2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hahahhahha tıpasız geziyorum dedi ya deli

yok cnm benım nıye kızıym ben öleyim işte girip okuyup kaçıyorum doğru söze ne denır, ya benim telefonum bozuldu yeni tel aldım sizin nolar gitti serdem hervood bide kendi telini bana atarmısın özelden

ayyy vallaa kendimle beraber sizinlede stres yaşıyorummmmm.
şu bebiler gelsede onları konuşsaaaa inş.

cnm doktor herşey yolunda diyo şimdilik normal diye bekliyoruz bakalım, işte doğum nasıl başlar diye bilgilendirdi, doğum şekline karar verdik, ben epidural istemiyodum vakum olayından dolayı ama doktorum 7 cm açılmadan sonra epidurali kestiğini ve sancıyla doğum yaptırdığını söleyince kafama yattı,

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3napiyymmm lakabım bile öyle kaldı
valla...
yazayım cnm özelden bekle..

7 cmden sonra epidureli kesiyor ya bence ondan öncesi için epidurale gerek kalmaz o zaman 4 cm ve 7 cm arası ilaç alıcaksın ama en büyük sancılar 7 den sonra oluyormuş

Ben geldimmm, çok yedim şiştim. Yarın için randevu aldım doktordan .Bakalım neler söylüycek bu hafta doktor.

hmmm süper aslında ama 8-9 ve belki de 10 cmeyvahedigeldismile
ayyy göze alınabilir mi bilemiyorum ayy yaa bi de vakum girebiliyor işin içine
dimi yaa offfmafoldumbenmafoldumbenne yapacağmı da bilemiyorum valla.
ben de ikidebir doktora soruyorum vakum kullanılmaz diye cuma günü kızdı doktorum
aaa nerden aklına getiriyosun vakumu ama tabii epidural istediğin için nette okuyup
okuyup korkuyosun dimi dedi.bakalım valla desem kocişe vakum olayı falan hemen
sez.der bana biliyorm...

slm kızlarr ben geldimmm...ama hiççççç halim yok..karnımın alt kısmında çok kötü ağrılar var ve bacağıma vuruyor artık..bacaklarım titriyor gibi geliyor..sanırım buaralar doğuracağımmm..öyle hissediyorum.

Selam canım, hoşgeldin. Face'ten mesajını yeni gördüm, cevap yazdım . opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Benimde 2 gündür hafif kasılmalarım oluyo o kadarcık. Belki bu hafta içi hepimiz doğururuz. sempatiksalakcinni

7 cmden sonra epidureli kesiyor ya bence ondan öncesi için epidurale gerek kalmaz o zaman 4 cm ve 7 cm arası ilaç alıcaksın ama en büyük sancılar 7 den sonra oluyormuş

evt ccnm haklısın ama 3 te veriyo 7 cm açılana kadar kaç saat geçiyo ya yavaş açılırsa , bilmiyorum kesinlikle kesmek istiyo ama kendi sancımla doğurmam için,

evt ccnm haklısın ama 3 te veriyo 7 cm açılana kadar kaç saat geçiyo ya yavaş açılırsa , bilmiyorum kesinlikle kesmek istiyo ama kendi sancımla doğurmam için,

hiç yoktan iyidir serpilcim doktorun en doğrusunu bilir tabiii.
en azından 3-7 cm arasını çekmezsin..

kasılmamı üfff o nası bişey yaa ben de olmuyo hiç olmadı...
şeyma dan cvp yok bu arada kızlar...

valla benimde kasıklarımı öyle baskı yapıyor ki anlatamam bacaklarım açık oturuyorum yoksa felaket haldeyim kapanmıyorlar artık resmen ya
eşimde sinir ediyor beni sürekli sen daha doğurmazsın diyip duruyor ay inada erkenden doğursam geliyor her gece dua ediyorum şu adama şnat gelsin kızım diye öyle rahat ki evi dağıtma bak doğum falan olur diyorum o sürekli daha var daha var allahım ya gıcık

sağol cnm aldım msjnı. a.s. belli olmaz vallaaa..olur olur..doğururuzz..ama yine çisem kalır gibime geliyorrr.. sırnaşık şey şaka şakaaaa. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…