2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben geldim.oğlum pek uyumuyor dünden beri canım sıkkın.şimdi yoruldu heralde biraz daldı.inş uyur.o ağlayınca ben çok üzülüyorum.dünde topuk kanı aldılar.beni dışarı çıkardılar ne ağladım ne ağladım.oğlum bile benim kadar ağlamadı.kuşum yaaa canı ne kadarki deldiler ayağını.

pc başına fazla oturamıyorum.haberimde yok kimler doğurdu herkes iyimi.anca kendimden bilgi verebiliyorum.insan bebeğinin başından ayrılamıyorki.

bu arada kızlar sezeryan olduğum için hiç pişman değilim.ilk gün haricinde fazla zorlanmadım.

erkekler daha gazlı oluyormuş canım üzme kendini hepsi geçecek. Yarım kundak denedin mi , bir de hafif kucakta sallayıp "şişşşşşt " demek de rahatlatıyormuş. Geçen gün konferansta anlatmışlardı.

kızlar ben geldim.oğlum pek uyumuyor dünden beri canım sıkkın.şimdi yoruldu heralde biraz daldı.inş uyur.o ağlayınca ben çok üzülüyorum.dünde topuk kanı aldılar.beni dışarı çıkardılar ne ağladım ne ağladım.oğlum bile benim kadar ağlamadı.kuşum yaaa canı ne kadarki deldiler ayağını.

pc başına fazla oturamıyorum.haberimde yok kimler doğurdu herkes iyimi.anca kendimden bilgi verebiliyorum.insan bebeğinin başından ayrılamıyorki.

bu arada kızlar sezeryan olduğum için hiç pişman değilim.ilk gün haricinde fazla zorlanmadım.

geçmiş olsunn kuzunaaaaa

süpersin valla serumla yazıyor :)) sen doğum masasında da yazarsın artık :)) alla yardımcın olsun arkadaşım. hayırlısı artık ikiniz için. inşallah kolayca kavuşursun yavruna

masan kalkar kalkmaz yazarım inşallah.fazla yazamıyorum kızlar sancılar var bi yandann.öpüyorum.inşallah hayırlı haberlerle gelirim.

benimde göbeğim küçüldü sanki önde sipsivri bi yer var o kadar üstü boş altı boş. sancı diyecek bişy de yok sadece kasılmalarım var.23 günde bişiyler değişir mi dersin? hiç doğuramıycak gibi hissediyorum kendimi :KK43:

belli olmaz cnm valla artık hiçbir fikrim yok bu konularda görüyorsun halimi:KK43:((

erkekler daha gazlı oluyormuş canım üzme kendini hepsi geçecek. Yarım kundak denedin mi , bir de hafif kucakta sallayıp "şişşşşşt " demek de rahatlatıyormuş. Geçen gün konferansta anlatmışlardı.

ya onuda yaptım.aslında çok ağlamıyorda uyumuyor.uykuya dalamıyor yani.geçicek inş.

kızlar bu arada açıklık muayenesi çook rahattı valla hissetmedim bile ama doktor kafasının yukarda olduğunu falan söyledi bu arada doğumhaneyide gördüm ama beğendim güzel bi yer valla anneden çok bebişle ilgili şeyler var anneler için sadece çatal :) doğurmak istiyorum ama aynı zamanda da korkuyorum benim dr sanki sezeryana alıcak gibi bakalım hayırlısı alırsa da ne diyim alamazsın diyemem allah korusun hayırlısı neyse o olsun inşallah

kızlarr erdem hastanesinden selamlarrr.geçmişi okuyamadım.size bi selam vereyim dualarınıza ve iyi dileklerinize ihtiyacım var..şu an bi elimde serum bi elimde netbook:smiley-cool:sancılar daha okadar yoğun değil.10.30 da başladı verilmeye.açıklığım yok şimdilik saat 3 e kadar bekliyicez hiç açılma olmazsa sezeryana giricem.

aaaa sancı bağladılar ama sen yazıyorsun süppperr demekki okadar fazla değil
şu an hadi hayırlısı...

ben de geldim hala doğuramadım sanırım ben normal doğum yapamicam :KK43::KK43::KK43: artık buna emin olmaya başladım...

sabah dr a gittim sabahtan beri ağrım vardı söyledim doğuruyor olmayasın dedi dedim nst de hiç sancı çıkmadı ama olsun önemli değil dedi... sonra usg de bebeğe baktı evet bayağı aşağı inmiş zorluyor bir de alttan bakalım dedi baktı hiç açılma yok dedi :KK43::KK43:( okadar üzüldüm ki anlatamam bu gidişle hiç olmayacak ben de normal doğum yapamicam sanırım moralim çok bozukkk mafoldumben

dideeeeeeemmm yemin ederim çokk tatlı buu kıııssss..
aman allahım saçlara bak maşallah maşşallah dua okuycam durrr
nazar değmesin masalımaaa..

ben de geldim hala doğuramadım sanırım ben normal doğum yapamicam :KK43::KK43::KK43: artık buna emin olmaya başladım...

sabah dr a gittim sabahtan beri ağrım vardı söyledim doğuruyor olmayasın dedi dedim nst de hiç sancı çıkmadı ama olsun önemli değil dedi... sonra usg de bebeğe baktı evet bayağı aşağı inmiş zorluyor bir de alttan bakalım dedi baktı hiç açılma yok dedi :KK43::KK43:( okadar üzüldüm ki anlatamam bu gidişle hiç olmayacak ben de normal doğum yapamicam sanırım moralim çok bozukkk mafoldumben

amann ne olacak sezeryanla doğurursun , önemli olan hem biz hem bebeklerimiz sağlıklı olsun.

ay çok duygulandımm senağlamasenağlamadoruğum da böyle mi şimdi benim..
ağzı burnu herbişeyi yerinde çok kötü oldum daha minicktiler göbişimizde
ay maşşallahh 41 kere:nazar:kaç günlük burada???

bozma moralini tatlım,herşey allahtan..bunda da vardır bi hayır,üzme sakın kendini..annecik iyi olsun ki bebiş de ii olsun değil mi ama yaaaolumunekankayizsmile:nazar:

amann ne olacak sezeryanla doğurursun , önemli olan hem biz hem bebeklerimiz sağlıklı olsun.

öyle tabi ama insan düşünüyor madem normal doğurmayacaktım neden bu kadar bekledim diye tek gücüme giden o... üzülüyorumm...

bozma moralini tatlım,herşey allahtan..bunda da vardır bi hayır,üzme sakın kendini..annecik iyi olsun ki bebiş de ii olsun değil mi ama yaaaolumunekankayizsmile:nazar:

ben de öyle diyorum arkadaşım... vardır bunda da bir hayır :KK43:

X