2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

saol canım bu gün 15 gün oldu çok yoğun geçti hergün birileri geldi gelicek gidicek kalmadı beni bebek değil gelenler yordu yinede saolsunlar

7 kilo doğumdan hemen sonra gitti kızlar zaten heyecandan yemek yenmiyor

0-3 kıyafetler ancak oluyor kızlar 3-6 almanızı tavsiye ederim 0-3 leri az giyecek sanırım

hastanede ikiz annesi vardı sütü gelmedi iki gün bebişleri aç bıraktı mamada vermedi ikiside sarılık olmuş dikkat edin kızlar

yokmu sancın mancın hala diyenlere uyuz oluyorum yok işte olsa doğururdum herhalde sanki benim elimde off ya

sen bi doğurda daha neler duyacaksın bie gelenlerden biri bebek üşütür diye üstünü kapatıyor başka biri sıcak diye açıyor her gelen bir akıl verip gidiyodelikafadulden

lohusa lohusa çıldırtıyolar yani

aynen canım lohusayken sinirlerin bozulmazsa bir daha bozulmaz en çok gelen giden yıpratıyor insanı yardımcı olmak için kızkardeşim geldi allahtan oniki gün kalıp gitti kaynana gibi herşeye karıştı yemek falanda yapmadı

aslında yardımcıya gerek yok ama ele güne karşı olsun diyoruz işte

Gözün aydın.Hayırlı evlat eylesin rabbim bebişini.Bu topiği okuyunca insan bir garip oluyor.Maşallah artık tek tek doğuruyorsunuz.Darısı hayırlısıyla eylül analarının başınaolumunekankayizsmile

saol canım

şeymmaaa okuyamıyon kuzum sorduklarımı...
faceden yazdım ç.dışı olmuşun fırsatın yok sanırım((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…