılsınız? Geçmişi bir yere kadar okudum, bu gün kimseden yeni haber var mı onu bilmiyorum bir tek.

Aynı durumdayım canım yrn gidices inşallah bende dicem en fazla bu hafta da bekleyelim yine gelmezse suniyi versin olmadı ameliyat dahada riske atamam yani.Bende çok ağladım bugün artık psikolojim bozuldu karnıma konuşarak ben senle küstüm gelmiyorsun die konuşmaya başladım artık o derece...
Canım senin yine sat 13 ağustos o zama kadar ne kadarda olsa umudun var ama benim işte günümde geçti off sanki bana bu hafta gelcek gibi geliyo mantık olarak ama kalbimden geçmiyo ümidi kestim diye mi nedir.

Hepimizde hakımızda hayırlısı Allah en hayılısını versin....

canım benim takma yaaa
herkes aynı durumda. yani hem biz hem eşlerimiz aynı..
biz çok bunaldık onlar da bizi anlamak yerine üzerimize geliyor..
bebişlerimiz gelince hepsi geçicek inş.

Ozlemcim üzme kendini nolur, hayirlisi iste kuzun ne zaman gelmek isterse artık. Ama umarım sen de, bekleyen diğer canlar da suni sancıya maruz kalmazsınız. Saglıcakla gelsinler de...

Kızlar angelnrcn msj atmış bebişi olmuşta fırsat bulup girememiş yazamamış iyilermiş....

Kuzummm kıyamam ya... ben de 3 gündür sinirden ağladım.... bu gün de eşim eskişehire döndü bursalarda beni yapayalnız bıraktı, dedim ne cesaret beni yalnız bırakıyosun, bi yandan da adamın işi var diye göz yumuyorum.. ama bana da yazık.. annem de evde teyzemler var diye gelemiyor.. yapayalnızım.. kız kardeşim falan olsaydı keşke kesin gelir kalırdı yanımda :/

merhaba kızlar en son 23 temmuzda kontrole gitmiştik doktor hiç suyun kalmamış bu akşam 21.30 da sezeryana alıcam dedi tavsiye ederim kızlar 4 saat sonra kalktım sadece 1 saat ağrım oldu daha sonra hiç ağrımadı

beni merak eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim gelen giden hiç bitmedi
o yüzden giremedim

kızkardeşim geldi ama yeğenim çok yaramaz yemekleri ben yaptım oyüzden inanın gelen giden ağırlamak daha zor bebek bakmakta bir şey yok

kızlar bebeğinizde sarılık olmasını istemiyorsanız hemen sütünüz gelmezse çay kaşığıyla mama verim aptamillerden ozaman sarılık olmuyor

beni merak eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim gelen giden hiç bitmedi
o yüzden giremedim

Canımmmmm hoşgeldin :) yaf sana gelen misafirler de sana mı hizmet ettriyorlar hala? Kolay gelsin walla... ohusalığını yaşatmıyorlar anlaşılan sana.. Hay Allahım ya... Bizim ailede 40'ı dolmadan eve misafir gelmez, tebriğe ararlar sorarlar ama eve gelmezler :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…