2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar kasıklarım ozlelıkle assagıdakı çatı kemıklerım oyle bır agrıyokıanlatamam sagımdan sola donemıyorum... yuruyemıyorum berbat bısey... sızdede oluyo mu???

doğum raporuna ayrıldım iş yerinden yazamadım.annemlerdeyim şimdi ordan yazıyorum.bebeğimin odasını hazırladık gecen hafta.pazartesi kontrole gittik bebeğim 2 hafta geriden geliyor.2500 gr.sonra nts istedi doktorum nts yi beğenmedi.çikolata falan yedik yeniden yaptık aynı.yarın tekrar nst istedi.bu sıradada bebeğin hareketlerini takip et hareketsizlikte hemen gel dedi.4 gündür ölüp ölüp diriliyorum hareket ettimi naptı diye dinlemekten.yarınki nts de aynı cıkarsa sanırım haftaya alır bebeği.dua edin nolur
İnşallah güzel haberlerle dönersin...

hmmm clasikli de çok güzel be şeymacımmmkaydirigubbakcemile3
bu arada ismini yazmaya çekiniorm ben senin epicmi desem yoksa şeymamı???

nassı istersen canım free takıl..deşifre olmayı takmıyorum artık yazdıklarımdan da çekinmiyorum detektifliğe soyunan adam hoşuna gitmiycek şeyleri okumayı da göze alsın bana ne :)

kızlar kasıklarım ozlelıkle assagıdakı çatı kemıklerım oyle bır agrıyokıanlatamam sagımdan sola donemıyorum... yuruyemıyorum berbat bısey... sızdede oluyo mu???

evet üst bacak kemiklerim dehşet ağrıyor benim de sürekli kendimi dinlemekten bir hal oldum.herşeyi doğuma yoruyorum:KK1:

benim ağrıyorrr ddduuu bişi kalmadı bende kaç gündür hiçbir ağrım sızım yok...
bel ağrım vardı bugün o da yok..dün gündüz akşama kadar 3kere sancı girdi bugün 1 tane
bile yokk..

Oluyor canım ben artık dışarı çıkmıyorum en son dr a gttik pazartesi oda arabayla.Haftasonu felan akşam dolaşmaya çıkmıştık parka felan ama eve dönerken sürünür gibi oldum.

valla canım az daha keşke bende de olsa diye dua etcem.bi dün geldi bi sancı aklım şaştı o kadar ama genelde tık yok.bebişin aşağı iniyodur belki ben anlamadım şu sancı işlerini bilmiyorumkismile

nassı istersen canım free takıl..deşifre olmayı takmıyorum artık yazdıklarımdan da çekinmiyorum detektifliğe soyunan adam hoşuna gitmiycek şeyleri okumayı da göze alsın bana ne :)

ooooh süpersin valla şeymacım benim kocişimde okuyor buraları.
okusun napayımmmcnm sıkılıyorum zaten yalnızım tek başımayım 1 tane bile
arkadaşım yok napayımm yani dimi ama...aklinialirimsmile

Oluyor canım ben artık dışarı çıkmıyorum en son dr a gttik pazartesi oda arabayla.Haftasonu felan akşam dolaşmaya çıkmıştık parka felan ama eve dönerken sürünür gibi oldum.

artık dışarı cıkmak ne mümkün valla aynı ben de doktora giderken bile önceki günden düşünce basıyor bu sıcakta nasıl gidilecek diye.bir de 1,5 saat sürüyor bizim gitmemiz.sancım gelse arabaya doğururum valla:roflol:

ooooh süpersin valla şeymacım benim kocişimde okuyor buraları.
okusun napayımmmcnm sıkılıyorum zaten yalnızım tek başımayım 1 tane bile
arkadaşım yok napayımm yani dimi ama...aklinialirimsmile

ben de önceden yalnızdım şimdi daha iyiceyim arkadaşım yok pek ama kendi anneme yakınım hiç olmazsa.hoş sıcaklardan oraya giyinip gitmek bile zor geliyor evde pinekliyorum tek başıma..

Geçen akşam oturuyoruz tabi ben gaffur modunda artık atletle dolanıyorum utanmıyorum kimseden banane zaten nefes almak zor alt kattayım görümcem geldi ve yien tabi karnıma bakıyoruz yavrum ne hevesle bekliyor karnıma dokundu felan bizim oğlan bi sivrildiki sormayın sonra bizim yiğen demez mi "Ahh Pelin yengem aynı kutup ayısına benzedi,aynı fil gibi kocaman oldu" die delikafadulden gülsem mi ağlasam mı bilemedim 4,5 yaşındaki kızanlara maskara olduk :roflol: kutup ayısı da oldum yaa ölsemde gam yemem artıkın :roflol:

ebe o kasık catı kemıgı agrılarına dogumun yaklastıgının habercısı dedı... ama benım bebısım yerlesmedıkı nası dogurcam ben... ama 2 gun ıcınde bıle yerlesıyomus... ıns yerlesır demı kızlar ya...

X