2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yaaa dilsat ne yazmış kızlar baksanıza e ben baktım son usg kağıdıma
94.48 mm diye bir değer var bu kafa ölçümü mü? BDP (hadlock) diye bişi yazıyor yanında?
bilen söylesin lütfen...

kızlar nasılsınız kızım uyudu ancak geldim mevlutumuzu da yaptık c.tesi çok yoruldum ama değdi çok güzel oldu:))sizler nasılsımız

kızlar nasılsınız kızım uyudu ancak geldim mevlutumuzu da yaptık c.tesi çok yoruldum ama değdi çok güzel oldu:))sizler nasılsımız

oooo doğurdu büyüttü birde mevlütt. didem hızına yetişilmiyoooo
biz beklemedeyiz sen nasılsınnn

gunaydın canım allah kabuletsın nasılsın masal bebek nasıl cok merak edıyorum masalı am foto koymuyorsun facede koysan goremem cunku arkadaslık gonderdım cok oluyor gormedın sanırım neyse sağlığı yerınde olsunda gecte gorsek olur :)))

oooo doğurdu büyüttü birde mevlütt. didem hızına yetişilmiyoooo
biz beklemedeyiz sen nasılsınnn

evet canım ramazandan önce bitsin diye acele ettim ama iyi oldu bu arada mevlut günükoştururken bir kanamam geldi ödüm koptu elbisem filan battı neyse normalmiş daha 12. günümdü neyse bugün durdu şükür

canım ya kocişim 40ı olmadan koyma resmini dedi koyucam valla 40 olsun bari adamcağız kızıtyor

bu arada masal kız uyandı gelirim yne öptüm

kız didem geliyosun uyudu diyosun 5 dk sonra uyandı gelirim diyip giiyosun.
kız okadar az mı uyuyorlar ki???

ayyy negüzel yaa şaka gibi hatırlıyorumda haftalarımızı sayıyorduk şimdi çoğumuz aldı bebişlerini kucaklarına ne mutlu bize opuyorumnanaktan b,rde biz alsak bebişlerimizi kucağımıza heycanla bekliyoruzz çokaz kalldı..

iyi be canım huysuz kızım mıkırdanıyor bir yandan sen daha doğurmadın mı ben de seni merak ettim burada olmasan mesaj atıcaktım

yok be didemcim cuma dr.daydık son gelişmeleri haber vereyim.cuma günü alttan
baktı açılmam aynıymış.usg de de bebek doğ.kanalına girmemiş görünüyor daha.
ama şeymaında inmemişti 1 günde doğuruverdi o yüzden umutla bekliyorum bakalım.
kafasının oturması gereken yeri gösterdi daha oturmamış ve 3500 gr dedi bu cuma
çağırdı bi de açılman bu kadar olursa sunni sancı versem de pek işe yaramaz dedi
ama ben sez.lafı yaptm kesinlikle karşı istemiyor doktorum bir de kendisi kendi isteğiyle
sezeryan olmuş sordum zar zor söyledi.bebiş 3500 gr oldu daha da alıyor eşim de sez.
ol dedi bana hatta kaç oldu söylüyor cumaya kadar gelmezse sanırım fikrim değişecek..

kız didem geliyosun uyudu diyosun 5 dk sonra uyandı gelirim diyip giiyosun.
kız okadar az mı uyuyorlar ki???

canım ya bazen 10dk uyuyor bazen 3 saat akşamları 1 ölçek mama yiyor o zaman 4 saat bile uyuyor ama gazı varsa 1 dk gözünü kapatmıyor hele 2 gündür tuvaleti bile büyük insan gibi kokuyor

Herkese merhaba, doğum yapanlara gözleri aydın diyorum, inşallah analı babalı büyütürler bebişlerini. Ben de iki hafta içinde doğum yapacağım inşallah.Bir konuda çok kararsızım ama. Malum havalar aşırı sıcak yanıyoruz. Peki yenidoğan bebeğimize ne giydireceğiz? Herkes başka bir şey diyor. Bir kısım 40'ı çıkana kadar bebek çok üşür, içine çıtçıtlı body üstüne de uzun kollu tulum giydir diyor, bir kısım tam tersine bebek sıcağı çok sevmez kısa kollu body ya da şu kısa paçalı tulumlar var ya onlardan giydir diyor. Ben daha havalar bu kadar sıcak değilken birinci görüşü dinleyip alışverişimi yapmıştım. Ama şu an bizim evin içi 32 derece falan, kızım yanar gibi geliyor. Doğum yapmış tecrübeli anneler görüşünüze ihtiyacım var, siz ne giydirdiniz? Lütfen acil cevap doğurmadan gidip tekrar alışveriş yapayım:)

bir de doktorum 20 ağustosa kadar bekleriz diyooo dayanamam valla artık...
çok hareketli ve hareketleri çok sert 2 gün önce karnımın sol tarafı haşat olmuştu
çürümüş gibi ağrıyodu..akşam da mesaneme çalıştı durdu 2dk da bir vc ye koşturdu
beni...

ya komik 1 kızım var yastıkta uyuyor yatağa bırakınca uyanıyor ayakta bile sallıyoruz dönüyor bazen kafasını kaldırıyor tgepinip üstünü bile açıyor şimdiki çocuklar çok akıllı biz baygın yatarmışız 2 haftalıkken bunlar cin gibi

valla ilk başta çok kat kat giydirdim isilik oldu kuzu şimdi yarım kollu body ile yatıyor çorap ve eldiven var tabi doktor giydirme dedi

canım ya bazen 10dk uyuyor bazen 3 saat akşamları 1 ölçek mama yiyor o zaman 4 saat bile uyuyor ama gazı varsa 1 dk gözünü kapatmıyor hele 2 gündür tuvaleti bile büyük insan gibi kokuyor

aa niye mama sütün yetmiyor mu didemcim.humananın emzirme çayını içiyor musun?
doktorunuz mu dedi mama verin diye.
ya bide şeyi sorucam nasıl giydiriyorsunuz ince mi yoksa üstüste mi?üşüyor mu?

yani ilk 2-3 gün body üstüne pijama giydi şapkası filan da vardı şimdi dediğim gibi 1 tek body ile duruyor yoksa huzursuzlaanıyor cam da açık ayrıca beşik sıcak geliyor basık diye benim yatağımın üstünde yatıyor bütün gün

hahaha ayy yerim ben kızını senin yaa yastık rahat geliyor demekki yavruya.
didem maşallah tombik görünüyor kız maşallah valla yanaklar falan çoook tatlı..
benimki de cuma günü çenesini oynatıyordu habire bişiler çiğniyordu cnm benim
yaa eşim de diyo bizimki karnından çıkıcak yürümeye başlayacak 20 ağustosa
kadar bekleyelim dedi ya dr.ondankaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…