2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

tansıyonumu olcturttum bebısın kalp atıslarını dınledım... ve bebegın kafası hala yerlesmemıs... ben normal doguramıcam galıba bole gıderse ya off

ben çok severim ohhh bide tarçın dökceksin üstüne yanına da leblebi.ayy kışı özledim beea.
malt içeçeklerin neyli ben şeftalili ve armutlusunu çok seviyorum.ama feyrouzunkileri değil şişeleri miller in şişelerine benzeyenleri.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bakıyorum bakıyorum neyli olduğunu
anlayamıyorummkaydirigubbakcemile3 classic yazıyor üzerindebilmiyorumkismile

doğum raporuna ayrıldım iş yerinden yazamadım.annemlerdeyim şimdi ordan yazıyorum.bebeğimin odasını hazırladık gecen hafta.pazartesi kontrole gittik bebeğim 2 hafta geriden geliyor.2500 gr.sonra nts istedi doktorum nts yi beğenmedi.çikolata falan yedik yeniden yaptık aynı.yarın tekrar nst istedi.bu sıradada bebeğin hareketlerini takip et hareketsizlikte hemen gel dedi.4 gündür ölüp ölüp diriliyorum hareket ettimi naptı diye dinlemekten.yarınki nts de aynı cıkarsa sanırım haftaya alır bebeği.dua edin nolur

ben ne yapsam da alsam şu şeyi markette var ama hayatta gidemem.
gitmesine giderim de 3.kata çıkamam...en zoru o..off cnm çok istiyor...

yok mu apartmanda rica edebileceğin bi çocuk yada genç? ondan rica et alsın bide ona ısmarlarsın :)

senin bi haftan var diye sabırsızlanıyorsun ben de zaten bnm ki aceleci çok beklemez gelir diyodum 20 gün kaldı gelmiyo diye şaşırıyorum.

e benimki de bi geliyoruuuuuum dedi geri kaçtı sonra ben de kaç haftadır gelecek diye
bekliyorum erken gelicek derken 40 ı da dolduracak... ben de şaşıyorum bu duruma...

doğum raporuna ayrıldım iş yerinden yazamadım.annemlerdeyim şimdi ordan yazıyorum.bebeğimin odasını hazırladık gecen hafta.pazartesi kontrole gittik bebeğim 2 hafta geriden geliyor.2500 gr.sonra nts istedi doktorum nts yi beğenmedi.çikolata falan yedik yeniden yaptık aynı.yarın tekrar nst istedi.bu sıradada bebeğin hareketlerini takip et hareketsizlikte hemen gel dedi.4 gündür ölüp ölüp diriliyorum hareket ettimi naptı diye dinlemekten.yarınki nts de aynı cıkarsa sanırım haftaya alır bebeği.dua edin nolur

hmmm anladım inşallah ne zaman hayırlısıysa o zaman al kucağına..ama arada
da gel haber et.

ya üfff amma saçma bitirdiler şu diziyi beee
ya bi karşılaşmalarını yüzleşmeleri görseydik
bihter yüzleşmeden kaçtı gitti.ama behlülle amcasını
ev halkını falan behlülle nihali iyice bi yüzleşselerdi de öyle bitseydi
demi ama 1 bölümde bitiverdi..

sizi ara ara yine okudum.kimlerin doğum yaptığını biliyorum.çiğdemcim sen de bir avazda kurtulursun inşallah.hiç kafana takma rabbim düğümlediği düğümü çözer

X