2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

karnımda acıktı deli gibi dr.aç gel dedi sez.olabilir her ihtimale karşı
dedi sizin dr.lar bu şekilde çağırmıyorlar mı yaavv???

cnm seninki kadar ileri haftalarda değiliz biz.o yüzden doktor öle demez tabi.ama kızlar aslında normal doğuma aç girmemek gerekiyormuş biliyor musunuz,özellikle ıkınma sırasında bitkin düşmemek için,ama doktorlar olur ya sezeryan olur diye aç gelin diyorlar,ama çok da doğru değilmiş.bi de normal doğumu beklemenın en kötü yanı sezeryan olursa bile plansız oluyor,rahat rahat hazırlanıp gidemiyorsun,süit oda falan ayırd edemiyorsun.ben de pazartesi gidecem doktora,bu sefer çatı muayenesi yapar heralde,yapmazsa ben isteyecem.artık belli olsun normal mi değil mi.kaşıntılar da öldürdü beni,eğer riskli derse hemen epidural sezeryan isteyecem,benim doktor normal doğum taraftarı bakalım yine beni bekletir gibi.

Arkadaşlar ben salı doktordaydım herşey norml gözüküyor ama ben kararımı vedim. Sezeryan olmak istiyorum. 36+6 yım şimdi. Doktor sancın olursa kaç olursa olsun ara hemen gelirim dedi. Yok eğer gelmezze 20sinden sonra alabiliriz dedi... Kasılmalar 60 larda çıkıyor. Doğum yapanlar arasında da çok yok di mi normal doğum yapan?

cnm benim doktor normal doğum konusunda çok ısrarlı,ben kaşıntım dayanılmaz olunca sezeryan düşünür gibi oldum ama doktor hiç yaklaştırmıyor,eğer çatım ve her şey uygunsa normal yaparım yoksa vicdan azabı çekerim.aslında doğum anını yaşamayı da çok istiyorum,çok özel bir an çünkü.hele genel anesteziyle sezeryan kesinlikle istemiyorum,allahım nasip etmez inş,uyumak istemiyorum ama epidural sezeryan normal uygun değilse olabilir.ben de 37+1 deyim,yakınız.benim de sancılar genelde 25-30 ama 50lere iki kere de 100 e çıktı:)bakalım pazartesi nasıl çıkacak.

senin 60lar da hiç fena değil.kilosu ne kadar bebişin,benim 36+2 de 2958di.bakalım almaya devam edecek mi kızım.

Hadi bakalım hayırlısı. Hayırlısı ile alalım kucaklarımıza da sezeryan normal farketmez. Sağlıklı sıhatli olsunlar inşallah...

günayydınn.opuyorumnanaktan
bende bugün son kontrolüme gideceğim sanırım.
salıya kadar bir daha çağırmaz herhalde!!

öyle bebişlerimize sağlıkla kavuşalım da...çok heyecanlı di mi,insanın inanası gelmiyor bizim bebişlerimiz:)

öyle bebişlerimize sağlıkla kavuşalım da...çok heyecanlı di mi,insanın inanası gelmiyor bizim bebişlerimiz:)

Kesinlikle... İnanılmaz bir duygu. Neden daha önce istmedim diye hayıflanıyorum bazen...2.yılda hamile kaldım. Ekimde 3 yıl olacak.:))) Senin kız mı bebiş erkek mi????

evet cnm ya felaket sıcak bakkala gitmem lazım ama nasıl gideceğim bilemiyorum valla. kadın bitirdi tertemiz oldu camların. benim evin camları çok fazla büyük yaa kendim imkanı yok silemem. zaten daha hiç silmedim de. yerleri vileda ile aldım halıda olmadığı için kolay oldu. ama sucuk oldum. bakkala gideyim de öyle bir duş alacağım ya felaketim valla...

günayydınn.opuyorumnanaktan
bende bugün son kontrolüme gideceğim sanırım.
salıya kadar bir daha çağırmaz herhalde!!

günaydın cnm hayırlı haberlerle gelirsin inşallah..olumunekankayizsmile

inşallah bakalım nst.ye gireceğim sanırım doktor pazar sokayım demişti sezeryana ben salı olsun dedim hayırlısı olsunn artık...:Saruboceq:

inşallah bakalım nst.ye gireceğim sanırım doktor pazar sokayım demişti sezeryana ben salı olsun dedim hayırlısı olsunn artık...:Saruboceq:

inşallah sağ sağlim bebeğini kucağına alırsın tatlım. az kaldı desene ay ne güzel yaa. benim daha nasıldoğum yapacağım belli değil off... geçer mi pazartesiye kadar zaman yaaa..mafoldumben

Kızlar Ebru'dan haberi olan var mı? Çisem Allah yardımcın olsun cnm bnm ..Hayırlı haberlerle dön inşallah

inşallah sağ sağlim bebeğini kucağına alırsın tatlım. az kaldı desene ay ne güzel yaa. benim daha nasıldoğum yapacağım belli değil off... geçer mi pazartesiye kadar zaman yaaa..mafoldumben

doğum şeklinin belli olmaması çok kötü di mi,ben de belirsizlikten nefret ediyom,benimki de pazartesi belli olur inş,senin de çatı muayenen mi var cnm,

amin canım...
sağlıklı olsunlarda!
geçer geçer bu kadar geçirdik sonuna geldik artık..boshayallersmile

bugün çok sakin burası,kimse yazmıyo,doğuran arkadaşlarımız arttıkça azalacaz heralde:)
bebişler olunca ayda yılda bir görüşürüz artık!
bebek bakmak zor benim ikinci gelecek birde kızımla uğraşacağız...boshayallersmile

Güzellik bence hiç zorlama kendini Doktor bana hiç bişey yapma dedi. Hoş ben de arada siliyorum. Ama zorlamamak lazım aslında. Hem bugünlerde yapmayacağız. Sonra yine gelsin işler...

arkadaşlar slm öncelikle çoook uzun zamandır yoktum kpss falan ...ama elimden geldiğince takip ettim maşallah annelerde bebişlerde sağlıklı ...doğum yağmış olanlara hayırlı olsun allah sağlıklı uzun ömür nasip etsin diyorum benim gibi hala doğuramayanlarada hayırlı kolay doğumlar diliyorum...bu arada bende son haftaya girdim tık yok ne sancı ne kasılma ne su ne nişan hiçbişey yok psikolojik olabilirmi?artık korkmaya başladım sezeryan olmak istemiyorum.doktor çatı muayenesi falan yapmadı bende korkuyorum hatırlatmıyorum hiç bi aksilik olmazsa normal yaparsın demişti ama benim kız hala göğüs altımda dolaşıyo ...kanala falan girmiş değil yani.ben 11 aylık doğurcam sanırım kahpe bizanstaki nurseli idiz misali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…