2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada babamın ilaçlarını almak için sağlık ocağına gittik annemle. Sırada bekleyen bi kadın 6 aylık hamile sandı beni. Dedim 9 aylık. Şaşırdı kadın. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Ay bi de doktora girdik, ilaçları yazdı falan, bana da uçuk ilacı yazdı. Sonra doktor elini uzattı anneme bana , el sıkıştık giderken.Yine uğrarsınız dedi. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Anneme dedim kaçalım anne burdan. kaydirigubbakcemile3 Gİtmeden de nerde oturuyosunuz falan diye sormuştu, ben de sokağın ismini falan söylemiştim.kaydirigubbakcemile3

koydum ocağa. salata yapıcam eşim ana 21:15 gibi gelirr

ay bende yapmak istiyorum ama uğraşamamm yaaaa.

Yollıyim ben sana canım hemen. opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3 Ben de akşam yemeği yapmadım bugün.Kocam 22:30 da geliyo. Börek falan yer.Seviyo zaten. Hava çok sıcak, eriyorum bol bol . Her akşam yürüyüşe çıkıyorum. yoruluyorum ama gezmeyi seviyorum yaa.Sabah uyanınca ayaklarımın üstüne basamıyorum, acıyo. Sonra geçiyo. kaydirigubbakcemile3

selam kıslar bis geldik.

fahriyecim gözün aydın cnm. dediğin doğru valla birbirimize dua ediyoruzçok işe yaradığını düşünüyorum bende.allahım inşallah cümlemiz sağ sağlim kucağımıza alırız bebişlerimizi.

doğuran yok sanırım. hecababe cnm allah analı babalı büyütsün inşallah. geçmişte yazdın mı bilemedim daha geçmişi okuyamadım ama sistemde olduğunu görünce yazmak istedim. bebeğinde sende iyisinizdir inşallah canım.

siercim nasıl doğum yapacağım daha bu pazartesi belli olacak. zaten doktorum 4 kiloyu geçer ve sezeryan yaparız demişti. bu arada sancılarım daha doğrusu kasılmalarım oldu. kendi dr um izinde olduğu için başka dr a yönlendirdi aynı hastaneden. o dr normal yaparsın en fazla 1 haftan var dedi. ama bu pazartesi belli olacak. hayırlsı diyorum çok da yemek yememeye gayret ediyorum fazla da almasın diye bakalım ne olacak. bu arada büyüdükçe taşıması daha zor oluyor. inanın ceylan gibi seke seke yürüyorum. bir yürüme videomu çekip koysam ölürsünüz gülmekten. tuvalete gidene kadar altıma yapacağım neredeyseo derece. bebek aiağıda ve iri olduğu için baskısı çok fazla kemiklerimi hissetmiyorum artık. hele gece yatarken felaket durum yani. 3 yastıkla uyuyorum anca. zaten oturur pozisyon oluyor ki başka şansım yok. bence kesinlikle çok iri olmasını istemeyin. tek korkum aldığım kıyafetlerin olmaması. o zaman çok üzülürüm işte.neyse sağlıkla doğsunlar cümlesi de kilosu hiç hiç sorun değil. ben kiloyu hiç dert etmedim isterse zayıf olsun sütümle beslerim dedim hep ama eşim çok iri birbebekmiş. dayıya çekse o daçok iriydi. allah sağlık versin canlarına inşallah.

Öff canım çok sıkkın kızlar sinirden karnıma ağrılar girdi şimdi anlatamıcam ama insanın kendi tarafından biraz sorumsuz insanlar olunca eşin ve eşinin ailesine karşı zor durumda kalıyorsun hep te free yaşanmaz ki canım yaa off klava:

mrb arkadaşlar
herkese iyi geceler searyan oldugum için ancak dönüş yapabildim sizlere
minik bade ile buguun eve döndük henuz uyuduğum söylenemez ama herşey yolunda çok sükür tüm detayları kısmetseyarın anlatırım şimdi dinlencez kızcemle
allah hepinize yavrularınızı en zahmetsiz şekilde kucanıza almayı nasip etsin

Ne güzel canım..hayırlı uğurlu olsun..allah bebişine uzun ve sağlıklı ömür versin. Dinlenin hadi siz kızcezinleee..darısı bizlere olsun inşallahh..en zahmetsizce olanından.

canım sıkma canın boşver akışına bırak hayatını şu anda a.s.düşünme.

misafirlerden anca geçmişi okuyumaya fırsat buldum bizde yarın kontrole gidicez nts ve çatı muyenesi olucam artık belli bi zaman söylese doktor memnun olucam her hafta 1 hafta daha bekleyelim demesi stres yaratıyo şu son günlerde hızla geçse bizde bebişlerimizi kucagımıza alsak hayırlısıyla ya:Saruboceq:

kızlar acaip sancım var elmde tel hem geziyorum hem yazıyorum dak tutamıyoum sank hiç geçmiyor karnım taş gibi belim sırtım kopuyor wcden çıkamıyorum

şimdi biraz rahatladım en azından nefes alıyorum bunlar yalancıysa gerçeğini düşünmek istemiyorum

ayy bende nezaman hamıle kaldım mısafırler bastı bu halde cok zor oluyor agırlamak ama ....
bende pazartesı olucam eyvahedigeldismile
insallah canım sağlıcakla bı kucaklasak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…