2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Geçen akşam oturuyoruz tabi ben gaffur modunda artık atletle dolanıyorum utanmıyorum kimseden banane zaten nefes almak zor alt kattayım görümcem geldi ve yien tabi karnıma bakıyoruz yavrum ne hevesle bekliyor karnıma dokundu felan bizim oğlan bi sivrildiki sormayın sonra bizim yiğen demez mi "Ahh Pelin yengem aynı kutup ayısına benzedi,aynı fil gibi kocaman oldu" die delikafadulden gülsem mi ağlasam mı bilemedim 4,5 yaşındaki kızanlara maskara olduk :roflol: kutup ayısı da oldum yaa ölsemde gam yemem artıkın :roflol:

:roflol::roflol: valla bizim bi komşumuz 40 falan doldurmuştu bebek gelmedi kadını deli ettiler hergün arayıp yakınları inşallah cok bekletmeden gelir bizimkiler

gercekten öylemiymiş inşallah öyledir ben sezeryan istemiyorum ya benim de bacaklarım agrıyo belki haftaya kadar gelir

ayy kızlar o canımın istediği şeyin benzerini buldum kilerde kocişim sağolsun.
ama ne kadar çok cnm istemiş yaaa anlatamam hamileliğim boyunca bi e...k
istemişti böyle a-seyma bilir.şimdi bi de bunu ama deli gibi elim ayağım titredi
böyle bulamasaydım kilerde gidip alıcaktm allahtan çok benzerini buldum da
köpüre köpüre yedim e iyi yedim yedim de 1.si yetmedi 2.sini de yedim şimdide
midem bulanıyoooohaoldumsmileohaoldumsmilebilmiyorumkismile

istemişti böyle a-seyma bilir.şimdi bi de bunu ama deli gibi elim ayağım titredi
ya neydi bak merak ettim şimdi
opuyorumnanaktan

ben de önceden yalnızdım şimdi daha iyiceyim arkadaşım yok pek ama kendi anneme yakınım hiç olmazsa.hoş sıcaklardan oraya giyinip gitmek bile zor geliyor evde pinekliyorum tek başıma..

kız şeyma benim annem yakın olacak koşa koşa giderim bee ya da gidemiosam
onu çağırırım veya kardeşim burada olacak ya da teyzem ya da 1 tanecik arkadaşım olsun
o da yeter ama yokkk.k.validem var bitek aşağıda onla da pek muhabbet olmuyor...ohaoldumsmile

heee e..k meselesı:)):):): afıyet olsun balım yarasın ıkınızede...

hahahah çok obur gördüm seni. afiyet bal şeker olsun cicim. ye ye ama oğluşunu bu kadar iyi ağırlarsan çıkmaz tabi kaydirigubbakcemile3

kızlar ben cıkıyorum.belim ağrıdı gidip biraz uzanayım.yine gelirim inşallah.hadi herkese Allah kolaylık versin

kızlar ya kaburgalarım curudu ınan benım kız vura vura kendım bıle dokunamıyom cok acıyo

kız şeyma benim annem yakın olacak koşa koşa giderim bee ya da gidemiosam
onu çağırırım veya kardeşim burada olacak ya da teyzem ya da 1 tanecik arkadaşım olsun
o da yeter ama yokkk.k.validem var bitek aşağıda onla da pek muhabbet olmuyor...ohaoldumsmile

kızkardeşim geliyo arada ben gitmeyince annem çoktaan gelir aslında ama annemlerin evinde usta var mutfak tamiri yapılıyo ben de evde sereserpe yatıyorum don gömlek :) annem de rahat olamam diye gitmiyorum.yoksa annemin evi bahçeli hamaklı çardaklı ama sıcak olunca nereye yatıcamı şaşırıyorum

hahahah çok obur gördüm seni. afiyet bal şeker olsun cicim. ye ye ama oğluşunu bu kadar iyi ağırlarsan çıkmaz tabi kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3evett çok obur oldum hamileliğimde
ama inanır mısın bazı insan çok yediği için utanır ama ben ben nerdeeee
bu kadar mı yüzsüz olur insan aşşağıda da yapıyorum ben onu değil bunu istiyorum
daha istiyorum falan ama ben bunu şeye bağlıyorum.
çok zayıftım önceden annemler babannemler hep ye ye ye diye ağzıma tıkarlardı
ve ben yemezdim şimdi fazla yemek hiç ayıp gelmiyor bana nedense..
öyle yerleşmiş bilinçaltıma heraldekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X