2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar oğlum yanlış yerden çıkmaya çalışıyor ben de elimle bastırıp
içerri sokuyom onu...

tşk ederim kızlar allah korudu valla :Saruboceq: çok şkür.
insan kendinden geçiyo böyle bi durumda tek aklıma gelen kzım oldu acımı bile anlamadım.

çok geçmiş olsun canım Allah korumuşş sinir oluyorum öyle çocuklara... nasıl yetiştiriyorlar bu kadınlar bilmiyorum... ben de büyük konuşmak istemiyorum ama :)

ben gidip bişeyler atıştırayım hemen geliyorum...

kızlar oğlum yanlış yerden çıkmaya çalışıyor ben de elimle bastırıp
içerri sokuyom onu...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bak yaramaza
bi kaç gün öncesine kadar benim de öyleydi canım sol tarafımı delicekti nerdeyse kzım. ayak gibi topuk gibi bi sivrilik oluyodu. doktor başı aşağıda ayakları göğsünde ayağı olamaz muhtemelen dirseğidir demişti.

ama şimdi kanala girdiği için hareketi kısıtlı bedeni oynuyormuş ama dönemiyormuş eskisi gibi.

yok cnm pelin buradaydı demin doğurmadı daha..
yaa birde risk almak işte 41.hafta ben de korkuyorum 41 e kalmaktan ama kalıcam gibi
görünüyor kasılama yok sancı yok bebek kanala inmedi ne yapsak boşşş benim 2 cm açıldığım günlerde felaket sancım vardı o günlerde ilk gittim 1 cm açılman var dedi dr.
ama çok sancılanıyordum yine sancıyla gittim 2 cm olmuş dedi sonra ne oldud da durdu
anlamadım daha da sancılanmadıkça açılmıyorum biliyorum yani...
hayırlısı neyse o olsun özlemcim hakkımızda çok kafaya takmak istemiyorum ama
sanki olmadıkça daha çok istiyorum normal doğumu e bebişte gittikçe kilo alıyor nasıl
doğurucam diye düşünüyorum kara kara...

yaa felaket hareketli sol tarafımdan sivrlik çıkıyor birde böyle ince uzun
bişey çıkıyor yatay şekilde ama sanki omuzla dirsek arası gibi uzun bişi..
sağdan da iyice arkaya doğru minik bişey çıkıyor iyice yan tarafımdan benim
doktorumda ona ayakları demişti...

iki inatçı keçi köprüde karşılaşmışkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

pelin hoşgeldin bu arada (fotokolik)

ay kızlar ben çıkıyorum azıcık evin içinde gezineyim aşağıya ineyim çıkayım
biraz daha hurma yiyeyim..elimden geleni yapayım olmazsa artık allaha kalmıış.
gelirim sonra yinehihoyyyt

dikkat ederek biraz temizlik yap eğil kalk çömel halı yıkar gibi açılman olur canım ama ağır kaldırma fazla.. doğumu başlatan otlar yee maydonoz falan.

merhaba kızlar....nasılsınız bakalım?...

ben bugün doktora gittim...birkaç sancı çıktı NST'de...eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile doğuma kadar daha var...acaba bu sancılar hemen artıyor mu ? (bu soru yeni aklıma geldi...yoksa doktora gittiğimde sorabilirdim...dalgınlık işte...doktoru görünce her soracağımı unutuyorum nedense)...yani eğer sancılarım artarsa erken doğum mu olur?....mafoldumbenmafoldumben

bir de kan değerim 9 çıktı...normal değerleri11 ile 13 arası...kan hapı verdi...bunun yanında kanımı hızlı birşekilde artıracak neler yapabilirim..neler yiyebilirim?..

sabahtann berii boş duruyorumm içimden hiç bişey yaapmak gelmiyooo. biberon kaynatmam lazımm ona bile üşeniyorummm

h.buldum defnecm
şöle kısaca bi baktım da

epic çok geçmiş olsun canım gerçekten Allah korumuş şükür ikinizde iyisiniz..
Sohoo ahh arkadaşım valla biz bile deli oluoruz doğuramadık die seni o yüzden anlıorum inş bir avazda kendiliğinden dünyaya gelir bebişimiz.. sakin ol ama stres yapma belki o bile etkiler zamöanlı sağlıklı gelsinlerde tek istediğimiz o..

meryem süresini 7 kez oku suya üfle die bişi duydum
doğum sancıları başladığında içiliomuş o su ve doğum rahat oluomuş kızlar

kızlar sizin kasıklarınız ağrımıyor mu mahfoldum ben bugün popoma kadar ağrıyor ya çıldırcam bi şeyler yiyeyim acıktım

Kızlarrrrrr Funda (Bebeğimmm) doğurmuşşşş. Tam çıkarken mesaj geldiiii.Haber veriyim dedim size de. Hadi öptükkkkkkk. Ayrıntıları bilmiyorum şimdilikkkk. Görüşürüzzz.

hepimiz için öyle canım hakkımızda hayırlısı inş. senin epidurali ben şimdi düşünmeye başladım... epidural yaptırırım eğer suni sancıya kalırsam hee suni sancıda açılmam olmadı mı zaten sezryanı da epidural ile yapıyor çoğu hastane hazır taktırmışken sezeryan olur çıkarım ne yapalımm... buldum sanırım kolayını :))) üzülmicem bundan sonra...

herkese merhaba

canım aynı sorun ben de de var 8,6 ydı et, yeşil mercimek, pekmez kuru siyah üzüm incir ceviz
ıspanak vs yiyebilirsin işe yarıyor ben hala devam ediyorum tabi kilolarım aldı başını gidiyor ama sağlıktan daha önemli değil

öyle tabiii ama tmm kararımı verdim suni sancı da olsa epidural isticem... en azından açılmam olmazsa boş yere sancı çekmemiş olurum... inş. bu kararımdan caydıracak bişey de olmaz... zaten bende şans olsa bu haftalara kalmazdım... tickerımda bile şuan orda olmalıyım yazıyor :)) bizimki hala içeride

sağol canım merak ettiğin için hala bir gelişme yok dr hafta sonuna kadar mühlet verdi bakalım... bence olmaz ama hayırlısı artık ne diyeyim

özlemcim hayırlı uğurlu olsun tickerin de bitmiş!!!!
canım hakkında hayırlısı inş. bebişin seni uğraştırmadan gelir

öncelikle cevabın için teşekkür ederim canım....opuyorumnanaktan

zaman çabuk geçiyor ve doğum bu ay olacağından kan artırmakta biraz geç mi kaldım diye düşünüyorum...bir kaç hafta içinde de kan ne kadar değerde artabilir ki?....doktorum izinde olduğundan bayağı zamandır gitmemiştik doktora..bugün de kan değerimin düşük olduğunu öğrendik..hani mesela birkaç ayım kalsaydı değerler artardı...bilemiyorum yaaa.....moralim bozuldu kısaca...mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…