2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy korkutmayın beniiii eyvahedigeldismile bende epidural düşünüyorum çarşamba günü doktorumla konuşucam bu konuyu epidural olduğunda özele giriyor değil mi ücretlendirilmesi??
Devlette mi yapacaksın canım ektra para isterler heralde.
Benim özel bizim hastanede 500 normal doummuş +250 epidural yani bana 750 tl gelecek.

Kızlar dua edin bana yarn dook. gidince inşallah açılma felan vardırda o da tabi inşallah aşaıdan bakarda der açılma var sancı verelim gelsin die.Yoksa eger hiç bir problem yoksa birkaç gün daha beklemek istediimi sölicem o zaman cuma tekrar giderim daha ilerki günler için bir planım yok ama her an kararım deişebilir tak etti zaten bakalım annem hurma,zemzem getircek beki onlar işe yarar

evet spinalin daha çok yan etkisi oluyor sanırım ama sez.da genelde spinal oluyorlar.
uyuşmuyor diye ama ikisi birden de olabiliyor sanırsam.norm.doğumda çok daha
az ilaç püskürtülüyor biliyorum...

Off bi tekme koydu karnıma karnım sallandı yaa bu daha da beklerse hulk gibi bişi çıkacak,bıyıkları felan tıraş etmeye başlarız sempatiksalakcinni ayy Allah korusun
Yarım saat oldu duştan çıkıp hemen topike geldim daha saçlarım bile havluyla sarık ama yapış yapış oldum off off ev 32 derce bayılıcam

ayyy korkutmayın beniiii eyvahedigeldismile bende epidural düşünüyorum çarşamba günü doktorumla konuşucam bu konuyu epidural olduğunda özele giriyor değil mi ücretlendirilmesi??

ya amacm korkutmak değil ben kendi fikrimi söyledim.cumartesi eşimle bi
doğ.gününe gittik.eşimin patronun kızıyla tanıştm o da normal doğum yapmış ama
anestezi anestezi büyük nimet diyor kesinlikle sez.olma diyor normal ve anestezi
diyor ama o amerikada yapmış doğumunu orada herkese yapıyorlarmış zaten.

benim de özel hastanede olacak 350 tl extra ücret istiyorlar anestezi için ama değer valla..
rahat geçecekse doğumum o paraya kat kat değer...

ay pelin valla bunlar bizimle dalga geçiyor benimki de çok fena yaaa..
gümbür gümbür hem gelmiyolar hem kuduruyolar içerde..
bu arada soho özlem ne yaptı acaba ayy herkesi merak ediyorum niye
kimseden haber gelmiyorrrrrrkötükedihüso

Kocamda da dahil herkes saolsun bu son günlerde çok moral veriyolar,daha çok canımı sıkıp duruyolar bekide ondan gelmiyo kızan.
Evide bi daıtıp gitmiş sormayın açık renklileri yıkıyorum insan t-shirt ünü koltukların yastıklarının arasına nasıl sokabilir yaa sinirlendim şimdi bak kaldı şimdi,atıcam çöpe gıcık yaa.
Ablam burdaykende gel sen yienin su tabancasını al evin içinde sık,çıttırdım yaa hemen soruyorum evi ıslattınız mı die bide kızıyo ben arkalarından iş yapacak haldemiyim.
Ayy gelemsin eve 15 saat deil 24 saat çalışsın

olmadı hastaneyi arayın ben çok tanımıyorum herkesi isim olarak falan ama çok merak ettim

ay bilemiyorum ne yapsak yaa kaçkere dedi bebişin fotosunu o gün görebilirsiniz
siteden dedi e c.tesiden beri de koymaları gerekirdi yani.yok foto falan allah korusun
aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum bugün çıkması lazım zaten hastaneden
hatice ye mi sorsak acaba??
FAHRİYEEEE NERDESİN KIZ NE YAPSAKKK????

İnşallah pelincim benim de açılmam var ama sanırım henüz yumuşama yok yeteri
kadar o yüzden sunni sancı işe yaramaz diyor yaa benimki 20 ağusto diyo bi de yaaaa.
beklenirmi 20 ağustosa kadar...

inanmadımmm kiiiiiiiii.. inatçıı ırmakk inatçı ırmakkk

pelin yaaa 2 gündürrrrrrrrr çok güldürdün beni yaaaaaaaaaaaa Allah iyiliğni versinnn oğlun bugün gelsinnnn

ya kızlar ben ebruyu çok merak ediyorum yaa...bebişin fotosu haala yokk.
ne yapsak kii.hallisnada var mıdır teli?
aynennnnnnn hastAneyi arasakmıııı ama çıkması lazımmmm

haticede var mı no

hhahaha:roflol:KIZAN ayyy benim de bazen yazasım geliyo buraya pelin..
kızan diyesim geliyoo ama çok komik oluyo dışardan biri duyunca trakyada
hep kızan geçiyo zaten ben bazen öle seviyom oğlumu kızanım kızanım diyom:roflol::roflol:

yaaa herkes öyle arayan sen daha doğurmadın mı be diyoo fıttırıyorum...
bizim kızanlarda ondan gelmiyo büle işte ürkütüyolar kızanları oondan gelmiyo beyaaaa..

ayy benim kocam cnm benim yaa çorabını bırakırdı arada bir onu da bakıyom hemen
topluyo atıyo sepete çok dikkatli valla bu konularda..

belki vardır haticede MRVR nickli bi arkadaşla samimiydi ama onu nerden
bulucaz haticeye bi mesaj atayım mı acaba sorayım nosunu???ama aramak mı
daha iyi olur ayy ben de ne kadar çekingen oldum yaaa.ama kimseyi rahatsız etmek
istemiyorum...

yaa ben bişey sordum az geçmişte bebişin kafası usg kağıdında ne olarak
görünüyor bilen biri yok muuuuuuuu?????

selam kızlar.... ne var ne yok hafta sonu doğuran oldumu..?
çisem sanda maşallah kuzum bebiş ne sabırlı çıktı ya....

Evet yaa bugün hast. gidicekti kontrole.
Ohh annem geldi hurmalarımı başladım yemee...Annem bişi bulmuş evde alternatif tıp kitabında zaten oradan hep yararlanırız çok faydasını gördük neyse sakın yeni hamilelere vermeyin doumu başlatır yazıyomuş birkaç şey aktardan bilmem ne tohumu felan yaptırıyomuşun.Dedim hemen hemen yaptıralım yrn burgaza gidince yaptıralım bari balla karıştırılıp yeniyomuş.
Bu arada eşimde çok köftehor annem gelirken yakalamış onu konuşmuşlar biraz ben daha uyarmadan onu hemen anneme demiş sen karımın kafasını karıştırıyosun anne felan die sonra iyice konuşmuşlar annem demiş o benim evladım ben onu senin onu düşündüünden daah çok düşünüyorum nie hiç problem yokken ameliat olsun falan filan yrn gidelim kont. dr derse bişi yok felan die eşimde demiş tamam cumaya kadr bekleriz.
Sabahta aramıştı "yeter canım sıkıldı artık şu işi bitirelim" die kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…