2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

AYY kızlar hadi bakalım,bi avazda doğrun,sağlıkla,sıhatle bebekleri alın artık kucağınıza..

aaaaa :) hadi gözün aydın canım allah yardımcın olsun sezeryana gerek kalmaz inş.

süpersin valla serumla yazıyor :)) sen doğum masasında da yazarsın artık :)) alla yardımcın olsun arkadaşım. hayırlısı artık ikiniz için. inşallah kolayca kavuşursun yavruna

uyuttun mu masalcığı... nasılsın dikişler süt işleri duygysal durumlar vs

dikişler düşmek üzere canım masal bebek uyuyor duş aldı biraz önce bu sıcakta napoıyım soktum duşun altına akşama da banyosu var süt desen artık bayağı iyi maşallah siz nasılsınız?

allah yardımcın olsun canım.

çiğdoş mailine bak çabuk

didem hoşgeldiinn

Allah yardımcın olsunnnnn. inşş çok çekmedenn geliir yavrunnn

kafam karıştı ya ben mi fransız kaldım yoksa sancıyla gitmek istemiyorum derken? sen sezeryan mı istiyorsun?
sez cnm benim istediğimden değill. darlıkk ççok bendee ondannn

AYY kızlar hadi bakalım,bi avazda doğrun,sağlıkla,sıhatle bebekleri alın artık kucağınıza..
darısı başınaaaaa

sözümü geri alıyorum sancım yok dedim
şuan acıdan ölüyorum süt içiyodum o mu gaz yaptı anlamadım bir sancı girdiki anlatamam nefes alamıyorum bi ter boşandı.bu ne şimdi yaaaeyvahedigeldismile

maşallah maşallah , biz de ne yapalım son 3 gün. Son hazırlıkları v.s. yapıyoruz ama deli gibi heyecanlıyım. İnşallah kolayca finali de yaparız.

valla kızlar doğumdan sonraki 1-2 güne dikkat bunlaıma giriliyor ben yeni yeni atlattım aman dikkat edin bu arada kayınvalidem geri döndü

maşallah maşallah , biz de ne yapalım son 3 gün. Son hazırlıkları v.s. yapıyoruz ama deli gibi heyecanlıyım. İnşallah kolayca finali de yaparız.

valla her dakka dua ediyorum hepinize Allah kolaycacık kurtarsın bebişler sağlıkla gelsin işallah

çiğdem kız baktın mı mailine aşk olsun ya bak çok vaktim yok her an kalkabilir masal

sözümü geri alıyorum sancım yok dedim
şuan acıdan ölüyorum süt içiyodum o mu gaz yaptı anlamadım bir sancı girdiki anlatamam nefes alamıyorum bi ter boşandı.bu ne şimdi yaaaeyvahedigeldismile

bende 2 gündür gaz dedim ama gece belime vurduuu

süpersin valla serumla yazıyor :)) sen doğum masasında da yazarsın artık :)) alla yardımcın olsun arkadaşım. hayırlısı artık ikiniz için. inşallah kolayca kavuşursun yavruna

sizi tanımıyorum ama allah yardımcınız olsun,istikrarınızdan dolayı tebrik ederim,,maşallah a.s.

valla kızlar doğumdan sonraki 1-2 güne dikkat bunlaıma giriliyor ben yeni yeni atlattım aman dikkat edin bu arada kayınvalidem geri döndü

gözünaydın mı desek ... ama en azından huzursuzluk kafanda bir kara nokta olmaz.

Benimkiler de eşimin fırçasından sonra cuma günü geleceklerini bildirdiler . Ama kaçta olduğunu söyleyeyceklerdi 1 hafta geçti tık yok.

Annem yarın geliyor akşama doğru alırız otobüsten.

kızlar ben geldim.oğlum pek uyumuyor dünden beri canım sıkkın.şimdi yoruldu heralde biraz daldı.inş uyur.o ağlayınca ben çok üzülüyorum.dünde topuk kanı aldılar.beni dışarı çıkardılar ne ağladım ne ağladım.oğlum bile benim kadar ağlamadı.kuşum yaaa canı ne kadarki deldiler ayağını.

pc başına fazla oturamıyorum.haberimde yok kimler doğurdu herkes iyimi.anca kendimden bilgi verebiliyorum.insan bebeğinin başından ayrılamıyorki.

bu arada kızlar sezeryan olduğum için hiç pişman değilim.ilk gün haricinde fazla zorlanmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…