2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba güzel annişler nasılsınız bende giremiyorum hiç gurbetcim allahım bir avazda kurtarsın inşallah canım benim bu arada hatice doğurmuş sanırım

Bugün noldu bılıyomusunuz, nst'ye gırdım sabah.. Bı anda sancım 100'e ulaştı.. Odadakı hemşıre bı bana bakıyo,bı cıhaza.. Senın bu sancıyla cıglıgı basman gerekırdı, ama sende tık yok dedı. Dedım kı;bellı edemıyom napım.. Hastalıktan olsem bellı edemıyom. ışyerınde de bu konuda cok cektım. Agrım yok sanıp sallamıyodu mudur, ıyısın ıyısın dıyıp kestırıp atıyodu. Hatta dogum ıznıne bıle nerdeyse bı hafta gec cıkaracaktı. Bu arada sancım tavan yapmıs durumda..

gurbet bende senin gibiyim eşim inanmıyordu sancım olduğuna hani hiç ah uh yapmıyorsun diyor bana sonra hastanede sancı çıkınca şok oldu bende sevmem hayatta söylemeyi hele ki böyle bi durumda son raddeye gelmeden of demem doktorumda o yüzden bayılıyor bana

Bugün noldu bılıyomusunuz, nst'ye gırdım sabah.. Bı anda sancım 100'e ulaştı.. Odadakı hemşıre bı bana bakıyo,bı cıhaza.. Senın bu sancıyla cıglıgı basman gerekırdı, ama sende tık yok dedı. Dedım kı;bellı edemıyom napım.. Hastalıktan olsem bellı edemıyom. ışyerınde de bu konuda cok cektım. Agrım yok sanıp sallamıyodu mudur, ıyısın ıyısın dıyıp kestırıp atıyodu. Hatta dogum ıznıne bıle nerdeyse bı hafta gec cıkaracaktı. Bu arada sancım tavan yapmıs durumda..

ahhh canım ya kıyamam a.s.

kızlar nerdesınız yawww valla mısafır beklıyorum halam gelmıs az once aradılar acıl cıkabılırım ama aklım gurbette gıttıklerı gıbı buradayım :))))))))))))

beni arada yokluyor sancı kopuyorum o ara yazamıyorum oturuyorum kalkıyorum yok azcık yürüyünce geçiyor gibi gerçi pek geçtiği yok dakkasını doldurmadan gitmiyor

beni arada yokluyor sancı kopuyorum o ara yazamıyorum oturuyorum kalkıyorum yok azcık yürüyünce geçiyor gibi gerçi pek geçtiği yok dakkasını doldurmadan gitmiyor

benimki de bastırıyor aşağıya doğru çok basınç yapıyor. Ama sancım yok 2 gün daha beklesin kuzuşum supriz yapmasın. Çok nem var şıpır şıpır terliyorum duşa girdim şimdi ooh buz gibi ama hemen geçiyor etkisi....

evet aspırıncım yuruduğunde yada ılerı gerı sallandığında sancıların sıdetını daha az anlıyormussun bıde sıcak duş ayyy bunları gurbetede soylemek neden aklıma gelmedıyse

merhabalar canlar nasılsınız
buralar felaket sıcak ama ben iyiyim çok şükür
dün doktor kontrolündeydim 3 hafta kaldığını söledi ama yinede belli olmaz uzayabilirde erken de gelebilir dedi bundan sonra her hafta gideceğim kontrole ve nst girecekmişim:))
kan ve idrar tahlili yaptı kan değerlerim gayet normalmiş herhangi bir sıkıntım yokmuş şu an çok şükür
bende bugün bebeğimin son hazırlıklarını yaptım kıyafetlerini ütüledim dolaplarını yerleştirdim beşiğini nevresimini herşeyini hallettik çok murlu ve huzurluyum :))
bir tek hastane çantam kaldı o da hazır oldumu tamamdır

sizler nasılsınız
artık eskisi gibi giremiyorum takipte zorlaştı ama hepinizi çok özledim
yeni doğum yapanlar varmı ne alemde bi bakıyım :))

X