2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlarrrr, dışardan yeni geldim. Çaya misafir çağırıcaz, gidip poğaça yapıcam şimdi. Burdan bi tarif bulmuştum, harika oluyo. opuyorumnanaktan

evet cnm grup var bizim orada sonra birbirimizde de ekliyiz..
birbirimizi görüyoruz oradan gel sen de diyecektim..

kızlar halisna da doğum yaptı,bi süre giremez artık kk ya
kime haber vericez doğum yaptığımızı
bu ulvi görevi üstlenecek var mı?aklinialirimsmile

Selam kızlarrrr, dışardan yeni geldim. Çaya misafir çağırıcaz, gidip poğaça yapıcam şimdi. Burdan bi tarif bulmuştum, harika oluyo. opuyorumnanaktan
Kız çıttırdın mı sen.Benim ödüm kopuyo biri gelicek diye walla utanmasam çıplak dolaşıcam al kurabiye bişiler uğraşılır mı bu havada.Akşam göğüs kalkanlarımı kaynattım buharlaşıyodum mutfakta :)

ben de anladım şimdi ne yediğini msjları kaçırmışım muhabbet ne diyorum.kaydirigubbakcemile3
beinm kızda hiç hareket etmiyo gidip ben de yiyim bari :))

özlemcim hep birbirimize veriyoruz işte fahriye ben şeyma falan hep birbirimize
verdik numaralarımızı senin kimde var numaran?hallisnaya da haber verilebilir o da
başka birni arayabilir.bu haberler tez duyuluyor zaten..
ben 10 kişiye birden mesaj atıcam mesela doğuruyorm diye 10 kişinin no su var ben de:)))
fahriyede de çok kişinin var...sanırım şeymada da...

cnm benim bi tek hatice de var,herkesin bebeği olacak ya girmesi zor olur diye düşündüm

ben de senin fahriyenin hallisnanın esranın numerosu var.

damla bana da gönder afedersiniz ama ö... gibi yer oldummm..
tosun çıkçak 5 kilo daha durursa...

Tamam pişince yollarım canımmm hemennn. sempatiksalakcinni

Ay ben severim misafiri, burda yalnızım ondan sanırım.Pek gelen gidenim olmuyo normalde. kaydirigubbakcemile3

kızlar halisna da doğum yaptı,bi süre giremez artık kk ya
kime haber vericez doğum yaptığımızı
bu ulvi görevi üstlenecek var mı?aklinialirimsmile

bu gidişle topiciğin bekçisi ben olucam haftalık olarak bakıldığında. bi süpriz olup erken doğurmazsam bu bayrağı devr alabilirim yada çisem alsın o doğursa da burda olur kanımca kaydirigubbakcemile3

slm herkese ben geldım.20lık dısım dehset agrıyor agzımı acamıyorum dokorda antıbıyotık verdı ve her antıbıyotkte bebege gecıyor mecbur ıcıyorum baska bı care bılen varmı?onatında gaz problemı basladı gecelerı sureklı uyanık sabah sureklı uyuyor sızın bebısler ne alemde?

Tamam pişince yollarım canımmm hemennn. sempatiksalakcinni

Ay ben severim misafiri, burda yalnızım ondan sanırım.Pek gelen gidenim olmuyo normalde. kaydirigubbakcemile3
Bende severim hep gelsinler bişiler yapayım ama bana neler olduysa son günlerim die mi dir nedir aman biri gelcek die ödüm kopuyo telefon çalınca korkarak bakıyorum artık

Merhabalar kızlarr.Tam 30 sayfa okudum öle geldim :)))))))))
Gurbet cik doğurmuş çok sevindim..darısı bize olsun..
Epidurel almadan oldu sanırım doğumu??
Bende bugün hurmaya başladım biraz önce 5 tane yedim..
Normalde pek sevmezdim sanırım hamilelikten pek hoşuma gitti :))
Yaa bide bi arkadaş kim yazmıştı hatırlayamadım şimdi, bebiş 3500 kiloyo geçerse
Normal olmaz sezeryan yaparız demiş dr u...benim oğlan geçen hafta 3300 gibi göründü usg de..
Bizede dr bebiş iri diyo..sorduğumuzdada herşey normal diyo yani normal doğum şimdilik görünüyo diyo.yarın da var randevumuz bakalım neler dicek..
HAE

cnm benim bi tek hatice de var,herkesin bebeği olacak ya girmesi zor olur diye düşündüm
istersen ben verebilirim sana özlemcim özelden gönder numaranı mesaj atıym
sana.kaydet numaramı..bişi olursa bana da hebr verebilirsin cnm.yakında doğurur muyum bilmiyorum gerçikaydirigubbakcemile3

bu gidişle topiciğin bekçisi ben olucam haftalık olarak bakıldığında. bi süpriz olup erken doğurmazsam bu bayrağı devr alabilirim yada çisem alsın o doğursa da burda olur kanımca kaydirigubbakcemile3

aaaa kız nası geleyim tosun olduktan sonra böyle gelebilir miyim sence.
ama çok ta unutturmam kendimi yani okadar da değil...

Çok sıcak ya, bi ara hava kapanmıştı ne güzel,hafiften yağmur yağdı bi kaç damla.Sonra durdu.Yağmur yağsa da ferahlasak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…