2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar
ebruyu ben de merak ediyorum yaa bebişin fotosunu niye koymadılar ki hast.sitesine??
Hallisnada var mıdır acaba teli?
demet sez.deme cnm yaa valla akşam bi sez.izliyeyim dedim norm.doğumdan binkere
daha kötü sonuna kadar normal diyorum ben ama senin bebişinde kiloluydu biraz değil mi?
o yüzden kararını değiştirebilirsin tabii.

şeyma çok ilginç ya benim bebşimin de başı doğum kanalına girmemiş.
mesafe var daha gözümle gördüm usg de oturması gereken yeri gösterdi dr.
e ama nasıl olmuş ki?neyse ağrısı nasıl adet ağrısının şiddetlisi değil mi?
bir de ben kasılmayı çok merak ediyorum o nasıl bişey oldu mu sende?
sonra niye sunni sancı verdiler ki çabuk açılmışsın tamam da ama kendi sancını neden
beklemediler ki?bi de zor muyudu sunni sancı?

fahrşiye hayırlı haberlerle gelirsin inşallah cnm
sağol cnm
ben senin kızını yerimmm o ne güzellik maş.

günaydıınnnnnn
kız korkutmasanaaaa zaten tırsıyorummmeyvahedigeldismile

şeymacım allah analı babalı büyütsün cnm gözünaydın.

çisemcim günaydın.

cnm zaten kilolu olmasa taşıması da bana zor olmayacak. diyorum ya en son 3800 dü.şidmi ne oldu bilmiyorum artık dayanamıyorum inan kendimi felçli gibi hissediyorum. inşallah sancım çıkarda normal olur ama sanmıyorum artık her yanım ağrıdığı için ne sancı birşey hissetmiyorum valla. ama daha var derse tereddüt etmeden sezeryan diyeceğim. banada yazık oğlumada ya ağlamaktan helak oluyorum acımdan..

çisemcim sana kasılmayı söyliyim çok çektiğim için.

karnın taş gibi oluyor birden nefesin kesiliyor sanki karnına taş oturmuş gibi oluyor inan o an hareket edemiyorsun aynı ayak kasılması oluyor ya öyle düşün felaket bir acı.

fahriyecim hiç korkma ikisi de acılı doğumların allahım sabrını verir. önemli olan bebeklerimizi sağ sağlim kucağımıza almak.

çisemcim sende keşke izlemeseydin yaa bu zamanda hemde. belki sezeryan der sana doktor o zaman ne yapacaksın canım? allah inşallah gönlüne göere verir öncelikle

burdayım canımm senin benii daha ne kadar korkutacağını düşünüyorummkaydirigubbakcemile3

Kız tamam korkmakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
duymayacaksın sonuçta ne yaparlarsa yapsınlar demi ama
şöyle de bir durum var çok küçük açıyorlar yaa o ilgimi çekti.
minicik bi yerden alıyolar bebeği.korkma fahriyecim korkma...
hemm benim de sez.olma iht.var...

bu arada demetçim 9 aydır yapmadığım şeyler bu son günlerde yapıyorum..
delimiyim neyim geçen günde norm.doğum izledim akşam da sezeryan.sempatiksalakcinni

izleme çisemcim valla. dengelerimiz altüst olmuş durumda zaten ne sinir ne ağlama valla bende hepsi var. birden sinirleniyorum biri birşey diyor hemen ağlıyorum elimde olmadan. allahım yardımcımız olsun inşallah..

şakA yaa korkmuyorumm Allahın dediği olur. bebeğim iyi olsunda bana yeterr.
ya çisem sorucam unutuyorumm kafama takıldı senin geçen canın ne istedi beyaz...kaydirigubbakcemile3

ben gideyim kahvaltı edeyim demet seninki 4000 gr olmuştur benimki de daha
gelmezse o yolda yani kilosu.
öyle çok yiyorum ki deli gibi çok acıkıyorumm.bi de son haftalarda annenin
iştahı kesilirmiş sözde o yüzden bebeğin kilosu da dururmuş ama ben de
nerdee 3 gündür hele çok iştahım açık kendimi frenlemek istiyorum olmuyor.
hurmaya devam ediyor musunuz ben sürekli atıyorum ağzıma...

şakA yaa korkmuyorumm Allahın dediği olur. bebeğim iyi olsunda bana yeterr.
ya çisem sorucam unutuyorumm kafama takıldı senin geçen canın ne istedi beyaz...kaydirigubbakcemile3

hahahahaha:roflol::roflol::roflol::roflol:
ay aklına nerden geldi şimdi çikolata cnm çikolata ama okuyan herkesin canı isteyecek
şimdikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
beyaz çik.istemişti deli gibi ama nasıl elim ayağm titredi resmen çok kötüydü kan şekerim
mi düştü ne oldu anlamadım deli gibi kilere koştumm beyaz çik.ararken bi baktım ki
beyaz gofret buldum o da yetti yani 2 tane yedim sonra da midem bulandıbilmiyorumkismile

ay kaç gündürr aklımm da ohhh rahatladımmmmmmkaydirigubbakcemile3

valla bende hiç iştah yok dün nerdeyse bir kahvaltı ile durdum diyebilirim. şimdide 1 dilim ekmeği zor yedim çıkarttım zaten şimdi. biraz yatayım iyi değilim bugün offffff

doktora gidene kadar uyuyayım bari bir iş yapamıyorum zaten. hadi hepinize allah kolaylık versin kıslar

yaa ben ebruyu,aslıyı(sl34),özlemi(soho),didemi(didoba) çookk merak ediyorumm
bir kaç kişi daha varr unutum şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…