2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr flaşşşşş flaşşş

aradım hastaneyiiiiii ebruyla konuştumm bugünn çıkıyormuşşşşşşşşşşş . iyimiş çok şükürrr 3100 47 gibi yanlış hatırlamıyorsamm. biraz ağrısı varmışş ama iyimişşşşşşşşş ÇOKKK ŞÜKÜRRRRRRRRRR
herkese selamı varrrrr

birde onuuu takmaaaaaaaa kafanaaa
yaa ama ya doğruysa bebişin kafası 93 ten buyuk olunca normal doğum zor oluyosa
benim cuma 94.48 imiş eğer o değer ise.ama araştırmak lazım yaa benim dr.
5 kiloda olsa normal doğurtur bana...

selam kızlar.... ne var ne yok hafta sonu doğuran oldumu..?
çisem sanda maşallah kuzum bebiş ne sabırlı çıktı ya....

hoşgeldin dorukçum evet yaa sabırlı demiyelim biz ona kalpazan diyelim..
bi yolunu bulamadı çıkmak için yanlış yerlere atak yapıyor canımı acıtıyor ama
cumaya kadar gelmezse onun istediği yoldan çıkarıcam onu..bu arada kızçeler napıo

ohhh çok şükür a.selam..
ayy sen çok yaşa fahriye aferin kız sana valla çok girginsin bu konularda tebrik ediyorum
seni arkadaşım...vereliniortak

kızçeler ömrümü yiyo be gülüm. gözlerime kan oturdu uykusuzlukdan. hafta sonu babannedeydik. kalabalıkda yordu beni. bide eve geldik 2makinaçamaşır heryer tarumar işler beni beklio kıları doyurdum sallıyorumşimdi biri uyudu biri kaldı.öle yani bu günlerin kıymetini bilip uyuyun....
cmaya kadar doğmazsa sezeryanmı yapcaklar şimdi... bence zorlama be canım gelmiosa vardır bi hayır...nie bu kadar inatla normal istiosunki..?.

Mari bende normalde öle konuşmam ama bazen yazmak geliyor içimden zaten alıştım burada artık farketmeden tam tarkyalı konuşmaya başladım kaydirigubbakcemile3 ist. gidince herkes dalga geçiyor benmle.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Ohh bee güzel haber aldık sonunda.Soho da gelse de bakalım ne yaptı...

Annemde diyor karnın baya aşaıya inmiş moral verir gibi sanki ben farketmiyorum indi ama ama onun abarttı kadar deil.
Ayy bana deli dyeceksiniz ama geçen sene çember oyalamayı öğrenmeye başlamıştım hayatta ıyy öle şeyler yapmam dedikçe yapmaya başladım yaa.Şimdi otururken çember oyalıyorum sapıttım yaa napiim bişilerle uğraşmassam çat die çatlıcam bebişte çıkıvericek doal sezeryan aklinialirimsmile

ayyy korkuyorum valla böyle anlatınca ya uyutsa bi de sıpa uyuycam
ama sonuçta yine aynı şey oluyor seninkiler sesli modda uyutmuyor ama
benimki içerden fiziksel şiddetle:))))

yok be cnm cumaya kadar doğmazsa da sez.demiyo benim dr.illada normal doğ.
diyor 20 ağustosa kadar bekleyecekmişiz ama geçtiğimiz cuma 3500 gr dedi.
bu kadın normal doğurayım diye kilosunu bile tam söylemiyo bana belki
fazla bile olabilir karnım acayip buyudu patlayacak davul gibi taşıyamıyorum.
hatta face e yüklerim haftasoonu çekildiğim fotoyu.
biz eşimle öyle düşünyoruz cumaya kadar gelmezse sez.olsun diyoruz.hiç
istemiyorum ama buyudukçe norm doğ.için cesaretim de kırılıyor...

Off karnım guruldamaya başladı annemde açmış kadın sabahtan beri bişicik yememiş saçalrımı tariimde aşaı inem kahvaltıya.Oooff yaa ben kendi evimde yemk istiyorum yaa

selam biz geldikk nasılsınız??
nstmiz iyi çıktı ama usgde dr bi türlü ölçemedi benim kızı bi ayağa kalkıyo bi oturuyor tam yarım saat uğraştı yok sadece kilosu 3200 gibi diyebildi o kadar huysuzluk yaptı bugün çok hiç göstermedi kendisini bu arada ben habire 10 unda doğurucam diyordum ya dr 20 sinde falan olur dedi ay acaip bozuldum bide 16 sında olursa valla didoba gibi olur off (
ha sanırım ebrudan haber var çok sevindim acaip kafama takılmıştı resim olmaması neyse iyilermiş

Sen merak etem canım aktardan o karışımı yaptıralım yiim hemen gideyim douma hemen sende uygularsın aklinialirimsmile

aa ben şeymayıda merak ediyorum niye gelmedi ki bugün.
epic ten bahsediyorum 90 larda sancısı yokmuydu onun?

senın bebek korkouttu geliyorum diye şimdide tık yok ben doğurucam nerdeyse

Off karnım guruldamaya başladı annemde açmış kadın sabahtan beri bişicik yememiş saçalrımı tariimde aşaı inem kahvaltıya.Oooff yaa ben kendi evimde yemk istiyorum yaa

ay sizde mi aşağıda yiyosunuz hem de annen falan gelince de dimi.
bizimde öyle oluyor ama kahvaltıyı ne yapıp edp yukarıda yiyorum ben...
çok zor...

senın bebek korkouttu geliyorum diye şimdide tık yok ben doğurucam nerdeyse

aaaa serpill hoşgeldin canım nasılsın seninki ne alemde niyeti yok mu daha?
doktorun falan ne diyor normal doğummu olacak?ay ne çok soru sordum.
evet valla korkuttu doktorumda öyle diyor erken gelecek diye korktuk şimdi de
gelmiyor bi de aynı açıklıkla 2 cm le tıpasız tıpasız geziyormsempatiksalakcinni

sen bana kızmadın demi şeker???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…